ARCHIWUM 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005


www.egeppert.com | Forum | Archiwum 2

Tematy: 
Wiadomość o temacie: Pozdrawiam - Wysłana przez: AshkenaziJAzzFUnk at 22:09:21 09/12/2005
Witam serdecznie. Od niedawna zaczałem słuchac muzyki Edyty Geppert, która zaczyna mnie całkowicie pochłaniać. I powiem szczerze nie wgłębiałem sie w archiwum tego forum ale mam pytanie - zapewne do samej Artystki: Chciałbym zmontować kilku osobowy skład i grać właśnie Pani muzykę - oczywiście dla siebie i niezarobkowo. Jednak ze względów chociażby finansowych nie stać mnie na zakup pełnej dużej ilości płyt, więć (to główna część pytania :-) czy mółbym uzyskać porade jakie utwory oscylują najbliżej kierunków: Jazz, Funk, muzyka sefardyjska, itp.
Bardzo prosze o pomoc i jednocześnie zycze tyle energii co na Pani koncercie z zespołem Kroke
Wiadomość o temacie: Re: Pozdrawiam - Wysłana przez: Kasia at 23:35:50 09/12/2005
Na Twoje pytanie nie potrafię odpowiedzieć. Sama chętnie śpiewam piosenki Edyty Geppert, ale w domu, kiedy nikt nie słyszy [pewnie dlatego, ze należę do tej olbrzymiej grupy ludzi, która po prostu nie jest w stanie zaśpiewać tak pięknie i perfekcyjnie jak bohaterka tej strony. Cieszę sie jednak, ze pojawiają sie takie postacie jak Ty, pełnie odwagi i szczerych chęcia. Pozdrawiam.
Wiadomość o temacie: Re: Pozdrawiam - Wysłana przez: Kocham_Edytę!!! at 03:55:10 10/12/2005
Witam, bardzo się cieszę, że chcecie grać piosenki Edyty Geppert.
Proponuję zajrzeć do działu PIOSENKI, tam mozna posłuchać 30 sek. fragmentów większości nagrań, sami ocenicie, które odpowiadają wymienionym stylom...
Funk chyba nie znajdziecie :))
Jazz to może "By", ale to chyba nie jest jazz...
Muzyka sefardyjska, aszkenazyjska i szeroko rozumiana klezmerska, hmm... wszyscy czekamy na premierę albumu z piosenkami tego gatunku, Edyta Geppert współpracuje z zespołem Kroke i z tej współpracy płyta "ma powstać", niestety nie wiemy kiedy, najpewniej w połowie przyszłego roku.
Pozdrawiam i to super, że macie taki pomysł !!
Wpadajcie na Forum i informujcie jak Wam idzie :)))
Maciek
Wiadomość o temacie: Re: Pozdrawiam - Wysłana przez: AshkenaziJAzzFUnk at 10:59:19 29/01/2006
Dzięki za miłe słowa.Skład juz prawie skompletowany i faktyczni8e kłopoty ze znalezieniem wokalistki sie pojawiły bo jednak ciężko uniknąć porównań i odniesień.

Powered by TechnoBoard 0.1a.