ARCHIWUM 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005


www.egeppert.com | Forum | Archiwum 2

Tematy: 
Wiadomość o temacie: nowa płyta? - Wysłana przez: robert kuczyński at 12:44:41 08/11/2005
Witam wszystkich tu zebranych. Chylę czoła przed talentem dwóch pań - Barbry Streisand i Edyty Geppert. Obie są wielkie. Każda na swój sposób. Nową płytą Barbry Streisand mogłem cieszyć się już na początku października. A CZY KTOŚ Z WAS SŁYSZAŁ MOŻE O EWENTUALNEJ DACIE PREMIERY NOWEJ PŁYTY p. EDYTY GEPPERT? CZY ONA OBECNIE NAD CZYMŚ PRACUJE? Pozdrawiam wszystkich i proszę o informację. Będę wdzięczny za wszystkie.
Wiadomość o temacie: Re: nowa płyta? - Wysłana przez: Kinga at 17:52:14 08/11/2005
ehh, gdyby to zalezalo od Pani Edyty to wkrotce otrzymalibysmy co najmniej 2 plyty, bo nowego materialu Pani Edyta troche posiada...Jedyne co udalo mi sie znalezc to wypowiedz z lutowego wywiadu:

"- Czy najnowszy program znalazł się również lub znajdzie na kasetach i kompaktach?
- Już za parę dni przystępuję do nagrań na moją nową płytę, której premiera jest przewidziana na jesień tego roku. Cały czas prowadzę i mam nadzieję będę prowadziła nadal normalną działalność koncertową. Daję pięć lub sześć recitali miesięcznie."

Calosc dostepna pod adresem:
http://www.e-ursynow.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=27&Itemid=2
Wiadomość o temacie: Re: nowa płyta? - Wysłana przez: Michał Ziarno at 20:39:43 10/11/2005
Kingo, przeczytałem dokładnie ten wywiad. Zaszło jakieś nieporozumienie, ponieważ on został udzielony przed przystąpieniem przez Panią Edytę Geppert do nagrań wydanych na płycie pt. "Wierzę piosence". O ile jestem zorientowany, to w ciągu ostatniego roku Pani Edyta często koncertowała w Krakowie z zespołem KROKE. Obszerne fragmenty tego spektaklu zostały zarejestrowane w wersji live. Nie wiem jednak, czy materiał ten zostanie, a jaśli tak, to kiedy wydany na płycie. Wiem natomiast, że kolejnym "płytowym" planem Edyty Geppert są właśnie nagrania z KROKE.
Wiadomość o temacie: Re: nowa płyta? - Wysłana przez: Kinga at 23:18:33 10/11/2005
o kurcze, ale narobilam bigosu...w ogole nie spojrzalam na date koncertu tylko date ukazania sie artykulu, wyraznie luty 2005, no i bylam pewna, ze tu chodzi o nowa plyte, a nie o "Wierze piosence"
ale mi teraz wstyd, przepraszam wszystkich za wprowadzenie w blad

Powered by TechnoBoard 0.1a.