Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
BARTEK KULAS LAUREATEM!!!
Autor Wiadomość
Gwiazdka

Wysłany: 10 Cze 2010 04:01   BARTEK KULAS LAUREATEM!!!

Współpracujący z Panią Edytą od lat, twórca tej pięknej scenografii wirtualnej, która podkreśla magię spektaklu "Śpiewam życie", (oraz animacji do kilku piosenek Pani Edyty) - Bartek Kulas kilka dni temu został nagrodzony na KRAKOWSKIM FESTIWALU FILMOWYM !!!! Bartek został wyróżniony w kategorii MIĘDZYNARODOWY KONKURS FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH, a w kategorii KONKURS POLSKI otrzymał Srebrnego Lajkonika dla najlepszego reżysera filmu animowanego!!
Cieszy mnie bardzo ten sukces Bartka, na pewno jeszcze o nim usłyszymy w kontekście Wielkich Wydarzeń Filmowych ;-) )) Bo to też nie pierwsze nagrody, jakie otrzymał;-)
Pani Edyta skupia Najlepszych Twórców wokół siebie, to od dawna wiadomo!!!
A tutaj jest artykuł o Bartku sprzed ośmiu lat - widać, że konsekwentnie realizuje swoje marzenia i pasje ;-)
I tak trzymać!!!
WIEEEELKIE GRATULACJE!!!!

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 10 Cze 2010 09:01   

Gratuluję Panu Bartkowi tego krakowskiego srebra z całego serca. Radość moja jest tym większa jak zobaczyłem tytuł filmu, za który otrzymał to zacne trofeum. Toć to mój ulubiony Nikuś i jego „The Curse Of Millhaven”, szósta pozycja z jego „Morderczych Ballad”. Cały krążek „miodziasty” a przy okazji bardzo „śpiewny”. Choć u Edyty Geppert czasami bohaterka przygrywa z życiem kończąc na chodniku przed blokiem albo życzy „po przyjacielsku” to weź sznur, to weź i powieś się na jakimś haku, to w porównaniu z Cavem to idylla i prawie przyjacielskie stosunki.
U Cavea głowy rozbite kamieniami, chłopcy i dziewczynki zasztyletowane, zaźgane nożami, potopione, powiązane, to „zwyczajne” zdarzenia opisujące sprawy damsko męskie. Mam nadzieję, że kiedyś zobaczę „Millhaven” w porządnej rozdzielczości, w całej jego krasie. Na razie odpaliłem wszystkie „Bartki” na „Jutubie”. „Straszecznie” podoba mi się animacja do „To się nie sprzeda”. Edyta Geppert jako hiphopowiec w zielonej bluzie z „Amerykanos emblmatos” jest Boska. Ostatnią koszulę do lombardu bym oddał, by to zobaczyć w realu. A mówiąc poważnie, to pięknie opisuję kolorami wszystko to, co się na scenie podczas koncertu z Kroke dzieje. Trochę wyobraźni u oglądacza spektaklu i wyprawa w zaczarowany świat gotowa. Pozdrowienia.

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 11 Cze 2010 06:31   

Od tej właśnie wizualizacji "To się nie sprzeda", Panie GAbrielu, rozpoczyna się koncert "Śpiewam życie". To prawda - jest piękna.
Ostatnio zmieniony przez Paulka162 11 Cze 2010 06:50, w całości zmieniany 1 raz  

Gwiazdka

Wysłany: 11 Cze 2010 06:36   

A tutaj można zobaczyć fragment nagrodzonej animacji ;-)

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 11 Cze 2010 06:58   

Wizualizacja rzeczywiście robi wrażenie, fantastyczna. Aczkolwiek wolę interpretację tej piosenki w wykonaniu Basi Raduszkiewicz.

Majka 

Wysłany: 11 Cze 2010 10:56   

Po raz pierwszy z animacjami Bartka Kulasa zetknęłam się gdy TVP pokazała recital Edyty Geppert i Kroke, który odbył się w Teatrze STU. Te kolorowe, bajkowe obrazy niesamowicie działały na wyobraźnię i pięknie dopełniały całości spektaklu. Po latach z koncertu na żywo zapamiętałam fantazyjną animację do granego przez muzyków utworu „Ajde Jano”. Patrzyłam, słuchałam... kilka chwil wystarczyło by znaleźć się w zupełnie innej rzeczywistości. Z dalszej części filmu zostały mi w pamięci niestety już tylko pojedyncze obrazy, bowiem gdy na scenie pojawiła się Edyta Geppert przestałam zwracać uwagę na wszystko to, co działo się wokół. Jeden koncert to zdecydowanie za mało by w pełni nacieszyć zmysły pięknem dźwięków i kolorów płynących ze sceny. Zamieszczone w albumie zdjęcia, na których widać kilka kadrów z filmu Bartka Kulasa tylko zaostrzają mój apetyt na ponowną podróż do tamtego magicznego świata, wyczarowanego talentem i pracą tych wspaniałych Artystów. A o Bartku Kulasie z pewnością jeszcze nie raz usłyszymy, mam nadzieję, że także i w kontekście współpracy z Edytą Geppert.

Gwiazdka

Wysłany: 12 Sie 2010 10:02   

Bartek Kulas idzie jak burza poprzez festiwale filmowe;-) znów został nagrodzony! ;-) tym razem we Wrocławiu, na Festiwalu Filmowym ERA NOWE HORYZONTY ;-)
No super, wielkie brawa!!!!

Odpowiedz do tematu