Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
CD Święta z bajki
Autor Wiadomość
godis 
Małgonia

Wysłany: 19 Paź 2011 03:58   

Witam chciałam zapytać czy wiadomo kiedy pani Edyta wyda nową płytę, bo od 3lat cisza...:(
a wszystkie płyty już mam, więc nie mam już co kupować.pozdrawiam :)

DarGoth 

Wysłany: 20 Paź 2011 07:35   

Też mnie ciekawi, raczej jak będzie miała byc płyta to powinna jakaś wiadomość się tu pojawić. :mrgreen:

godis 
Małgonia

Wysłany: 20 Paź 2011 02:51   

no miejmy nadzieję :)
pozdrawiam.

Gwiazdka

Wysłany: 21 Paź 2011 05:12   

Mówisz - masz!!!! ;-) )))
Takiej niespodzianki jeszcze nie było !!!!!!
Jak grom z jasnego nieba!

http://www.empik.com/swie...596093,muzyka-p

Premiera - 14 listopada;-)))))
Pozostaje czekać - i już się cieszyć;-))))) święta tego roku będą trwały dłuuuuugo;-))))))
I będą baaaardzo wyjątkowe;-))))

DarGoth 

Wysłany: 21 Paź 2011 07:34   

Dla wierzących jest to idealny prezent, o ile pamiętam to Michał Bajor wydał płytę z kolędami, jeśli się mylę to poprawcie mnie. Nie przepadam za kolędami tylko, że bez tej płyty będzie luka w mojej kolekcji. Szczerze mówiąc, nie tego oczekiwałam ale przypominam sobie to http://www.youtube.com/watch?v=YtLx0x-wHsE PRZEPIĘKNIE. :wink:

Fado 

Wysłany: 21 Paź 2011 10:17   

Przeogromnie się cieszę!!! ;-))) Z pewnością święta w tym roku będą absolutnie przepiękne. ;-) Nie mogę się doczekać (całe szczęście, że to tylko 24 dni)! ;-)))
A że "Święta z bajki" to i okładka bajkowa, naprawdę cudowna. ;-)))

DarGoth napisał/a:
Dla wierzących jest to idealny prezent,

A ja dodam, że dla niektórych niewierzących również! ;-)

Gosia1230 

Wysłany: 21 Paź 2011 01:49   

Cudowna wiadomość!
Pozostaje nam tylko czekać i 14 listopada śmigać do Empików, które mam nadzieję nie zawiodą i będą miały w sprzedaży tę płytę w dniu premiery :-) ))).
Rzeczywiście, tegoroczne święta będą dłuuugie i wyjątkowe!

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 21 Paź 2011 02:23   

Kiedyś na tym forum napisałem:
Cytat:
I tak przez moment sobie pomyślałem: jak by to było wspaniale, wziąć za rok, za dwa lub pięć, płytkę z Kolendami w wykonaniu Pani Edyty, w części na przykład po polsku, w części po węgiersku, z tyłu płytki przeczytać: aranżacja K. Herdzin, Fortepian - K. Herdzin. O innych wspaniałych muzykach aż boję się myśleć.

Słowo stało się ciałem. Marzenie stało się faktem. Najpiękniejszy prezent muzyczny jaki mogłem sobie wymarzyć. I nie dlatego, że Presley, Sinatra, Crosby czy Streisand. Ale Edyta Geppert i Krzysztof Herdzin!!! I co ja mam teraz powiedzieć, czy napisać. Że mistrzowie. A ktoś wątpił.
Repertuar?
Powiem tak. Gdyby Bing Crosby i David Bowie nie nagrali w swoim artystycznym życiu nic innego jak tylko ‘The Little Drummer Boy’, a z tej jednej Kolendy został tylko kilkusekundowy fragment, ten od 2:02 min i pierwsze pa-rum-pum-pum-pum, to zawsze warto go poznać i wysłuchać, by się nim zachwycić. Od wieków malarze i pisarze, poeci i kompozytorzy, muzycy i artyści, zawsze starali przetworzyć swoją radość i natchnienie wywołane faktem Bożego Narodzenia na jakąś formę sztuki. Pani Edyto WRESZCIE.
Pozdrawiam Gabriel.

DarGoth 

Wysłany: 21 Paź 2011 02:33   

Gosia1230 napisał/a:
Cudowna wiadomość!
Pozostaje nam tylko czekać i 14 listopada śmigać do Empików, które mam nadzieję nie zawiodą i będą miały w sprzedaży tę płytę w dniu premiery :-) ))).
Rzeczywiście, tegoroczne święta będą dłuuugie i wyjątkowe!

Można zamówić przez internet teraz na empik-u to na 100% w dzień premiery będą i płacisz przy odbiorze,także do domu mogą przysłać lub osobiście odebrać.Nigdy nie mam z tym problemów.

