Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wywiad z Panią Edytą "Mistrzyni i uczennica" (Onet
Autor Wiadomość
Gosia1230 

Wysłany: 06 Gru 2010 08:35   Wywiad z Panią Edytą "Mistrzyni i uczennica" (Onet

Dzisiaj wchodząc na główną stronę onetu można przeczytać wywiad z Panią Edytą!!!

Mistrzyni i uczennica

No cudowny wywiad! Zgadzam się z każdym słowem wypowiedzianym przez Panią Edytę w tym wywiadzie.

Mihał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 22 Gru 2010 09:14   

Wszystkie moje palce podpisują się pod wypowiedzią Pani Edyty. Nic już nie jest teraz w rękach Magdy poza jej talentem, ale ludzi, którzy mogą mieć na nią wpływ lepszy lub gorszy. Są dobre chęci Magdy i jest pasja, a to bardzo wiele. W zasadzie jednak wszystko jest w rękach jej rodziców (opiekunów prawnych), ponieważ jeszcze przez 7 lat będzie pozostawała pod ich opieką. Wykształcenie to podstawa, by móc zrozumieć i śpiewać publicznie takie piosenki, jakie śpiewa Pani Edyta i z takim powodzeniem, z jakim Ona to czyni od ćwierć wieku.

Będę teraz brutalny, bo może na to, co piszę, natkną się ci wszyscy, którzy już teraz proponują Magdzie poważny udział w rozmaitych nagraniach (np. J. Maksymiuk) i przedsięwzięciach muzycznych i mam następujące pytanie:

Panie, Panowie twórcy: scenarzyści, reżyserzy i kompozytorzy:

czy wy już naprawdę nie macie na kim zarabiać? Jak można angażować 11-letnie dziecko do takich poważnych i dużych przedsięwzięć, których ona może zwyczajnie nie udźwignąć z powodu wieku i wrażliwości, a przede wszystkim zniechęcić się do dalszej pracy nad własną pasją! Uważam, że najpierw należałoby zainwestować pieniądze w kształcenie Magdy, a dopiero potem czerpać z tego korzyści, kiedy będzie już dojrzałą artystką i będzie w takim wieku, kiedy sama za siebie będzie mogła decydować. Nie róbcie tego i nie róbcie jej rodzicom wody z mózgu, bo może ona teraz u was zagra i zaśpiewa, ale może się to okazać końcem wspaniale zapowiadającej się kariery.

Dziwi mnie i bulwersuje wypowiedzieć pana J. Maksymiuka. Nie sądziłem, że jest człowiekiem tak strasznie albo prymitywnym, albo goniącym za pieniądzem tylko dlatego, że pojawił się ktoś nowy, kto zyskał uznanie i popularność. Jak można mówić o 11-latce, że ma osobowość? Każdy ma jakąś osobowość, tyle tylko, że pan Maksymiuk na poważnie może powinien z Magdą nagrywać teraz piosenki i baśnie dla dzieci. Osobowość człowieka kształtuje bowiem wykształcenie i doświadczenie życiowe, a nie fakt posiadania dobrego głosu i umiejętności naśladownictwa czyichś emocji. I nie powinno być moje zdanie przykre dla Magdy, bo przed nią stoją naprawdę otwarte sceny estrady, tyle tylko, że wszystko ma swój czas, a teraz jest naprawdę za wcześnie.

Rodzicom Magdy życzę Wesołych Świąt, natomiast Magdzie życzę, żeby w błyskawicznym tempie kończyła gimnazjum, a potem liceum i grała na skrzypcach, śpiewała, i żeby wytrwała w tej swojej pasji. Jeśli nie posłucha Pani Edyty i mądrych, doświadczonych ludzi, to przepadnie, a tego byśmy nie chcieli.

Odpowiedz do tematu