ARCHIWUM 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005


www.egeppert.com | Forum | Archiwum 2

Tematy: 
Wiadomość o temacie: Kolędy! - Wysłana przez: stornia at 18:14:26 27/12/2005
Radio "Pogoda" odgrzebało płytę "Kolędy" i nadaje "Lulajże, Jezuniu" oraz "Mizerną, cichą" w wykonaniu Pani EDyty. Od razu cieplej na sercu!
Wiadomość o temacie: Re: Kolędy! - Wysłana przez: Kocham_Edytę!!! at 21:54:24 27/12/2005
To bardzo miło ze strony radia Pogoda, szkoda tylko, że na codzień nie odgrzebują 9 płyt Edyty...
PANIE BOŻE, KIEDY NOWA PŁYTA !!!!!!
Wiadomość o temacie: Re: Kolędy! - Wysłana przez: Kinga at 22:31:27 27/12/2005
a ja Wam cos powiem...w niedziele albo poniedzialek baaardzo pozno albo baaardzo wczesnie, zalezy jak na to spojrzec, byla godzina 4, TV, dokladnie Polsat 2, wyemitowala teledysk "Cien ksiezyca", o znakomitej porze, specjalnie dla najwytrwalszych fanow, ktorzy dzien i noc siedza przed telewizorem z nadzieja na ujrzenie EG :)
Panie Boze, dolaczam sie do pytania Macka
Wiadomość o temacie: Re: Kolędy! - Wysłana przez: KataK69 at 22:49:29 27/12/2005
Ja, za Maćkiem i Kingą, zadaję to pytanie także;-)

Pozdrowienia dla Ciebie,Storniu...
Wiadomość o temacie: Re: Kolędy! - Wysłana przez: Kocham_Edytę!!! at 00:38:28 28/12/2005
No, kurde, brawo dla Polsatu 2 !
To nic, że czwarta rano, to nic, że tę stację ma w Łodzi tylko Kinga, to się nazywa Promowanie i niech ktoś się nie zgodzi.....
A na marginesie, przeczytałem jakiś starszy ( chyba 2000 rok) wywiad z Panią Edytą, która powiedziała, że Jej menadżer, czyli Pan Piotr, widział na Stadionie Dziesięciolecia piracką płytę "The best Edyta Geppert" i naliczył 92 stoiska z piratami "Debiutu".
Może moja inteligencja nie jest wstrząsająca, ale skoro już wydaje się specjalne pirackie płyty to chyba znaczy, że jest Zapotrzebowanie ?!
A jeśli jest zapotrzebowanie to dlaczego nie ma EG w radiu ?
A nie, przepraszam, jest...kolędy raz do roku i teledysk w TV o czwartej rano....
Widać najprostsza logika nie daje rady rozmaitym ludziom, którzy Wiedzą Lepiej...
Wiadomość o temacie: Re: Kolędy! - Wysłana przez: Kinga at 01:19:15 28/12/2005
no tak, promocja rzeczywiscie niczego sobie, ale swego czasu Polsat 2 emitowal teledyski "Cien ksiezyca" i "Na krakowskim czy w Nohant" dosc czesto i regularnie o bardziej ludzkich porach
tez czytalam ten wywiad, o ktorym wspomnial Maciek, plyta "The best of" nigdy nie wydana, a sprzedala sie tak, ze zdobylaby miano Zlotej
ale co nam pozostaje? czekac, czekac i jeszcze raz czekac, na cud jakis
Wiadomość o temacie: Re: Kolędy! - Wysłana przez: Michał Ziarno at 01:26:48 28/12/2005
Kochani! Przestańcie, do jasnej ch....., odwyływać się ciągle do tego Pana Boga. To, na Waszą "miłość Boską", brzmi co najmniej żałośnie i śmiesznie. Ostatnio robicie z tego portalu i Forum jakiś ołtarz. Jesteście, zwłaszcza - Wy młodzi - tak strasznie egzaltowani i przejęci, że aż trudno mi podjąć z Wami ostatnio jakikolwiek temat. To przerażające! Ludzie drodzy! Uspokójcie się! Przecież Edyta Geppert, kiedy tylko Was rozpozna po tych westchnieniach rozmaitych - "O Boże...", "O, dziękuję Ci Boże, że Ona jest...", ta "nasza Bogini" itd., to po prostu będzie przed Wami wiała, jak tajfun. Dajcie żesz pożyć tej Kobiecie i dzięki paru piosenkom, nie róbcie z Niej piosenkarki, co to tylko religijne pieśni śpiewa! Zachowujecie się czasem jak niesforne dzieci, pytające mamę - "kiedy kupisz mi tę zabawkę? No? Kiedy?!" (dotyczy np. płyty). Otrzymaliśmy wszyscy oficjalna wiadomość od p. Wiesi Pałkowskiej. Mimo, że Edyta Geppert bywa rzadko gościem TVP i PR, to na pewno, co najmniej na dwa tygodnie przed premierą płyty, w TVP lub PR wystąpi i sama nam o wszystkim obwieści.

