Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
30. Przegląd Piosenki Aktorskiej - Wrocław
Autor Wiadomość
Gwiazdka

Wysłany: 25 Mar 2009 11:33   

Tekst prawie ten sam, co wszędzie, ale ładne zdjecie ;)
http://kultura.wp.pl/titl...ml?ticaid=17bb4

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 25 Mar 2009 05:29   

Być na takim koncert to coś pięknego i fantastycznego. Trzy dychy piosenek z repertuaru Pani Edyty, praktycznie od dyplomu po dwunasty krążek. Jesteście szczęściary i tyle. Mam tylko nadzieję, że Gwiazdka zrobiła jakieś malutkie zdjęcie , którym podzieli się na forum z innymi. Ta odrobina szczęścia i satysfakcji dla Edyty Geppert i grona jej najbliższych współpracowników za złoto „Nic nie muszę”- wspaniała sprawa. To co dawno otrzymała Pani Edyta, Krzysztof Herdzin i Piotr Loretz w naszych sercach wreszcie się zmaterializowało. I jeszcze maleńkie pytanie, czy ktoś te cuda rejestrował? Dziękuję Gwiazdce Klaudii i Agnieszce za relacje. Pozdrowienia.
P.S. Do podziękowań za relację z koncertu dołączam Martę. (26.02.09r.)
Ostatnio zmieniony przez Paweł Gabriel 03 Kwi 2009 06:39, w całości zmieniany 3 razy  

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 25 Mar 2009 06:31   

A tu można posłuchać króciutkiego wywiadu :)

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 26 Mar 2009 01:12   

Zaklinanie, czarowanie.... teraz już wspomnień :) Biedronki (szlachetniejsza odmiana stonek) dzięki wielkie każdej z osobna, za towarzystwo i odwiedziny i wspólnie spędzony czas!! Wicie co najbardziej boli? Że to, co takie wyczekane i wytęsknione mija, zanim człowiek zauważy, że było. A BYŁO!!

Dziewczyny właściwie wszystko już napisały. Na zespół grający aż miło było patrzeć, na co nawet moja siostra zwróciła uwagę, grali z przyjemnością i życiem. Gitara! To jest to, zdecydowanie. Tym bardziej, że Jacek Królik gra bardzo charakterystycznie z jakby orientalną, południową nutką. Klarnet – zupełny szok, od razu pisnęła mi nadzieja na wymarzone „By...”. Nie było, ale i tak moje ulubione, lekko jazzujące klimaty były przepięknie zagrane.

Koncert traktujący jubileusz pół żartem, pół serio. Recital w zupełnie innej konwencji i rytmice niż wszystkie poprzednie na jakich byłam. Cała pierwsza część koncertu, bardzo obszerna, o tematyce Ona-On. Różne obrazki, monolog czy dialogi, po większej części humorystyczne, o tym, jak ważne jest wzajemne zrozumienie i rozmowa w związku, o rozstaniach, powrotach i lęku przed samotnością. „Mąż przyjaciółki” wart Oscara, piosenka mojego pierwszego koncertu pani Edyty, sentymenty... Jeszcze kilka innych tytułów kompletnie zaskakujących, wystarczy spojrzeć w repertuar, i to w takich bogatych aranżach.
Wręczenie Złote Płyty oddzieliło ten temat, od pozostałych refleksji na temat życia. Samo wydarzenie (tj. wręczenie Złotej Płyty) Bohaterka wieczoru skomentowała pt. „To się nie sprzeda, Pani Geppert”.

Całość dynamiczna, żywiołowa, energetyzująca. Pełen wachlarz stylów muzycznych i różnorodność emocji, interpretacji. No i zobaczyć na scenie p. Edytę Geppert jako królową piosenek z dowcipem, czasem przymrużeniem oka!

Merci, merci beaucoup!

