Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Urodziny 2011 :)
Autor Wiadomość
niki 

Wysłany: 03 Lis 2011 02:36   Urodziny 2011 :)

Urodziny Pani Edyty zbliżają się wielkimi krokami. Cudownie byłoby, gdybyśmy wysłali bukiet kwiatów od wszystkich forumowiczów, ale domyślam się, że nie jest to realne ( a może jest, jak myślicie...? ) W każdym razie mam nadzieję, że wkrótce (27.11) zasypiemy Panią Edytę przepięknymi życzeniami urodzinowymi :) Pozdrawiam

DarGoth 

Wysłany: 03 Lis 2011 04:17   Re: Urodziny 2011 :)

niki napisał/a:
Urodziny Pani Edyty zbliżają się wielkimi krokami. Cudownie byłoby, gdybyśmy wysłali bukiet kwiatów od wszystkich forumowiczów, ale domyślam się, że nie jest to realne ( a może jest, jak myślicie...? ) W każdym razie mam nadzieję, że wkrótce (27.11) zasypiemy Panią Edytę przepięknymi życzeniami urodzinowymi :) Pozdrawiam

Wszystko jest realne jeśli się chce. Jestem za.

niki 

Wysłany: 03 Lis 2011 04:44   

Byłoby super. Ja bym mogła coś załatwić, ale trzeba będzie się jakoś grupowo złożyć na to, nie wiem w jaki sposób to zrobić. Jedynym wyjściem byłoby wpłacanie niewielkich kwot na jakieś pewne konto bankowe. Może moderatorzy mogliby nam jakoś w tym pomóc. Chyba, że ktoś ma jakiś inny pomysł na niespodziankę dla Pani Edyty ? :)

DarGoth 

Wysłany: 03 Lis 2011 05:28   

Jak na razie jeszcze nikt się nie odzywa, niech się zgłoszą TUTAJ wszyscy chętni np, do 13-go, a moderatorzy by mogli pomóc wpłacając im na konto na kwiaty.
Ja się dostosuję do propozycji innych. :mrgreen:

niki 

Wysłany: 03 Lis 2011 06:03   

Póki co jesteśmy we dwie, ale od czegoś trzeba zacząć :D Czekamy w takim razie na innych :) Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie :)

niki 

Wysłany: 03 Lis 2011 08:45   

Hmm.. sądząc po ilości wyświetleń i liczbie odpowiedzi sądzę, że ten pomysł Wam się nie podoba za bardzo. Ale tak jak pisałam, jak macie jakieś inne fajne pomysły "urodzinowe", to piszcie :) Liczy się efekt i to, żeby zrobić Pani Edycie miłą niespodziankę :)

DarGoth 

Wysłany: 03 Lis 2011 09:02   

niki napisał/a:
Hmm.. sądząc po ilości wyświetleń i liczbie odpowiedzi sądzę, że ten pomysł Wam się nie podoba za bardzo. Ale tak jak pisałam, jak macie jakieś inne fajne pomysły "urodzinowe", to piszcie :) Liczy się efekt i to, żeby zrobić Pani Edycie miłą niespodziankę :)

Poczekaj, dopiero co dziś dałaś pomysł, nie każdy wchodzi co dziennie( niektórzy to w ogóle omijają tematy :twisted: ).

niki 

Wysłany: 03 Lis 2011 09:06   

Przepraszam, cierpliwość nie jest moją mocną stroną :D :D

DarGoth 

Wysłany: 03 Lis 2011 09:16   

Tak czy siak trzeba czekać, chyba inni boją się, że serwer nie wytrzyma więcej postów :mrgreen:

Zaśmiecanie forum :evil: więc nie ma sensu ciągnąć tematu tylko w dwie ... czekam :razz:

niki 

Wysłany: 03 Lis 2011 09:33   

DarGoth, to my chyba za bardzo ten serwer obciążamy :D A tak odbiegając od tematu, byłaś kiedyś na koncercie Pani Edyty ?

DarGoth 

Wysłany: 03 Lis 2011 09:45   

niki napisał/a:
DarGoth, to my chyba za bardzo ten serwer obciążamy :D A tak odbiegając od tematu, byłaś kiedyś na koncercie Pani Edyty ?

Nie byłam, w moich okolicach to pomarzyć, już był Bajor, Radek i Przemyk ale pani Edyty nie , czekałam zbyt długo "a może zaproszą do naszego teatru" i nic. Ale jeśli życie jest czekaniem.... :wink: Póki co pocieszę się chyba Bajorem,który znowu będzie gościem i po drodze na Artrosis.