Poza tym uszanujcie fakt, że te Wasze wszystkie odwołania do Boga nie muszą podobać się ani Artystce, ani innym sympatykom odwiedzającym tę stronę i Forum. Zalecam trochę mniej egzaltacji i nieco więcej pokory. Lepiej pisać tu o odczuciach artystycznych i estetycznych, aniżeli demonstrować Waszą własną wiarę, której przeciwny nie jestem, ale zrobiło się już nudno.
Lubię Was i pozdrawiam, jednak dajcie już spokój z tym Bogiem i całym tym dziękowaniem za to, że Edyta Geppert jest z nami - głównie szanowni licealiści i studenci. Była, jest i będzie. I zawdzięczamy to Jej.
Michał.

Przyznam, że mam ostatnio poważne wątpliwości. To nie jest jakaś Mandaryna, która choruje na popularność i wszelkie westchnienia fanów.
Wiadomość o temacie: Re: Kolędy! - Wysłana przez: Kinga at 01:36:07 28/12/2005
aluzje zrozumialam, ale przeciez Pani Edyta ma fantastyczne poczucie i na pewno nie wezmie smiertelnie powaznie tego wychwalania pod niebiosa, bo nie o to chodzi :)
Wiadomość o temacie: Re: Kolędy! - Wysłana przez: Michał Ziarno at 21:05:12 28/12/2005
Moi Drodzy.
Rzeczywiście może nazbyt mocno zareagowałem na styl wypowiedzi co niektórych Forumowiczów. Naprawdę uważam, że strona dzięki Wam (z moim coraz skromniejszym już udziałem) tętni życiem, ale trudno mi uznać za żart wypowiedź, która swoim kontekstem żartu nie przypomina, a w pierwszych słowach odwołuje się do Boga jako najwyższej instancji. Piszmy wszyscy o tym, o czym chcemy i powinniśmy tu pisać, jednak starajmy się zwracać uwagę na formę tych wypowiedzi. Poza nami sporo innych osób odwiedza tę stronę i Forum. Łatwo przy takich formach wypowiedzi zostać posądzonym o brak dojrzałości, a przecież tacy nie jesteśmy.

Spotkamy się na Forum na pewno tuż po Nowym Roku, dlatego też chciałbym już dziś życzyć Wam Wszystkim udanych i wspaniałych zabaw sylwestrowych oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2006. Miejmy nadzieję, że ten Nowy Rok będzie dla Nas łaskawszy niż 2005 oraz, że przyniesie nam mnóstwo nowych doświadczeń, pozytywnych emocji i przede wszystkim tak bardzo oczekiwanych doznań artystycznych związanych oczywiście ze sztuką Edyty Geppert.

