ARCHIWUM 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005


www.egeppert.com | Forum | Archiwum 2

Tematy: 
Wiadomość o temacie: Lepper fanem geppert - Wysłana przez: Kocham_Edytę!!! at 01:42:34 07/02/2006
Witam,
nie mogę uwierzyć po prostu, przeczytałem w jakiejś gazecie, że Andrzej Lepper jest wielkim fanem Pani Edyty, ponieważ jest Ona sentymentalna i spokojna...
Ciekawe kto z tzw. sław słucha naszej Artystki ?
Pozdrawiam
M.
Wiadomość o temacie: Re: Lepper fanem geppert - Wysłana przez: Marta(nemo) at 22:56:28 11/02/2006
Witam! Tych rewelacji nie komentuje - wybaczcie... ;)
Za to zapraszam do tematu o płycie "To miłość mi wszystko wyjaśniła" :))
Pozdrawiam!
Marta
Wiadomość o temacie: Re: Lepper fanem geppert - Wysłana przez: Michał Ziarno at 22:11:45 14/02/2006
Nie wiem, kto jeszcze z tzw. naszych sław słucha Pani Edyty. Lepper to pewnie dlatego, że występuje połowiczne podobieństwo w brzmieniu nazwiska. Gdyby nie Twój post Maćku, to nigdy nie wpadłbym na jakiekolwiek skojarzenia tego typu, a zwłaszcza związane z Lepperem.
Wiadomość o temacie: Re: Lepper fanem geppert - Wysłana przez: Kinga at 22:26:54 14/02/2006
Piosenki Ich Troje, Edyty Geppert i pieśni patriotyczne to ulubione utwory Andrzeja Leppera. O tym czego jeszcze słucha marszałek - pisze serwis "30 ton". - Jeżdżąc samochodem mam zawsze kilka kaset; lubię słuchać radia, lubię zespoły. Natomiast najbardziej lubię takie piosenki sentymentalne. Piosenki Edyty Geppert, piosenki Krawczyka, piosenki Rodowicz również, no i zespół Ich Troje. Tak, to jest zespół Ich Troje? Też lubię posłuchać. No ale najbardziej uspokajają mnie takie melodie ludowe, a w nastrój spokoju i takiego odlotu od tych wszystkich problemów dnia codziennego i wielkiej polityki to aż - o dziwo - lubię wtedy pieśni patriotyczne".
Wiadomość o temacie: Re: Lepper fanem geppert - Wysłana przez: marta(nemo) at 16:46:13 15/02/2006
Nie macie większych problemów? ... Ważne, że każdy z nas jest fanem Pani Edyty, chociaż może "fanem" to niewłaściwe słowo...
Posiadam już płytkę "To miłość mi wszystko wyjaśniła" i na przkład to, jest znacznie bardziej ineresujące:))) Pozdrawiam!!!
Wiadomość o temacie: Re: Lepper fanem geppert - Wysłana przez: KataK69 at 20:45:32 15/02/2006
Płyta jest jeszcze poza moim "zasięgiem". Jak ją zdobędę chętnie podejmę temat...

Z niezwykłą serdecznością pozdrawiam;-)
Wiadomość o temacie: Re: Lepper fanem geppert - Wysłana przez: Piotr Kaszubowski at 10:12:31 16/05/2006
To zdumiewające! Andrzej Lepper nie budzi u Was nawet części tych negatywnych emocji, jakie jeszcze niedawno wyzwalał w Was Kaczyński. Może uczycie się TOLERANCJI...
Wiadomość o temacie: Re: Lepper fanem geppert - Wysłana przez: Ania at 19:44:58 17/07/2006
Popraw sobie berecik, Piotrusiu.

50 tysiecy osob z niezdana matura otrzyma amnestie "naukowa". To sie nam wykwalifikowana kadra rozwija, nie ma co.

Kaczynskiego nie trawie. Nowe miejsca pracy utworzyli, szkoda tylko, ze za granicami Polski. Mieszkania, reformy - urodz dziecko, dostaniesz 1000zl a miesiac pozniej marsz po zapomoge i na droge... bez skojarzen prosze (o te panie juz nasi mundurowi sie troszcza), chodzi mi o BLOKOWANIE drog brona.

Teraz drugi blizniak sie uczepil wladzy. Dobrze, ze Polska w tej sytuaji i z ta wladza nizej juz nie moze upasc. Chociaz jesli postaraja sie odgrzebac relikty przeszlosci na spotkaniu z Rosja, moze bedzie w koncu jakas rozrywkowa wojna... Przykro mi, ze w tych czasach wstydze sie z bycia Polka. Pozostaje mi tylko odzianie sie w uroczysty beret, bezmyslna comiesieczna wysylka kopertowa znacznych sum pieniedzy do Torunia, czczenie kultu glupoty, uklekniecie na kolanka i modlitwa do aktualnego bozka zaslepionych mas, co sie raczej nie uda z moim ateizmem.

Tymczasem ja ide ogladam masonskie nieobiektywne media. Pozdrawiam.

Powered by TechnoBoard 0.1a.