Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Koncert w Lubinie 30.11.2008r.
Autor Wiadomość
Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 17 Lis 2008 04:26   Koncert w Lubinie 30.11.2008r.

Plakat. :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Koncert odbywa się w Centrum Kultury Muza o godz. 16:00. cena biletu: 50zł.
9 pierwszych rzędów jest wykupionych. :neutral:

nie wiem dlaczego nie widać obrazka. :| dlatego dałam link.
Ostatnio zmieniony przez Agnieszka eF 17 Lis 2008 05:30, w całości zmieniany 2 razy  

ula 
Ty cieniem złotym...

Wysłany: 17 Lis 2008 05:01   

U mnie też nie widać obrazka :neutral:

Netusia 
Szukaj mnie.

Wysłany: 17 Lis 2008 10:01   

U mnie też:):).

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 18 Lis 2008 03:32   

na stronie Muzy zapowiedź koncertu Pani Edytki zrobili na różowo... :| pierwszy raz widzę taką kolorystykę zapowiedzi. a Wy? ;>

Gwiazdka

Wysłany: 18 Lis 2008 06:53   

...a my też :)
Stawiam zakład, że to fota z koncertu plenerowego z Lubina w końcu maja, tam było takie różowawe oświetlenie :) )) Zgadza się ?? :)

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 18 Lis 2008 07:46   

strzał w dziesiątkę. :D

Kinia 

Wysłany: 18 Lis 2008 07:54   

a mnie tam się ten różowy podoba :D

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 18 Lis 2008 08:19   

Myślałam, że to dzieło photo shopa a to naprawdę takie oświetlenie było :)

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 19 Lis 2008 07:57   

było, było. z tego , co pamiętam, to zmieniało się z różowego na niebieski i fioletowy. ;)

ja nie mówię, że mi się nie podoba, ale byłam w szoku. :D

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 19 Lis 2008 04:10   

Tak, mniej więcej te tonacje :)
Całość super - tak inaczej :)

Netusia 
Szukaj mnie.

Wysłany: 19 Lis 2008 11:17   

Też tak myślę.Ale odmiana kolorku bardzo dobra:):).

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 21 Lis 2008 09:10   

o koncercie na portalu Lubińskim. TU. ;)

Netusia 
Szukaj mnie.

Wysłany: 21 Lis 2008 11:14   

Chyba się na ten koncert wybieram:):).

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 01 Gru 2008 08:39   

co to był za koncert... :) ))

od jakiegoś czasu przed każdym koncertem czuję się jak przed tym pierwszym. nie wiem dlaczego tak jest? ale to miłe uczucie. sami dobrze wiecie. ;) i tym razem tak było.

po wejściu na salę i zajęciu miejsc nie mogłyśmy z Klaudią uwierzyć, że jest tyle pustych miejsc. 'pełniej' zrobiło się na dosłownie chwileczkę przed koncertem, ale i tak byłam zawiedziona. CK Muza nie reklamowało koncertu na mieście... ale po rozpoczęciu koncertu wydawało się, że sala jest pełna i to z dostawkami. publiczność była bardzo żywiołowa. baaardzo. ;) w tym momencie mój zawód po prostu sobie poszedł. ;)
koncert był fantastyczny, genialny, przepiękny... czas się zatrzymał, była tylko Pani Edytka, Jej głos, interpretacja, czarująca gra Pana Krzysia i oczywiście porywająca gra "na trąbce i innych instrumentach" Pana Jerzego. nic nie stanowiło przeszkód, żeby napawać się tym pięknem, dobrem i ciepłem płynącym ze sceny. no może nie do końca nic, jeden z fotografów przez większość koncertu hałasował migawką aparatu. :???: ale skupiałam się na scenie i przeżyłam, to co przeżyłam. raz po razie musiałam brać głęboki oddech. wzruszeń, uśmiechów i zachwytów nie było końca. byłam baaardzo pozytywnie zaskoczona wszystkim - jak mówiłam na początku, tak jakbym była po raz pierwszy na recitalu - wbita w fotel.
część kabaretowa począwszy od zapowiedzi "Męża ideała" aż po "konferansjera podtrzymującego całość, która trzyma się dobrze" (powiedziałabym wręcz, że wspaniale ;) ) rozbawiła mnie do łez. i nie tylko mnie. Pan Piotr nie mógł przebić się przez brawa po "Mężu ideale", mało brakowało, a Pani Edyta bisowałaby ten utwór, czego Pan Piotr baaardzo nie chce. ;) hiiii
tego przepięknego wieczoru odkryłam, że "Sentymentu mgła" jest zaraz po części kabaretowej. także tego wieczoru było w recitalu wiele perełek. właściwie były całe korale perełek. ;)
składając relację w całość, powtórzę się, bo było fantastycznie, rewelacyjnie. nasz Kochany Anioł roztaczał przepiękną aurę na scenie; publiczność dostała wielką strzykawkę energii, szczęścia i piękna...

