ARCHIWUM 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005


www.egeppert.com | Forum | Archiwum 2

Tematy: 
Wiadomość o temacie: Edyta Geppert w Brukseli??? - Wysłana przez: Ola at 10:19:39 18/12/2005
W jednym z programów telewizyjnych przeczytałam, że 21 grudnia (środa) w TVP1 o 23.45 będzie reportaż "Polska Wigilia w Brukseli". Piszą, że to "widowisko muzyczne z elementami inscenizacji teatralnej i jednocześnie prawdziwa wieczerza wigilijna, którą zaplanowano na 19 grudnia w Brukseli. (...) W widowisku wystąpią znani artyści, m.in.Edyta Geppert, Justyna Steczkowska i Andrzej Piaseczny".
Wiadomość o temacie: Re: Edyta Geppert w Brukseli??? - Wysłana przez: Kinga at 12:01:35 18/12/2005
Polska Wigilia to widowisko muzyczne z elementami inscenizacji teatralnej i jednocześnie prawdziwa wieczerza wigilijna, którą zaplanowano na 19 grudnia w Brukseli. Gośćmi Wigilii będą przewodniczący i członkowie Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego, szefowie grup parlamentarnych, placówek dyplomatycznych akredytowanych przy Unii Europejskiej w Brukseli, przedstawiciele środowisk biznesowych oraz przedstawiciele Polonii.

o EG ani slowa...ale moze...
Wiadomość o temacie: Re: Edyta Geppert w Brukseli??? - Wysłana przez: Kinga at 12:03:38 18/12/2005
ups, chyba popelnilam falstart, przepraszam ;)

Scena będzie raz polską ulicą przystrojoną świątecznie, innym razem wnętrzem polskiego domu, w którym trwają właśnie przygotowania do Wigilii - wszystko dzięki wirtualnej scenografii, która pozwoli przenosić się w różne przestrzenie świątecznej Polski. W widowisku wystąpią znani artyści: Edyta Geppert, Justyna Steczkowska, Natalia Kukulska, Janusz Radek, Andrzej Piaseczny. Towarzyszyć im będzie zespół instrumentalny oraz kwartet smyczkowy. Elementy inscenizacji i choreografii powierzono aktorom Teatru Baj Pomorski. Druga część uroczystości rozpocznie się od zaproszenia gości na prawdziwą wieczerzę wigilijną celebrowaną przy polskim stole - i po polsku. Polska Wigilia nie ma charakteru etnograficznego czy ludowego. Ma służyć ukazaniu polskiej tradycji, która przez lata zmienia się i wzbogaca, ale do dziś pozostaje bardzo żywa. Na zakończenie każdy z gości otrzyma bożonarodzeniowy prezent kojarzący się z Polską i jej gościnnością.
Wiadomość o temacie: Re: Edyta Geppert w Brukseli??? - Wysłana przez: Kocham_Edytę!!! at 19:24:44 18/12/2005
To cudownie !
Może Pani Wiesia zechciałaby tę informację potwierdzić OFICJALNIE ? Bo już czytaliśmy w różnych gazetach, że ukazała się płyta "Śpiewam życie", że koncert godzinny, że Edyta wystąpi w koncercie "Pokonamy fale", że...
Jeśli faktycznie ta strona ma być najlepszym źródłem informacji o EG to mam nadzieję, że wzmianka o tej relacji tv ukaże się niebawem w dziale WYDARZENIA.

Co do poprzedniego tematu, Muzycznej Jedynki, to mnie chyba tez nie uda się tego posłuchać, ale niech żywi nie tracą nadziei...jeśli będę miał możliwość to nagram i się po chrześcijańsku podzielę.
Pozdrawiam
maciek
Wiadomość o temacie: Re: Edyta Geppert w Brukseli??? - Wysłana przez: Kinga at 20:39:33 18/12/2005
tak tak, Pani Wiesiu, prosimy o potwierdzenie badz zaprzeczenie tej informacji
Wiadomość o temacie: Re: Edyta Geppert w Brukseli??? - Wysłana przez: Wiesława Pałkowska at 21:32:50 19/12/2005
Czyżby Bruksela była dzielnicą Warszawy?
Pozdrowienia :-)
Wiadomość o temacie: Re: Edyta Geppert w Brukseli??? - Wysłana przez: Kinga at 21:48:47 19/12/2005
dziekujemy, Pani Wiesiu, nie jest to dla nas dobra wiadomosc, tak rzadko mozna zobaczyc Pania Edyte w TV, ze kazda pogloska, nawet niesprawdzona, daje nam nadzieje
pozdrawiam serdecznie :)

Powered by TechnoBoard 0.1a.