Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Poszukiwany... Poszukiwana...
Autor Wiadomość
Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 05 Maj 2007 08:33   

Gwiazdko,

Jeśli masz na myśli Panią Edytę, to były na pewno dwa utwory, które pokazała TVP:
1. "Idź swoją drogą" (sł. Jonasz Kofta, muz. Edward Dębicki)
2. "Kraków płacze" (sł. Kazimierz Trela, muz. Tomasz Bajerski) - wresz poświęcony genialnemu cygańskiemu skrzypkowi z Krakowa - Stefanowi Dymiterowi.

Wraz z zespołem TERNO i innymi wykonawcami Wieczoru Pani Edyta śpiewała "Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma". W tej piosence śpiewała nie tylko refren, ale i obszerną partię solową.

Pozdrawiam.

mesia_love 
'wierzę piosence...'

Wysłany: 07 Cze 2007 07:16   

Siedziałam dzisiaj nad swoim pamiętnikiem z przeszłości i przypomniałam sobie że oglądałam recital Pani w telewizji. Był on poświęcony chyba płycie "Wierzę piosence" a Pani dostała wyróżnienie. Niestety nie pamiętam tego dokładnie, ale mam w związku z tym prośbę - czy ktoś nagrał to wydarzenie? Jeżeli tak, to bardzo proszę..

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 31 Lip 2007 05:12   

Witam! Zwracam się z prośbą do wszystkich życzliwych ludzi na tym forum (bo innych tu chyba nie ma) :mrgreen: . Fanką Pani Edyty jestem od niedawna, jednak kompletnie oszalałam na jej punkcie (chyba nie ja jedna) i staram się zdobyć wszystko, co z nią związane. Jeśli ktoś miałby jakieś nagrania z koncertów, teledyski albo cokolwiek to bardzo proszę o kontakt. Wierzę, że mi pomożecie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 31 Lip 2007 06:29   

Przepraszam, jeżeli to tak zabrzmiało... :oops: . Chodzi mi o nagrania całkiem legalne. Może ukazała się jakaś płyta, albo kaseta z tego typu rzeczami (tzn. koncerty, teledyski), o której nie wiem, albo coś w tym stylu? Naprawdę nie chodzi mi o żadne nagrania pirackie. Jeszcze raz przepraszam, jeśli tak to zabrzmiało, że chcę od kogoś jakieś pirackie nagrania... Ja też jestem temu przeciwna i wszystkie płyty Pani Edyty (bo tylko Jej płyt słucham i innych nie mam) kupiłam orginalne. Mam nadzieję, że wybaczycie ten błąd... :oops:

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 31 Lip 2007 11:07   

Nie gniewajcie się na mnie i nie miejcie o mnie złej opinii :wink:

kasssia844

Wysłany: 02 Paź 2008 11:40   

Witam wszystkich!!! Mam ogromną prośbę: potrzebuję mianowicie nuty na fortepian do "Nie żałuję". Z góry serdecznie dziękuję. Pozdrawiam:))) :mrgreen:

Majka 

Wysłany: 06 Lut 2014 04:25   

Żeby nie tworzyć nowego wątku zamieszczam informację w tym miejscu. Myślę, że wśród zbieranych przez nas latami płyt, singli, nagrań i innych cennych rzeczy, książka "Soc, pop, post. Portrety gwiazd" też powinna się znaleźć :smile:

alexc10 
Nietutejsza

Wysłany: 07 Lut 2014 01:57   

Idę do Empiku po książkę :D Dziękuję Pani Majko <3

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 10 Lut 2014 06:39   

Dzięki Majko za „cynk” dotyczący tego wydawnictwa. Właśnie ją rozpakowałem. Jeżeli mogę coś zasugerować potencjalnym nabywcom, to warto rozejrzeć się w ofercie kilku sklepów internetowych. U swojego „etatowego” dostawcy, krakowskiego Arosa, zrealizowałem ten zakup za ok. 35 zł.

Pozdrawiam z roztapiającej się Ostrołęki.
Gabriel

Odpowiedz do tematu