Gwiazdka

Wysłany: 21 Paź 2011 04:52   

Paweł Gabriel napisał/a:
Ale Edyta Geppert i Krzysztof Herdzin!!! I co ja mam teraz powiedzieć, czy napisać. Że mistrzowie. A ktoś wątpił.

Ja tam nie wątpię ;-) Te nazwiska to gwarancja High Quality ;-) A Krzyś już kilka lat temu brał na swój warsztat aranżera kolędy, stwarzając ze znanych wszystkim melodii dzieła niezwykłe i zaskakujące; to daje pewność, że będzie to coś absolutnie wyjątkowego; a do tego - jak widać drobnym druczkiem na okładce płyty, widnieje tam również inne wielkie nazwisko - Janusz Strobel!! Ach, ta jego zaczarowana gitara ... ;-) ))
Czego chcieć więcej na te święta??? Ja tam już żadnych listów do Świętego Mikołaja pisać nie zamierzam, sama skoczę do Empiku... ;-) )

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 21 Paź 2011 06:20   

Gwiazdka napisał/a:
a do tego - jak widać drobnym druczkiem na okładce płyty, widnieje tam również inne wielkie nazwisko - Janusz Strobel!! Ach, ta jego zaczarowana gitara ... ))

Zauważyłem Gwiazdko, a jakże. Od razu rozpocząłem poszukiwania w swojej szufladzie empetrójek zrobionych z płytki jaką Henryk Alber i Janusz Strobel nagrali dla Polskich Nagrań w 1972 roku , którą kiedyś w necie wydłubałem. Gdy wklepuje do Ciebie tych parę słów właśnie leci na VINAPM-ie Felicidade A.C. Jobima, ósmy utwór z ich płyty. Łza się w oku kręci. Pozdrawiam.
Gabriel

godis 
Małgonia

Wysłany: 22 Paź 2011 09:52   

Dawno nic mnie tak nie ucieszyło jak ta radosna wiadomosc:))
super nie mogę się doczekać 14.11 :) )
na bank polece do Empiku na szczęście nie mam daleko :P
to bardzo dobra nowina. a te święta będą najszczęśliwsze xD
dziękuje pani Edyto! a Wam internauci oczywiście też dziękuję :*

pozdrawiam serdecznie

KataK69

Wysłany: 24 Paź 2011 08:35   

Wymarzony prezent na urodziny!

Dziękuję za wspaniałą wiadomość!

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 24 Paź 2011 09:29   

No ba! Jestem dokładnie tego samego zdania, co Ty, Kasiu :)

Gwiazdka

Wysłany: 24 Paź 2011 09:56   

A, no rzeczywiście - jeszcze się z Oskarem łapiecie na prezent urodzinowy i ja na imieninowy;-))))) piękna jesień tego roku;-))))

Gosia1230 

Wysłany: 24 Paź 2011 10:26   

I ja, ja! Też się załapuję na prezent urodzinowy, mało tego- na osiemnastkowy ;-) ))).
Lepszego sobie wymarzyć nie można ;-) )).

niki 

Wysłany: 03 Lis 2011 03:15   

Już się nie mogę doczekać tej nowej płyty :) czuję, że będzie bajeczna :)

godis 
Małgonia

Wysłany: 09 Lis 2011 08:30   

witam :)
jestem ciekawa jaki będzie nakład płyt.
dziś byłam w Empiku w Słupsku i ktoś z obsługi
powiedział,że to czy płyta będzie w poniedziałek w salonie
zależy od nakłady, jeśli będzie mały to trafi tylko do dużych miast...
mam nadzieję, że płytę będę mogła kupić w dniu premiery.
w innym wypadku to już nie to samo

pozdrawiam:))

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 09 Lis 2011 09:17   

Spróbuj zamówić w przedsprzedaży, i albo w dzień premiery płyta będzie na Ciebie czekać w salonie EMPiKu albo przyjdzie do Ciebie pocztą. Ja takiej metody kupna nie praktykowałam jeszcze, ale słyszałam, że działa.

Groszek 

Wysłany: 13 Lis 2011 01:58   

U mnie już płyta gra. Do pierwszej strony kartonika przyklejona jest książeczka a na niej dedykacja od EG. Na następnej zdjęcie z Herdzinem, 2 teksty, zdjęcie ze Stroblem, tekst i stopka. No i nie brak też Mikołaja czy Gwiazdora albo Dziadka Mroza jak kto woli taki krasnal z Niemrowego ogrodu. Wesołych Świąt bo rzadko tu bywam a w sklepach od 1 listopada już dekoracje. Pa na kolejnym koncercie.

Odpowiedz do tematu