A Ty byłaś????

niki 

Wysłany: 03 Lis 2011 09:52   

Niestety nie, a aktualnie jest to moim wielkim marzeniem. Ogólnie, to czekam na najbliższy koncert gdzieś na Śląsku :) Mam nadzieję, że to już niedługo. A nie miałabyś możliwości dojechać na jakiś koncert w razie czegoś ? Po co czekać :)

DarGoth 

Wysłany: 03 Lis 2011 10:04   

niki napisał/a:
Niestety nie, a aktualnie jest to moim wielkim marzeniem. Ogólnie, to czekam na najbliższy koncert gdzieś na Śląsku :) Mam nadzieję, że to już niedługo. A nie miałabyś możliwości dojechać na jakiś koncert w razie czegoś ? Po co czekać :)

Wiesz, możliwość by była pociągiem ale to zależy jeszcze od godziny recitalu w danym mieście i od mojego czasu wolnego.

A tak odbijając od tematu :mrgreen: idę aśka do łóżeczka.

Aby admin Nas nie wyrzucił za obciążenie serwera..... i tak bym wróciła :grin: zgonie na Ciebie

niki 

Wysłany: 03 Lis 2011 10:12   

Ok :) I przypominam, że nadal czekamy na propozycje urodzinowe :D

DarGoth 

Wysłany: 03 Lis 2011 10:18   

Czekamy :mrgreen:

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 04 Lis 2011 07:18   

Witam,
W tym urodzinowym wątku zahaczyłyście Panie o bardzo ważny element, tego co pozwoli Wam lepiej poznać Edytę Geppert, czyli bezpośredni udział w recitalu. Warto go zobaczyć choćby z jednego względu. Osobiście ją posłuchać, dokonać konfrontacji i samemu ocenić kim jest na scenie Edyta Geppert. Dobrze, że poznałyście prezentacje innych Artystów. Od momentu usłyszenia Edyty Geppert na koncercie będziecie mogły spokojnie poukładać wszystko same, ustawić osobistą kolejność bez natrętnego namawiania.
Dla mnie, kilka lat temu był to „grom z nieba”. Płyty, video, TV, to wszystko OK.! Ale obowiązkowo zobaczcie Ją na scenie.
Kończąc, trzeba spokojnie popatrzeć na listę miejsc w których Edyta Geppert będzie koncertować, zaplanować „logistykę” dojazdu i pobytu, i pójść. Tylko Szanowna Pani DarGoth. Co wtedy zrobi Anja Orthodox?
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Paweł Gabriel 04 Lis 2011 09:03, w całości zmieniany 1 raz  

DarGoth 

Wysłany: 04 Lis 2011 07:47   

Paweł Gabriel napisał/a:
Witam,
W tym urodzinowym wątku zahaczyłyście Panie o bardzo ważny element, tego co pozwoli Wam lepiej poznać Edytę Geppert, czyli bezpośredni udział w recitalu. Warto go zobaczyć choćby z jednego względu. Osobiście ją posłuchać, dokonać konfrontacji i samemu ocenić kim jest na scenie Edyta Geppert. Dobrze, że poznałyście prezentacje innych Artystów. Od momentu usłyszenia Edyty Geppert na koncercie będziecie mogły spokojnie poukładać wszystko same, ustawić osobistą kolejność bez natrętnego namawiania.
Dla mnie, kilka lat temu był to „grom z nieba”. Płyty, video, TV, to wszystko OK.! Ale obowiązkowo zobaczcie Ją na scenie.
Kończąc, trzeba spokojnie popatrzeć na listę miejsc w których Edyta Geppert będzie koncertować, zaplanować „logistykę” dojazdu i pobytu i pójść. Tylko Szanowna Pani DarGoth. Co wtedy zrobi Anja Orthodox?
Pozdrawiam.

Należy spytać A.O. :wink:

jeden koncert w pobliżu mnie ominął z mojej winy,nie sprawdzałam na bieżąco trasy pani Edyty, jak na razie za daleko aktualnie ,analizuje rózne opcje ale tegoroczne finanse mi nie pozwalają.Jeszcze będzie okazja aby usłyszeć jak i zobaczyć na żywo.Zgadzam się z Panem, jak najbardziej.

Tylko z tym natrętnym namawianiem....nie :cry:

niki 

Wysłany: 04 Lis 2011 08:54   

Recitale Pani Edyty muszą być niezwykłym doświadczeniem, z niecierpliwością czekam na to,kiedy będę mogła zobaczyć to wszystko na żywo. Zastanawiam się, czy można gdzieś uzyskać informację o występach grudniowych/przyszłorocznych ? Tutaj na stronie rozpisana jest tylko trasa na listopad.

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 05 Lis 2011 12:14   

niki napisał/a:
Zastanawiam się, czy można gdzieś uzyskać informację o występach grudniowych/przyszłorocznych ? Tutaj na stronie rozpisana jest tylko trasa na listopad.

Miejsca koncertów są na bieżąco aktualizowane w zakładce koncerty, więc trzeba sprawdzać co jakiś czas.

niki 

Wysłany: 05 Lis 2011 12:37   

Ok, dziękuję za informację :)

Odpowiedz do tematu