Gwiazdka

Wysłany: 26 Mar 2009 06:52   

No my tez dziękujemy za gościnę:))) I za pomoc w zakupie biletów, bo tym razem bez Twojej pomocy byłoby ciężko... ;)

A, no i jeszcze jedno istotne wydarzenie miało miejsce we Wrocku: Klaudia wreszcie przemówiła :) ))))) I od razu z wielkim rozmachem - baaardzo publicznie :) ))) Może wcześniej na media czekała... ?? ;)
Pozdrówki :)

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 26 Mar 2009 07:52   

Tak, tak, ja też dziękuję Martuś Tobie za gościnę, reszcie za wspaniałe towarzystwo i.. za te przedkoncertowe noce też! xD

Czy ja wiem, czy takie istotne? :P No Gwiazdko właśnie się zastanawiałam, czy nie z za dużym rozmachem :P Ale jak już coś robić to z hukiem nie? :) ) hihi ;) )

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 26 Mar 2009 09:09   

A bo Ona Gwiazdko czekała na specjalną okazję z odezwaniem się :smile: Kolejna przemowa przy kolejnym jubileuszu :lol:

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 27 Mar 2009 07:31   

Ależ nie ma za co, sama przyjemność Biedronki!!

A tu kilka wzmianek o historii PPA, również obecności na nim p. Edyty (tylko to dokument pdf, może się ciężko otwierać): 30. PPA

Gwiazdka

Wysłany: 30 Mar 2009 03:31   

Podsumowanie Przeglądu

Gwiazdka

Wysłany: 30 Mar 2009 03:45   

A tutaj jest zapowiedź wydawnicza płyty CD, na której znajdzie się również piosenka Pani Edyty ;)

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 30 Mar 2009 03:57   

Na allegro się pojawiła płyta z 30 PPA z "Bo już nic nie muszę" Pani Edyty :)

http://allegro.pl/item595...aw_2009_cd.html

Gwiazdka

Wysłany: 01 Kwi 2009 08:18   

Paweł Gabriel napisał/a:
Mam tylko nadzieję, że Gwiazdka zrobiła jakieś malutkie zdjęcie , którym podzieli się na forum z innym.

Gwiazdka zrobiła i się podzieliła ;) Fotorelacja - w Albumie ;)
Miłego oglądania ;)

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 01 Kwi 2009 09:19   

Wyśmienicie się Gwiazdko spisałaś. Mam tylko nadzieję, że kiedyś i ja będę miał to szczęście, usłyszeć Edytę Geppert z tym wspaniałym składem muzyków. Czy to są te róże Gwiazdko? Pozdrawiam wszystkich. Gabriel.

Gwiazdka

Wysłany: 01 Kwi 2009 09:26   

Paweł Gabriel napisał/a:
Mam tylko nadzieję, że kiedyś i ja będę miał to szczęście, usłyszeć Edytę Geppert z tym wspaniałym składem muzyków.

Życzę Panu tego !! I innym też;)

Paweł Gabriel napisał/a:
Czy to są te róże Gwiazdko?

Ten kosz kwiatów na zdjęciu w Albumie, dostała Pani Edyta na zakończenie koncertu. Róże "od najbardziej upierdliwych fanek" to nie te ;)

Pozdrawiam ;)

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 01 Kwi 2009 09:30   

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

czy można jakoś to jedno zdjęcie... zakochałam się. zamarłam. i nie wiem, co dalej!!! aaaa!!!! (to do którego komentarz dodałam)

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 01 Kwi 2009 11:06   

Gwiazdka napisał/a:
Ten kosz kwiatów na zdjęciu w Albumie, dostała Pani Edyta na zakończenie koncertu. Róże "od najbardziej upierdliwych fanek" to nie te

Czy ktoś tu coś cytuje? :P

Ale nasze róże były równie pięęęękne (jeśli nie piękniejsze :P ) :lol:

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 05 Kwi 2009 09:45   

Tego chyba nie było..?

http://polskalokalna.pl/k...pa,1279553,4393

Gwiazdka

Wysłany: 17 Kwi 2009 11:16   

Jeszcze o historii festiwalu - jutro, godz. 10.00 - TVP Polonia:
http://www.rp.pl/artykul/...__laureaci.html

Odpowiedz do tematu