ARCHIWUM 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005


www.egeppert.com | Forum | Archiwum 2

Tematy: 
Wiadomość o temacie: Do Kingi o Dodzie. - Wysłana przez: robert kuczyński at 20:28:01 15/11/2005
Hej.

Można spierać się o wartości artystyczne Dody, ale odbiór całokształtu negatywnie przysłania mi jej wizerunek zewnętrzny i sposób bycia.
Chociaż może masz rację... Historycy i krytycy muzyczni zgodnie twierdzą, że Maria Callas była prywatnie wielką prostaczką i inteligencją raczej nie grzeszyła. A i tak cała była muzyką...
Pzdr.
Robert.
Wiadomość o temacie: Re: Do Kingi o Dodzie. - Wysłana przez: Kinga at 21:16:30 15/11/2005
jest to Forum Edyty Geppert, wiec nie powinnismy tutaj pisac o Dodzie, a jezeli juz to kontynuowac w poprzednim watku, ale ja napisalam tylko o glosie Doroty, ktory bez watpienia posiada, nie napisalam, ze jestem fanka, nie podoba mi sie jej muzyka, nie odpowiada mi jej styl bycia, ale wydaje mi sie, ze to temat na zupelne inne forum
Wiadomość o temacie: Re: Do Kingi o Dodzie. - Wysłana przez: robert kuczyński at 21:44:36 15/11/2005
Jestem zarejestrowany równocześnie na anglojęzycznym, ogólnoświatowym forum fanów Barbry Streisand, ale nawet tam nikt nie traktuje Jej jak guru i nie beszta kogoś za wprowadzanie do dyskusji wątków pobocznych. Zaznaczam, że zarejestrowanych tam, biorących udział w czynnej dyskusji jest ponad 1 000 Jej fanów.

Co gorsze, sądzę, że sama Edyta Geppert jako osoba światła jest osobą podchodzącą do swojego z tematu z większą rezerwą i z dystansem, niż niektórzy z Jej fanów. Myślę, że p. Edyta Geppert będąc artystką wielkiego formatu sama boi się odbierania Jej sztuki zbyt serio.

Ja z kolei, jako dziennikarz muzyczny, rozmawiałem już na ten temat z Anną Marią Jopek, która twierdzi, że żaden z artystów NIE CHCE TEGO, aby zaszufladkować jego sztukę w ramy sztuki wysokiej. Nie dla ludzi. Nie chciała nawet tego sama Edyta Geppert i z przymróżeniem oka dała temu wyraz w jednej ze swoich piosenek, na której tekst sama tak często powołujesz się w pisanych tu wypowiedziach.

Kinga,

Na przyszłość życzę więcej luzu i abstrakcji w życiu. Pani Geppert też ma poczucie humoru!!! Nie jesteś przecież administratorem czatu.

Pzdr.

Robert.
Wiadomość o temacie: Re: Do Kingi o Dodzie. - Wysłana przez: Kinga at 22:08:29 15/11/2005
staram sie przestrzegac regulaminu, ale jesli jest to jakis problem to ok, juz sie nie odzywam
Wiadomość o temacie: Re: Do Kingi o Dodzie. - Wysłana przez: Kinga at 22:54:35 15/11/2005
jesli czuje sie Pan 'zbesztany' to przepraszam najmocniej, nie bylo to swiadomie, a moze faktycznie ma Pan racje...
Wiadomość o temacie: Re: Do Kingi o Dodzie. - Wysłana przez: Kinga at 22:54:35 15/11/2005
jesli czuje sie Pan 'zbesztany' to przepraszam najmocniej, nie bylo to swiadomie, a moze faktycznie ma Pan racje...
Wiadomość o temacie: Re: Do Kingi o Dodzie. - Wysłana przez: robert kuczyński at 00:10:20 16/11/2005
Kingo,

Na początku chciałbym napisać, że nie jestem żadnym panem, tylko Robertem. Ot tak. Miło mi i mam tylko nadzieję, że Ty sama nie poczułaś się urażona brakiem przestrzegania form grzecznościowych z mojej strony.

Przepraszam, ale to ja nie przeczytałem regulaminu. Sądziłem, że to forum łączy wszystkich fanów p. Geppert bez żadnych podziałów i animozji - tak jak Jej wspaniała muzyka powinna badziej łączyć i łągodzić obyczaje, niż dzielić - i służy do swobodnej wymiany myśli, zainspirowanych Jej osobą.

Jeszcze raz przepraszam za brak znajomości regulaminu, ale obiecuję się z nim niezwłocznie zapoznać i wyciągnąć wnioski : -)

Pozdrawiam,
Robert.
Wiadomość o temacie: Re: Do Kingi o Dodzie. - Wysłana przez: Kinga at 15:47:34 16/11/2005
nic sie nie stalo, ja sie nie gniewam, ani za nieznajomosc regulaminu ani za nieprzestrzeganie formy grzecznosciowej, ktora nie ukrywam, ze wciaz mnie krepuje...jestem bardzo mloda, wydaje mi sie, ze chyba najmlodsza na Forum, wiec do formy 'Pani' wciaz nie moge sie przyzwyczaic
pozdrawiam

Powered by TechnoBoard 0.1a.