Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Ostatnie egzemplarze Pamiętnika i Historii przwdziwych
Autor Wiadomość
Destry 
Destry

Wysłany: 23 Lut 2009 10:08   Ostatnie egzemplarze Pamiętnika i Historii przwdziwych

Dwie trudno dopstępne płyty, tj. Pamiętnik i Historie prawdziwe, są do kupienia w księgarni muzycznej Sawart w Warszawie przy ul. Moliera. Cena pierwszej: 32 zł, drugiej - 25. Oczywiscie tylko po jednym egzemplarzu.

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 05 Mar 2009 03:21   

Wielkie dzięki za wskazanie namiaru na tę księgarnię. Po moim mailowym zamówieniu w dniu 25 lutego bardzo szybciutko otrzymałem zwrotną informację, że chętnie wyślą płytki za zaliczeniem pocztowym na mój adres. Tak też się stało i wczoraj paczuszka cało dotarła. Składam podziękowanie z tygodniowym opóźnieniem, bo choć na moją prośbę, by była to przesyłka priorytetowa, to jednak nasz dzielna poczta zadziałała tak jak zadziałała. Strach pomyśleć co by było, gdybym transakcję realizował w zwykły sposób. Mam nadzieję, że „nowe Edyty” dogadają z tymi które już mam na półce CD i nie będzie żadnej rywalizacji, która ma wylądować w kieszeni odtwarzacza. Często jest tak, że idę po „Śpiewam życie” a w kieszeni ląduje inny krążek, lub odwrotnie. Jakby ktoś chciał skorzystać z usług tej księgarni to polecam, folie, hologramy, czysta przyjemności obcowania z nowymi „starymi” płytkami. Pocztę Polską polecam trochę mniej. Pozdrowienia.

mirabelek76 
mam perełeki na CD :)

Wysłany: 21 Sie 2009 07:42   

na www.eduker.pl dostaniesz

Mihał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 24 Sie 2009 01:14   

Podpowiadam, że można jeszcze kupić wszelkie płyty Pani Edyty, wydane przez ZPR-Records, a to "Pamiętnik...", "Historie prawdziwe" i "Follow the call". Całkowicie oryginalne - kupiłem na "zapas", gdyby coś się stało z moimi dotychczasowymi płytami. Ktoś wystawia na Allegro w sporych ilościach, co jest aż zastanawiające. Nie można było kupić tych płyt w salonach muzycznych od co najmniej 3 - 4 lat, a teraz? Proszę! Wysyp... Od razu oświadczam, że nie mam nic wspólnego z tym "interesem", tylko podpowiadam.

Odpowiedz do tematu