Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Muzykomania 17.03.2009
Autor Wiadomość
Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 13 Mar 2009 06:11   Muzykomania 17.03.2009

Witam. 17 marca 2009 Edyta Geppert będzie Gościem Jacka Cygana w Muzykomanii w Radiowej Jedynce. Pozdrowienia.
Ostatnio zmieniony przez admin 16 Mar 2009 03:38, w całości zmieniany 1 raz  

Małgorzata 
nietutejsza

Wysłany: 15 Mar 2009 10:50   

Tak, słyszałam. Super. To będzie z pewnością ciekawa audycja.

Gwiazdka

Wysłany: 16 Mar 2009 01:59   

Postaram się nagrać ;)
Czujność należy zachować między 15 a 16 ;)

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 16 Mar 2009 08:16   

jakby coś, to ja już się zgłaszam na chętnego audycji w mp3. ;) :*

Netusia 
Szukaj mnie.

Wysłany: 16 Mar 2009 10:09   

Ja także:):)
a tak przy okazji w Polskim Radiu.Właśnie wtedy kiedy trwa muzykomania.Są piosenki na życzenie dokładnie od 14 do 16.Wystarczy zadzwonić pod numer:
0226455209
i zamówić swoją ulubioną piosenke.I chyba nie trudno się domyślić.Jaką ja zamówię i dla kogo:):).

Gwiazdka

Wysłany: 17 Mar 2009 11:38   

Pani Edyta będzie Gościem od 15.30 !!! ;)

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 17 Mar 2009 03:59   

włączyłam na końcu "Róży"... ale szczerze powiem, taki 'mały' chaos panował w tej audycji. tylko mi się tak wydawało? ;>

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 17 Mar 2009 04:06   

No może trochę się panu Prowadzącemu wymsknęło spod kontroli ;) a p. Edyta miała chyba nieco inne wyobrażenie tego spotkania. W każdym razie było sympatycznie bardzo :) i "Jaka róża..." po czesku brzmiała pięknie!! Lubię ten język.

Netusia 
Szukaj mnie.

Wysłany: 17 Mar 2009 04:15   

No zgadzam się w całości:):)
Ale-"Jaka róża taki cierń",po czesku to już wogóle pięknie.Rozpłynełam się przy piosence-"Ciałko",to szczera prawda co powiedział Pan Paweł Sztąpke,że P.Edytka potrafi łączyć style muzyczne.Poczynając od stylu kabaretowego,bluesowego.A kończąc na piosence lirycznej,dramatycznej.No i na końcu audycji piosenka-"To się nie sprzeda".
Było poprostu pięknie:):).

Małgorzata 
nietutejsza

Wysłany: 17 Mar 2009 04:55   

Bardzo sympatycznie.

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 17 Mar 2009 07:23   

A ja nie zdążyłam, teraz wróciłam do domu..
Mogłabym się do kogoś ślicznie uśmiechnąć?? :)

PS: JAK TO RÓŻA PO CZESKU ??!!

Gwiazdka

Wysłany: 17 Mar 2009 08:06   

Tym razem to Marta Nemo nagranka rozdaje ;)
Fajne spotkanie w radiowym studiu!! Trochę zamieszania, żywiołowo, radośnie i miejscami zaskakująco :) ))
I duuużo cieplutkiej energii :) ))
Jaka róża... po czesku :) )) tak, tak :) )) ciekawe doświadczenie ;)
Dzięki wielkie !!!!

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 19 Mar 2009 06:51   

Witam. Dzięki życzliwości Marty mogłem zapoznać się zapisem króciutkiej audycji z Panią Edytą w radiowej Jedynce. Śmieszna, żartobliwa, troszkę zwariowana rozmowa gdzie Szanowni Panowie Redaktorzy- gospodarze audycji prócz wielkiej sympatii okazywanej we wszystkich wątkach rozmowy Pani Edycie, skutecznie też uniemożliwili naszej Gwieździe zabrać głos na dłużej, niż kilkanaście sekund. Trochę to wina nowych mód panujących w programach radiowych, praktycznie we wszystkich stacjach. Jako stary miłośnik dawnej Trójki z rozrzewnieniem wspomina audycje sprzed lat, bez wstrętnych reklam, konkursów (czasami durnych) i „genialnych” udziwnień wprowadzanych przez redaktorów prowadzących. Mam taki niedosyt po wysłuchaniu tej audycji, że aż strach. I już proszę Pana Jacka o powtórkę spotkania z Panią Edytą. Istnieje na pewno wiele interesujących tematów, na które kto jak kto, ale Edyta Geppert i Jacka Cygana mogliby rozmawiać godzinami, a my biedne żuczki, bez wywieszonych języków, zbędnej nerwówki, spokojnie moglibyśmy sycić nasz zmysł słuchu interesującą konwersacją. Mnie prócz momentu z czeską „Różą” bardzo podobał się moment z „Ciałkiem”. Doskonale pamiętam interpretację tej piosenki z recitalu w Świdwinie. Niektórzy z uczestników koncertu nie znający ostatecznego zakończenia tekstu Pana Porębskiego, w momencie słuchania fragmentu „Czegoś by chciało Czegoś by chciało” podświadomie przełykali ślinę, a gdy usłyszeli, że na pewno nie chodzi o wodę, a śledzie i łakocie nie spełniły wszystkich oczekiwań, gotowi byli wyskoczyć po coś „mocniejszego” nie czekając na ostatecznie rozstrzygnięcie, o co konkretnie Pani Edycie chodziło z tym „Czegoś by chciało”. Na szczęście obecność Księdza Biskupa, kilkunastu generałów i wysokiej rangi oficerów, władz miasta oraz nobliwych niewiast i młodzieży spacyfikowała skutecznie powstałe zagrożenie i pozwoliło dobrnąć spokojnie do końca piosenki. Dobrze się stało, że autor w ten sposób spuentował sens całego „Ciałka”, bo inaczej nie wypuścilibyśmy Pani Edyty ze Świdwina przez tydzień. Na szczęście do skandalu nie doszło. Pozdrawiam poważny jak nigdy. Gabriel.

Małgorzata 
nietutejsza

Wysłany: 22 Mar 2009 07:05   

We wczorajszym programie muzycznym PR Program I był wywiad z Sewerynem Krajewskim i Marylą Rodowicz. W trakcie rozmowy można było usłyszeć różne kompozycje p. Seweryna w tym "Miasteczko Pana Andersena". Całość bardzo ciekawa i klimatyczna.

Odpowiedz do tematu