Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Oświęcim
Autor Wiadomość
Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 01 Kwi 2009 10:26   Oświęcim

http://www.biznesoswiecim...data=2009-04-26

Oskar 

Wysłany: 26 Kwi 2009 09:56   

Wróciliśmy, ochłonęliśmy, jeszcze tylko mała relacja na dobranoc :mrgreen:

To był mój pierwszy koncert z Piotrem Matuszczykiem, a więc nie wiedziałem, czego oczekiwać. Dotychczas myślałem, że to będzie taki zwykły koncert, który mógłbym zanucić z pamięci. A jednak nie! Pewne nutki zmieniły się w inne, i mimo, że wciąż było słychać styl Krzysia Herdzina, był on urozmaicony przez inne akordy, rytmy i klimaty. Niczego więc nie przegapiłem, moją uwagę cały czas zwracały ciekawe zmiany, inny sposób myślenia aranżera. Po prostu: to samo inaczej.

Oczywiście dziękuję Marcie, Klaudii, no i najbardziej naszym Artystom za uroczy wieczór!!!

Gwiazdka

Wysłany: 26 Kwi 2009 10:10   

Jeszcze dla porządku uzupełnię o małe zmiany repertuarowe - wrócił "Cień księżyca" (hurra !!), nie słyszany od stycznia bodajże; znów na koniec poleciało "Polskie życie" (Agnieszka, trzymam kciuki, żeby dotrwało do Milicza ;-) ) no i znów "Z duszą na ramieniu" otrzymało nową oprawę. Ileż ta piosenka już miała aranżacji koncertowych - od czasów duetu Henio Alber - Tomek Bajerski, poprzez Krzysia Herdzina (który wciąż coś zmienia i oprawia w nowe nutki) po Piotrka Matuszczyka, który zrobił z niej zupełnie nowy utwór! Energiczny, żywy, z linią melodyczną zanikającą chwilami do absolutnej ciszy, czego wcześniej nie było ;-) Zdecydowanie to moja faworytka tego weekendu ;-)

No to - pozdrawiam Was serdecznie - i do zobaczenia na następnych koncertach ;-) ))

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 27 Kwi 2009 05:39   

Oba te wieczory (Andrychów i Oświęcim) były absolutnie fantastyczne!
No i to "Polskie życie", które słyszałam, po raz pierwszy! Cud, miód i orzeszki! :) )
I wiecie co? Mnie nieodmiennie zachwyca "Gdzie ja byłam, gdzie", zwłaszcza refren.. :) )
I - zapewniam - nie można wymarzyć sobie milej spędzonego weekendu :)
Oskar.. zapomniałeś chyba o Gwiazdce :P hihi ;)
Ja również baaaardzo dziękuję i pozdrawiam cieplutko Wszystkich.. no cudnie było i tyle! :) )

Odpowiedz do tematu