Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Marzenia...
Autor Wiadomość
mesia_love 
'wierzę piosence...'

Wysłany: 10 Kwi 2007 11:07   Marzenia...

Siedzę sobie i wspominam najpiękniejszy moment zapewne nie tylko w moim życiu - 31.03.2007 Rybnik.. Ta data zostanie w mojej pamięci na zawsze, a w moim sercu twarze Was kochani i naszej Pani.. Było magicznie...
I tak sobie myślę, ze spełniło sie moje największe marzenie by móc zobaczyć i usłyszeć naszego Anioła.. Myślałam że to już koniec, ale nie.. marzeń nigdy nie dość.. Chciałam więc dowiedzieć się też o Waszych marzeniach związanych z Panią Edytką i jej działalnością.. O tych, które już sie spełniły i o tych które na spełnienie czekają.. A i ja sama pomyślę czego jeszcze chcę, choć mam przecież tak wiele..

Kayo 
Kocham Cę Życie

Wysłany: 11 Kwi 2007 07:15   

Dobrze. O tym marzeniu wie niewiele osób, dwie moze trzy... Mam jedno takie pragnienie [bo inne już sie spełniły], chciałabym.... Chciałabym móc kiedyś, gdzieś w zaciszu pokoju zaśpiewać z Panią Edytą, nawet nie całą piosenkę, tylko jakiś maleńki kawałek. Tylko trochę. Wiem, ze to mi sie nigdy nie uda, dlatego organizuję sobie duety z nagraniem moich ulubionych piosenek - "Kocham Cię życie", "Mamo... corko..."

Kinia 

Wysłany: 14 Kwi 2007 01:47   

Wczoraj chciałam tutaj napisać, że moje jedyne marzenie, to usłyszeć gdzieś tam, kiedyś, "Polskie życie" na żywo. Po koncercie w Legnicy już nie mam marzeń :)

mesia_love 
'wierzę piosence...'

Wysłany: 14 Kwi 2007 09:47   

i ja znalazłam jeszcze jakieś marzenie!
Chciałabym w przyszłości być taka jak nasz Pani. Delikatna, kobieca i zawsze uśmiechnięta a jednocześnie silna i z charakterem.. No i wyglądać jak Ona..
No co, marzenia mogą być różne :)

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 14 Kwi 2007 11:42   

Ale Kinguś, "trzeba marzyć i się nie bać, bo wyobraźnia... itede"

A zgodnie z naszą dewizą, "ważne są tylko tedni, których jeszcze nie znamy" :!:

mesia_love 
'wierzę piosence...'

Wysłany: 22 Kwi 2007 10:56   

Wiecie o czym marzę Kochani?
Marzę o tym, żeby nasze forum znów żyło.. tak jak było kiedy zjawiłam się tu po raz pierwszy, kiedy zaglądałam tu każdego dnia uciekając od codzienności.. Forum jest ku czci naszej Pani-to najszczersza prawda i niech tak pozostanie na zawsze. Ale moim skromnym bardzo zdaniem my również jesteśmy dla Pani i z myślą o Pani.. Nie mam praw żeby coś zmienić.. nie umiem.. Ale marzenia się nie wyrzeknę..

Prawdą jest to, że to forum zbliża nas wszystkich do Pani.. do siebie też powinno. Tule Was wszystkich do serduszka i przepraszam..

Kayo 
Kocham Cę Życie

Wysłany: 23 Kwi 2007 02:11   

W tym co piszesz Mesiu jest wiele prawdy, skoro wszyscy jesteśmy tu z jednego powodu - dzieciecego wręcz zachwytu nad talentem i charyzmą Pani Edyty, to powinniśmy być razem, przynajmniej wirtualnie.
Cieszę sie, ze to właśnei tutaj poznałam nowych znajomych, ze mogę z nimi pisać i dzielić sie wrażeniami. O tym też swego czasu marzyłam.
Dziekuję wszytkim, których spotkałam na koncertach, za kazdy Wasz uśmiech, dobre słowo i ze wciaż mogę z Wami utrzymaywać kontakt. Nie marzyłam o tym, ale czuję sie z tą świadomością dokładnie tak jakby spełniło się moje marzenie.

........................................................................................
Mówią mi meshuge...
........................................................................................

mesia_love 
'wierzę piosence...'

Wysłany: 23 Kwi 2007 06:55   

Kayo, bo my jesteśmy jak przystań.. można do nas zmierzać kiedy się chce.. czy w razie kłopotów, czy w chwilach szczęścia... Prawda? ;)

Kayo 
Kocham Cę Życie

Wysłany: 24 Kwi 2007 06:17   

Oj prawda Mesiu!

alexc10 
Nietutejsza

Wysłany: 29 Gru 2011 03:54   

Moim marzeniem jest rozmowa z Panią Edytą i możliwość zaśpiewania z nią jakiejś piosenki... choćby po cichutku :)

Odpowiedz do tematu