Pani Edytko, z całego serca dziękuję. :*

P.S. Zdjęcia z koncertu są w galerii. ;)
P.S.2 Pani Edytka udzieliła wywiadu dla Telewizji Lubińskiej. achh... przepiękny jest! będę go za jakiś czas szukać na stronach. :) (tak jak innych zdjęć. ;) )

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 01 Gru 2008 10:18   

Dzięki :)
A czy możesz zdradzić cóż to za perełki były? :)

Netusia 
Szukaj mnie.

Wysłany: 01 Gru 2008 10:21   

No właśnie Aguś:):).

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 01 Gru 2008 10:31   

to takie moje ulubione perełki :) "Miłość", "Pamiętaj o mnie", "Cień księżyca", "Zamiast", "Modlitwa do dobrego Boga", "Och, życie...", "Nie jest źle", "Nic nie muszę". wczoraj wgniatały mnie w fotel jeszcze bardziej niż zwykle. właściwie wszystkie wbiły mnie mooocno w fotel. ;)

jeszcze chciałam dodać, że jak Pani Edytka śpiewała "hej, człowieku chodź!" i wymownie gestykulowała, chciałam wziąć Klaudię za rękę i pobiec na scenę. hiii ;) przy tej piosence zawsze mam ochotę pobiec... ;) :) :roll:

Netusia 
Szukaj mnie.

Wysłany: 01 Gru 2008 10:38   

Aguś oddczytaj swoje prywatne wiadomości jeśli możesz:):)
ja też mam takie perełki jak-zamiast,jak to jest z tym moim śpiewaniem,szukaj mnie(w nowej wersji),kocham cię życie.I wiele innych.

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 02 Gru 2008 04:03   

Ja się podpisuję pod postem Agi :)
Achhh ten "Cień księżyca"...

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 02 Gru 2008 06:59   

Dziękuję Agnieszko za relację. Piszesz:
Agnieszka eF napisał/a:
po wejściu na salę i zajęciu miejsc nie mogłyśmy z Klaudią uwierzyć, że jest tyle pustych miejsc. 'pełniej' zrobiło się na dosłownie chwileczkę przed koncertem, ale i tak byłam zawiedziona. CK Muza nie reklamowało koncertu na mieście... ale po rozpoczęciu koncertu wydawało się, że sala jest pełna i to z dostawkami.

Powiem tak. Edyta Geppert to artystka tej klasy i formatu, która uwzględniając moje pojedyncze (subiektywne) odczucie, ale przede wszystkim Twoje i innych forumowiczów oceny jej występów, pozwala skonstruować jeden zasadniczy wniosek: Pani Edyta śpiewająca dla maleńkiej grupki ludzi w niedużej (pełnej, niepełnej) sali lub świetlicy, czy też wychodząca na deski największych teatrów, sal koncertowych wypełnionych widzami do ostatniego miejsca, daje z siebie „maksa”. Ja, a wiem doskonale, że wy również, chcielibyście zrobić wszystko, by odpowiednia oprawa, obecność jak największej liczba fanów i słuchaczy towarzyszyła jej zawsze i wszędzie.
Wiemy ile daje każdemu z nas jej bezpośrednia bliskość, zawsze za krótka obecność w czasie koncertu czy recitalu, osobista styczność za kulisami w czasie składania autografów. Setki wpisów na tym forum i „Księdze Gości” wyśmienicie pieczętują tę oczywistą konkluzję.
Ja i Wy, mając okazję i sposobność posłuchać jej „na żywo” skwapliwie i radością z tej możliwości korzystamy. Może dlatego, że już parę latek przeżyłem, w tym co napisałaś o poza koncertowych sprawach, nic mnie specjalnie nie dziwi, nie zaskakuje. Cieszy mnie za to ogromnie, że jest grupa młodych ludzi kochających dobrą muzykę i wspaniałych ludzi którzy ją tworzą oraz, że są gotowi pojechać choćby na koniec świata (czasami kilka ulic dalej) by zobaczyć i posłuchać ukochanego artystę. Daje to nadzieję, że nie wszystko stracone na tym łez padole.

Odpowiedz do tematu