Pozdrawiam Was serdecznie,
Michał.
Wiadomość o temacie: Re: Kolędy! - Wysłana przez: robert kuczyńśki at 21:49:05 28/12/2005

BRAWO MICHAł! BRAWO MICHAł! BRAWO MICHAł!

Nie zarzuć mi proszę zbytniej egzaltacji, ale teraz to ja Ci napiszę, że to Ty jesteś boski.

Z racji swojego zawodu muszę często spotykać się z osobami, które jeżeli nie posiadają dla mnie prywatnie statusu gwiazdy, to są przynajmniej osobami publicznymi. A to spotkanie z Anną Marią Jopek, rozmowa z Katarzyną Groniec, piwo z Chylińską, albo skręt z Maleńczukiem. Myślę, że żadne z nich nie mogłoby czuć się zachwycone tym, że stawiam ich na równi z bóstwem. No, może poza Maleńczukiem i jego słynną fascynacją własną osobą. Ale to, co dzieje się na tym forum mogłoby przyprawić o ból głowy samą p. Geppert, biorąc pod uwagę Jej znaną już w branży muzycznej skromność i pokorę wobec tego w co wierzy - czyli muzyki.

Sądzę, że gdyby na tym forum pojawiło się więcej postaw tego typu co Michał, chociaż prywatnie się nie znamy, to nie przypominałoby to już zeszytu Ali z klasy IB z pięknymi kolorowymi szlaczkami, ani wywodów rodem z BRAVO GIRL.

Wiem, że ta wypowiedź nie spotka się z przychylnym odbiorem i nie będzie opinią popularną.

Na Boga, ludzie, litości!!! Edyta Geppert to ARTYSTKA. Gwiazda piosenki aktorskiej. Wielka interpretatorka słowa pisanego o niespotykanym wręcz poziomie muzykalności. To nie jest pomnik silikonu odziany w różowe szatki, ale niepowtarzalna EDYTA GEPPERT. Nie zapominajcie o tym...

Michał, jeszcze raz chylę czoła i gratuluję odwagi przeciwstawienia się stereotypom panującym na forum.

