Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Złota jesień w Hrubieszowie... :))
Autor Wiadomość
Gwiazdka

Wysłany: 10 Lis 2008 11:17   Złota jesień w Hrubieszowie... :))

"Kiedy życie gorzko daje się we znaki..." należy:
- zajrzeć na stronkę z koncertami
- wybrać najbliższy termin
- wsiąść w cokolwiek
... i niech się dzieje co chce - jechać tam!!
Zawsze działa... :) ))
Tak usiąść gdziekolwiek - w miękkim fotelu, na twardym krześle, na niewygodnych schodkach, czy nawet własnej kurtce zwiniętej wprost na ziemi - w zależności od okoliczności, albo - podeprzeć ścianę (czyli sposób "Na Klaudusię") i - zapomnieć na chwilę o wszystkim... Dać się zaczarować, otulić "przewiewną chmurą czarów" roztaczającą się nad widownią, zapomnieć o kłopotach i usłyszeć zapewnienie - "Nie jest źle, jeszcze nie dziś, nie o tej porze, nie jest źle, nie aż tak, żeby już być nie mogło gorzej..." - no bo przecież - NIC NIE MUSZĘ !! - to najlepszy lek na jesienne deprechy i smutki rozmaite...
Tak jak wczoraj - w małym miasteczku na końcu świata, w Hrubieszowie, gdzie Pani Edyta jako gość specjalny Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Religijnej Wojska Polskiego w Hrubieszowie zaczarowała publiczność pięknym repertuarem i potęgą swej osobowości scenicznej... Magia działa wszędzie i zawsze!!!
Dla mnie wielka niespodzianką był "Cień księżyca"!!!!! Jakoś ostatnio rzadziej to przepiękne tango pojawia się w zestawie utworów, więc tym większa moja radocha. Część kabaretowa - i znów gąbka od mikrofonu była w użyciu...:))) Przepiękna gra Krzysia... Wielkie brawa!! Gorące przyjęcie koncertu przez publiczność, długa kolejka po autografy, mnóstwo ciepłych słów... słowem - baardzo udany niedzielny wieczór.
i ta jesień od razu - z ciemnej i ponurej, zrobiła się taka bardziej słoneczna, ciepła - i złota...
Czego i Wam życzę :)

Pozdrawiam :)

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 10 Lis 2008 08:28   

No chyba, że akurat nie da się wsiąść w cokolwiek i jechać.. wtedy należy wejść na forum i liczyć na to, że jakiś uprzejmy Ludź napisze piękną relację (patrz: post wyżej) i uśmiech gwarantowany!
To takie wyjście awaryjne :)

A sposób "Na Klaudusię" polecam w niektórych sytuacjach - sprawdza się! :)

Ile w tym siły, że nawet ta szara i ponura jesień może być taka piękna! :)

Dzięki! :) ))

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 11 Lis 2008 12:29   

Klaudia napisał/a:
No chyba, że akurat nie da się wsiąść w cokolwiek i jechać.. wtedy należy wejść na forum i liczyć na to, że jakiś uprzejmy Ludź napisze piękną relację (patrz: post wyżej) i uśmiech gwarantowany!

prawda, uśmiech od ucha do ucha. :) ))

w zapewnienie "nie jest źle" bardzo mocno wierzę... słowa TE wypowiedziane z TEGO serca są taką wielką podporą...

dzięki za śliczną relację. :) :*

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 11 Lis 2008 07:16   

Piękna i ciepła relacja. Dziękuje. Zachodzę tylko w głowę, skąd te nostalgiczno-jesienne akcenty. Dziewczyny (I chłopcy jeśli któryś zajrzy). Nasza Kochana Ojczyzna obchodzi dziś 90-lecie swojej niepodległości. Pani Edyta Geppert pięknie nam od paru latek w tej niepodległości towarzyszy, ubarwia ją poprzez koncerty, wspaniałą płytę, galę w telewizyjnej jedynce. Na pomorzu zachodnim prawie cały dzień świeciło słońce. Nie wiem jak wy. Ja odkorkowałem dziś coś białego, półsłodkiego. Za Kochaną Polskę. Za Blondynkę w czerni, za to że jest. Za Was, żeby wasze uśmiech były takie, jak u żółtych ludzików w waszych postach.
P.S. Pije też za Dowódcę Brygady, któremu 3 października Pani Edyta wyśpiewała generała. Nie ma w tym nic dziwnego, bo jak ona śpiewa, to kołki w płocie puszczają zielone listki, a cóż dopiero spodnie. Na nich lampasy pojawiły się już na drugi dzień.

nesicha 
nesicha

Wysłany: 11 Lis 2008 09:03   

Ten swiat , ten tutaj, ten z NIA jest tak magiczny...tak niezwykly ,a zarazem tak daleki od rzeczywistosci...

olga 

Wysłany: 11 Lis 2008 09:19   

Ja niestety nie mogłam być w Hrubieszowie, a tak bardzo chciałam ... :sad:
Pozostała mi TA piękna relacja, za która serdecznie dziękuję.

Gwiazdka napisał/a:
i ta jesień od razu - z ciemnej i ponurej, zrobiła się taka bardziej słoneczna, ciepła - i złota...

U mnie szara , ale dzięki piosenkom Pani Edyty jest jakoś znośna :smile:

Gwiazdka

Wysłany: 11 Lis 2008 09:50   

Paweł Gabriel napisał/a:
Zachodzę tylko w głowę, skąd te nostalgiczno-jesienne akcenty.

Ano życie, Panie Gabrielu, życie płata figle - czasem nas powali na łopatki i kolanem dociśnie do gleby :) Ale mam na nie swoje sposoby... :)
Pana komentarze są genialne :) )) !! Te zakwitające kołki i spodnie... :) :) Czad :)
I ma Pan rację - zycie jest piękne, a powodów do radości mamy dużo... Choćby widok Pani Edyty w telewizji, przed chwilą i Jej przepiękne, przejmujące wykonanie uroczej piosenki...
Pozdrawiam wszystkich :) ))

PS.
Paweł Gabriel napisał/a:
Nie wiem jak Wy.

A my - z reguły coś różowego... :) :) To taka już miejscowa forumowa tradycja... :)

Odpowiedz do tematu