Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Światowa premiera "Śpiewam życie"
Autor Wiadomość
Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 15 Lut 2007 04:10   Światowa premiera "Śpiewam życie"

Jak wynika z zamieszczonych ostatnio informacji na stronie niemieckiego wydawnictwa Oriente Musik, premiera albumu "Śpiewam życie" na światowy rynek muzyczny, została przesunięta na dzień 1 czerwca br.

Miejmy nadzieję, że album ten nakładem wydawnictwa Oriente Musik będzie również dostępny w Polsce. 1 czerwca to Dzień Dziecka, a więc byłby to dla wszystkich Fanów wspaniały prezent.

Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 15 Lut 2007 04:21   

Żeby o tym Dniu Dziecka nikt źle nie odebrał tego, co mam na myśli, to dodam, że mam na myśli również siebie. Zresztą każda okazja jest dobra do sprawiania sobie, czy komuś prezentów, a zwłaszcza taaaaakich ...... :wink:

Kinia 

Wysłany: 15 Lut 2007 04:28   

Dzięki, Michał, za informację. Ja również mam wielką nadzieję, że album będzie dostępny w Polsce...

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 15 Lut 2007 06:20   

A ja zapomniałam się pochwalic że dowód mam już!! Wczoraj odebrałam :razz: To tak a propos tego dnia dziecka. Nie martw się nikt źle nie odbierze.
A czy ta niemiecka płyta będzie się różniła od polskiej płyty? A jesli tak to wiadomo czym? Okładką?

Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 15 Lut 2007 06:56   

Paulka.

Z tego mi na dzisiaj wiadomo, to wiem, że teksty piosenek i opis na okładce mają być przetłumaczone na język angielski i chyba też niemiecki. Co do reszty - nie mam pojęcia. Na pewno jednak nagrania pozostaną w oryginalnej wersji językowej.

Pozdrawiam Cię.

Gosia
[Usunięty]

Wysłany: 16 Lut 2007 08:34   

Jakby nie patrzeć - warto mieć, więc czekamy!! :smile:

Kayo 
Kocham Cę Życie

Wysłany: 12 Mar 2007 11:59   

Ojej!!! Skąd macie takie informacje, chyba wpadne w kompleksy... Ale dzięki, warto wiedzieć :)

Oskar 

Wysłany: 17 Maj 2007 06:08   

Kochani, jeśli rzeczywiście ma wyjść 1 czerwca, to pozostało już tylko 15 dni!!!

Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 17 Maj 2007 07:56   

Hej, Oskar. Na stronie Oriente Musik nie ma żadnych zmian od czasu mojej pierwszej informacji w sprawie płyty. Mam nadzieję, że nic się nie zmieni.

Pozdrawiam Cię.

Oskar 

Wysłany: 22 Maj 2007 07:38   

Czuję, że "światowa premiera" się powiedzie. "Śpiewam życie" to recital z Kroke. Oriente Musik publikuje ich płyty, które cieszą się ogromnym powodzeniem. A w sumie, to dzięki Pani Edytce znamy Kroke, które tak fajnie aranżuje Jej piosenki.

Oskar 

Wysłany: 28 Maj 2007 07:52   

4 dni do premiery. Liczymy na to, że pojawi się w Polsce, wprawdzie mamy wydanie bardziej... oryginalne, ale to i tak jest wielkie wydarzenie, przynajmniej dla nas. Będzie to eksponat w kolekcji, przedmiot fana, coś, z czego będziemy mogli być dumni.

Gwiazdka

Wysłany: 05 Cze 2007 09:04   

Czy ktoś ma jakieś informacje o premierze tej płyty na Zachodzie? 1 czerwca już minął, więc... teoretycznie... ;)

Gwiazdka

Wysłany: 14 Cze 2007 09:36   

Dowiedziałam się, że premiera tej płyty nie odbyła się jeszcze , została przesunięta na wrzesień.

Gwiazdka

Wysłany: 20 Sie 2007 07:04   

Z informacji zamieszczonych na stronie Oriente wynika, że premiera płyty Edyty Geppert i Kroke "I SING LIFE" jest dzisiaj !!!

Poniżej zapowiedzi wydawniczych na tej stronce, w COVER, klikając na obrazek RIENCD61 - można obejrzeć projekt okładki. Piękna!

http://www.oriente.de/e/welcome.html

Kayo 
Kocham Cę Życie

Wysłany: 20 Sie 2007 07:51   

Wspaniała! A czy ktoś znalazł jakieś jeszcze informacje? Dajcie znać...

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 20 Sie 2007 07:57   

Po prostu piękna ta okładka! To zdjęcie jest z sesji, z której mamy zdjęcia w książeczce z "Wierzę piosence". To też jest. Okładka śliczna tak jak zresztą sama Pani Edyta! :grin:

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 20 Sie 2007 10:05   

piękna! :)
ahhh :)

olga 

Wysłany: 20 Sie 2007 10:46   

Cudna :grin:

Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 11 Wrz 2007 08:18   

No i... płytka rzeczywiście jest cudowna!!! Pięknie wydana, jak przystało na Oriente Musik. Zdjęcie Pani Edyty jest tylko jedno - to na okładce, na tle KROKE (foto Pani Edyty pochodzące z sesji w 2002 roku). Wewnątrz zamieszczone zostały teksty piosenek w języku polskim, opisy i krótkie cytaty utworów w języku niemieckim oraz po niemiecku kilka zdań od Pani Edyty, w tym m. in. podziękowania dla Muzyków.

Do tych ciekawostek dodam, że Oriente Express realizuje bardzo szybko zamówienie - w czwartek dokonałem płatności przelewem, a dziś, tj. 5 dni później otrzymałem wprost z Berlina przesyłkę z płytą.

Kayo 
Kocham Cę Życie

Wysłany: 20 Wrz 2007 04:35   

Wybacz że pytam Michał.... W jakim jezyku są te piosenki śpiewane, po polsku... [wiem, ze to pytanie brzmi głupio, ale chciałabym wiedzieć]

Odpowiedz do tematu