Robert.
Wiadomość o temacie: Re: Kolędy! - Wysłana przez: Kinga at 22:13:32 28/12/2005
dajmy juz spokoj, widac nie zostalismy z Mackiem zrozumiani, ale wszystko juz sobie wyjasnilismy i zapomnijmy o tym
Wiadomość o temacie: Re: Kolędy! - Wysłana przez: Kocham_Edytę!!! at 22:19:05 28/12/2005
Proszę Pana,
nie wiem jak Pan, ale większośc fanów Edyty Geppert naprawdę jest oczarowanych Jej osobą i jako Artystki i jako człowieka, bowiem wszyscy my, którzy tak się zachwycamy, mieliśmy okazję spotkać się z Nią osobiście i przynajmniej chwilę porozmawiać i może Pan nie uwierzy ale właśnie chwila wystarcza.
Poza tym chyba właśnie po to zostało wymyślone to Forum i Księga Gości, aby publicznie wyrazić swoje opinie, bywały bardzo krytyczne, są bardzo pochlebne i naprawdę nie ma nad czym ubolewać.
Jeśli coś Wam, Panu i Panu Ziarno przeszkadza to zawsze można pominąć tę stronę i to Forum, zamiast "załamywać ręce" nad nami.
No i w końcu nie mam pojęcia skąd ma Pan te informację o nieśmiałości i skromności EG, faktycznie nie jest typem ani Maleńczuka ( którego uwielbiam), ani Chylińskiej, ale wątpię, by słowa uznania i komplementy tak bardzo Jej przeszkadzały jak Pan pewnie sądzi. Pani Edyta akurat powiedziała, że czasami zagląda tutaj i nasze komentarze dodają Jej otuchy, bo zewsząd słyszy, że jest już za stara, zbyt niemodna, nudna, że to się nie sprzeda itd. A okazuje się, że do niektórych osób te wszystkie argumenty nie przemawiają.
Może w takim razie zechce Pan napisać jak Pan wyobraża sobie to Forum i nasze wpisy ? Co mamy pisać byście byli Panowie zadowoleni ?
Komentować bierzące wydarzenia, dobrze, ale jak żeby Was nie zdenerwować ?
Wiadomość o temacie: Re: Kolędy! - Wysłana przez: Kinga at 22:32:59 28/12/2005
no i znowu mamy afere...
drogi Robercie, nikt nie porownuje Edyty Geppert do bostwa, nikt nie stawia Jej na rowni z Bogiem, wyrazamy tylko swoje uczucia do Jej Osoby, piszemy o tym jak to dobrze, ze Ona jest i spiewa, ale nie dziekujemy za to Bogu
piszesz, ze "to co dzieje sie na tym Forum moze przyprawic Edyte Geppert o bol glowy", ale co takiego sie dzieje? moze nie zachwycam intelektem, ale wytlumaczcie mi, bo najzwyczajniej w swiecie nie rozumiem!
niniejszym nalegam na zakonczenie "boskiego watku" i zaprzestanie wprowadzania na Forum niezdrowej atmosfery
Wiadomość o temacie: Re: Kolędy! - Wysłana przez: Michał Ziarno at 23:23:43 28/12/2005
My rozmawiamy o formie, a Wy o Waszym stylu wyrażaniu uczuć wobec Artystki i wszystkiego dobrego, i złego, co wokół Niej się dzieje, czyli po prostu o totalnej Waszej egzaltacji, przekrczającej często formą granice przyzwoitości. Gdzie jest forma i umiejętność taktownego wyrażania tych uczuć?! Odnoszę wrażenie, że piszemy sobie i rozmawiamy o rzeczach, które zupełnie odmiennie pojmujemy.
Nie wierzę na przykład, że Edyta Geppert mogłaby do Was, czy do publicznie w ogóle kiedykolwiek powiedzieć o sobie, czy skarżyć się, że jest "za stara", "niemodna" itd. Coż to za wybujała fantazja?! Zawarta w piosenkach "Przepraszam, że żyję" i "To sie nie sprzeda pani Geppert" autoironia, to zupełnie co innego. To forma bardzo osobistej, publicznej wypowiedzi, którą zbyt mocno i rozszerzająco interpretujecie.
Kingo i Maćku. Odpowiadacie strasznie szybko, impulsywnie i pod wpływem emocji na każdy jeden komentarz. Zastanówcie się mocno, zanim użyjecie kolejny raz, pod wpływem miotających Wami wielkich emocji, klawiatury komputerowej, ponieważ te wypowiedzi pozbawione są ostatnio formy. Doskonale rozumiem Wasze rozmaite intencje i one znajdują pełną akceptację. Podkreślam jeszcze raz, że bardzo Was lubię i Wasze wepowiedzi, ale zadbajcie, proszę o formę.
Nie interpretujcie też dowolnie publicznie tego, co Edyta Geppert mogła kiedyś powiedzieć w zupełnie innym kontekście. Nie słyszałem nigdy, by mówiła o sobie źle, ani dobrze. To byłoby nietaktem wobec Niej samej, więc nie piszcie proszę czegoś, czego nigdy nie mogła powiedzieć o sobie. Co się z Wami dzieje?
Dobranoc,
Michał.
Wiadomość o temacie: Re: Kolędy! - Wysłana przez: Michał Ziarno at 23:35:26 28/12/2005
Kończę już ten wątek, a Wam pozostawiam m. in. moje spostrzeżenia pod rozwagę. Będzie milej, jeśli wypracujemy styl "bez zbędnych emocji". Ponawiam dla Waszystkich moje serdeczne życzenia i... pamiętajcie:
W NOWY ROK, W TVP POLONIA, WIECZOREM, ZAŚPIEWA Z TEATRU STU W KRAKOWIE EDYTA GEPPERT Z ZESPOŁEM "KROKE" OPRACOWANE OSTATNIO PIOSENKI.
Pozdrawiam.
Wiadomość o temacie: Re: Kolędy! - Wysłana przez: Kinga at 23:42:42 28/12/2005
zastanowilam sie mocno przed napisaniem, ze te dyskusje ze swojej skromnej strony, uwazam za zamknieta i postanowilam sie juz nie wypowiadac na ten temat
pozdrawiam i mam nadzieje, ze Forum wroci do dawnej formy, czego Wam i sobie zycze
Wiadomość o temacie: Re: Kolędy! - Wysłana przez: robert kuczyńśki at 01:58:32 29/12/2005
Dobrze.

