Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Jakie piękne nowe Forum...
Autor Wiadomość
Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 08 Lut 2007 11:49   Jakie piękne nowe Forum...

Wspaniałe, nowe Forum! Doskonały podział na tematy post'ów. Trochę się gubię, ale naprawdę rewelacja! Podziękowania i pozdrowienia dla Autorów.

Kinia 

Wysłany: 08 Lut 2007 11:52   

Dziękujemy !!!!!!!

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 08 Lut 2007 11:52   

SUUUUUUUUUUUUPER!!!
Ja też nieco się gubię i jeszzce nie wiem,co i jak działa, ale coś czuję, że szybko to nadrobię!
Dzięki wielkie!!

KataK69

Wysłany: 09 Lut 2007 02:45   

Przyznam, że "nie umiem się odnależć w tym", ale jestem pod wrażeniem!
Pozdrawiam!

Gwiazdka

Wysłany: 09 Lut 2007 09:43   

Fajne! Trochę trzeba sięw tym rozeznać, ale myślę że za parę dni będziemy śmigać tutaj równo!
Mała sugestia - albo mi się tak wydaje, albo nie znalazłam bezpośredniego linka z forum do strony głównej www.egeppert.com. Da się z tym coś zrobić??

Gosia
[Usunięty]

Wysłany: 09 Lut 2007 06:41   

A tam, kilka minut i się śmiga!! Rewelacja!!!
Dzięki wielkie!!!!!!!!!!!!!

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 09 Lut 2007 07:49   

Trochę byłam w szoku jak zobaczyłam to nowe forum, szkoda mi tamtego starego. Ale To jest świetne i myślę, że tak jak tamto, stanie się ważnym dla nas miejscem. Jeszcze się w nim gubię, ale parę postów i będzie po kłopocie :wink: Super! :grin:

admin1 
Site Admin

Wysłany: 09 Lut 2007 08:50   

Gwiazdka napisał/a:
Mała sugestia - albo mi się tak wydaje, albo nie znalazłam bezpośredniego linka z forum do strony głównej www.egeppert.com. Da się z tym coś zrobić??

Witam!
Dziękujemy za cenną wskazówkę. Bezpośredni link do strony głównej zamieściliśmy w górnym menu.

Gwiazdka

Wysłany: 13 Lut 2007 08:13   

Śliczna stronka, nowe forum działa prężnie, galeria się rozbudowuje i myślę że będzie jeszcze dużo ładnych zdjęć , ale - czy da się zrobić coś z tymi miniaturkami zdjęć? Wyglądają nieciekawie; może to jakiś problem w przygotowaniu zdjęć do wstawienia i błąd leży po naszej stronie? Pozdrawiam serdecznie

Melisssa 
...nie przypadkiem...

Wysłany: 13 Lut 2007 08:38   

Nie będę oryginalna....malutki szok....i jeszcze póki co poruszam się po nim dość...nieporadnie....;) Wiem wiem, to żadna filozofia...;);) Ale podoba mi się i za kilka dni już będzie caaałkiem dobrze...:):)

admin1 
Site Admin

Wysłany: 13 Lut 2007 09:20   

Gwiazdka napisał/a:
ale - czy da się zrobić coś z tymi miniaturkami zdjęć? Wyglądają nieciekawie; może to jakiś problem w przygotowaniu zdjęć do wstawienia i błąd leży po naszej stronie?

Błąd został już naprawiony. Miniatury wyglądają znacznie lepiej. Został zmieniony rodzaj biblioteki GD. W razie problemów z dodawaniem nowych zdjęć, prosimy o sygnały.

Gwiazdka

Wysłany: 13 Lut 2007 09:27   

Jesteście super!
Ledwie się zgłasza problem, natychmiast jest rozwiązywany. Teraz galeria zdjęć przezentuje się już duuużo lepiej :)
Pozdrawiam serdecznie!

Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 15 Lut 2007 06:41   

To naprawdę najwspanialsze miejsce w sieci, do którego non-stop wracam i śledzę z niebywałą ciekawością to, co się tu dzieje.

Bardzo dziękuję Twórcom Nowego Forum Pani Edyty za umożliwienie zamieszczania i komentowania zdjęć. Bardzo dziękuję Pani Edycie za to, że zgodziła się, byśmy mogli publikować tu Jej oraz nasze zdjęcia. Na poprzednim Forum tylko komentowaliśmy same wydarzenia. Wielu zdań w tych opisach nie byliśmy w stanie zamieścić z powodu np. "pokoncertowego paraliżu", który towarzyszy zawsze, a później temat jakiegoś minionego wieczoru stawał się nieaktualny, bo zastępował go nowy. Teraz, kiedy można zamieszczać zdjęcia Artystki oraz nasze zdjęcia z Panią Edytą, z przyjemnością powracamy do cudownych chwil, które są już za nami, a jednak Nowe Forum nie pozwala nam tych chwil zapomnieć. Bycie choć na moment w "Galerii" przywołuje takie wspomnienia i wrażenia, jakby zdjęcia sprzed kilku, czy kilkunastu lat, były robione wczoraj, zaś moja pamięć "pamięta" każdą nutkę zagraną przez Henryka Albera i Tomasza Bajerskiego oraz każdą zaśpiewaną wtedy piosenkę przez Panią Edytę blisko 12 lat temu w Lubinie, w Legnicy, czy też w maleńkiej Złotoryi.

Mam nadzieję, że tym samym wyrażam także zdanie Koleżanek i Kolegów.

Serdecznie pozdrawiam!

Odpowiedz do tematu