Zbliża się nowy rok, zażegnajmy więc słowne utarczki, ponieważ konflikty i afery wydają się być w tym kontekście zbyt przesadzone.

Wywołany do tablicy przez jednego z uczestników forum - odpowiadam. Nie posiadam żadnych informacji o tym, że p. Edyta Geppert jest skromna i pełna pokory wobec muzyki. Nie wiem. Nie zamieniłem z p. Geppert żadnego słowa. Ale to się po prostu wyczuwa. Każdy odbiorca wrażliwy na piękno sztuki nawiązuje tę więź z artystą podświadomie. I w tym przypadku powtarzam to z pełną świadomością. Posiadam takie subiektywne odczucie patrząc na p. Geppert, słuchając Jej nagrań z płyt, czytając Jej wypowiedzi w prasie i oglądając Ją nawet przed chwilą w opolskim wieczorze Agnieszki Osieckiej z DVD. O kwestii doboru repertuaru wspominać nie muszę... Barbra Streisand, Billie Holiday, Lena Horne - One też przekazywały swoją wrażliwość i pokorę poprzez tworzoną przez nie muzykę; artykulację poszczególnych fraz.

To tyle...
Wiadomość o temacie: Re: Kolędy! - Wysłana przez: KataK69 at 23:50:58 30/12/2005
Mam wrażenie, że każdy obawia się teraz odezwać;-) Jestem odważna!
Storniu, Michale, Melissso, Kingo, Marto, Maćku i Wy, których nie wymieniłam :

Życzę nam Wszystkim w nadchodzącym Nowym Roku dystansu do spraw małych i nieważnych, radości z życia, szczęścia, miłości i wielkich przyjaźni.
Przede wszystkim jednak życzę sobie, bym także w tym roku i każdym następnym spotykała się z Wami - na tym właśnie forum - tak często, jak tylko to będzie możliwe...
Bo TA strona jest przecież "najważniejsza w sieci".
... Nie tylko dla mnie.

Wiadomość o temacie: Re: Kolędy! - Wysłana przez: Kocham_Edytę!!! at 00:08:46 31/12/2005
Ponieważ zostałem wymieniony i również jestem odważny, pozwolę sobie podziękować za życzenia i życzyć Pani i innym Uczestnikom Forum tego samego :)))
Pozdrawiam i do zobaczenia, chociażby tu, na tej rzeczywiście najważniejszej stronie :))
M.
Wiadomość o temacie: Re: Kolędy! - Wysłana przez: Kinga at 00:18:51 31/12/2005
ja rowniez dolaczam sie do zyczen, wszystkiego dobrego w Nowym Roku i wiecej dystansu do wirtualnej rzeczywistosci
Wiadomość o temacie: Re: Kolędy! - Wysłana przez: lewANNdowska at 21:31:55 31/12/2005
Kochani, oby w Nowym Roku zdarzało się to na co czekacie. Żeby zdarzały się też miłe niespodzianki, a łzy jesli już będą niech szybko wysychają!
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2006!!!
Wiadomość o temacie: Re: Kolędy! - Wysłana przez: stornia at 20:31:17 02/01/2006
Wszystkim - miłych chwil i pięknych przeżyć w nowym roku!

Powered by TechnoBoard 0.1a.