Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Niespodzianki w Turku :)
Autor Wiadomość
Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 26 Paź 2008 01:33   Niespodzianki w Turku :)

W Zespole Szkół w Turku czekało na nas troszkę niespodzianek. Na początku okazało się, że przy fortepianie nie siedzi Pan Krzysiu, tylko Pan Piotr Matuszczyk. Doskonale poradził sobie z nutkami cudnie akompaniując Pani Edycie. Zaskoczyła też tak żywiołowo reagująca publiczność, zwłaszcza w części kabaretowej, która przeszła samą siebie! I z komentarzy "po koncertowych", dało się słyszeć, że to "Mąż ideał" najbardziej przypadł do gustu publiczności :)
Po koncercie jak zwykle mnóstwo osób nabyło płyty i ustawiło się w kolejce po autograf. A Pani Edyta cierpliwie podpisywała WSZYSTKO, co Jej się dało z prośbą o podpis.
Co prawda aula szkoły nie była wymarzonym miejscem na koncert, bo krzesła ustawione były w poziomie i wystarczyło, żeby ktoś wysoki siadł z przodu.. miejsca w 10 rzędzie też nie wyglądały zachwycająco, ale wystarczyło sobie cichutko stanąć pod ścianą i miejsce wymarzone! Wszystko pięknie było widać :)
I jeszcze jedna ogromna niespodzianka tego wieczoru. A mianowicie na bis zostały zaśpiewane najpierw "Kocham cię życie", a potem "Nie jest źle", "Nic nie muszę" i... "Poeci"!!! Jak cudownie było usłyszeć!!!
I całość jak zwykle cudowna!
Dziękuję, za ten cudowny, dla mnie podwójnie wyjątkowy (bo 20 koncert - taka okrągła liczba) wieczór!
:) :*
Ostatnio zmieniony przez Klaudia 26 Paź 2008 02:12, w całości zmieniany 1 raz  

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 26 Paź 2008 02:03   

ja jeszcze dodam, że panie, które sprzedawały bilety, powiedziały, iż Pani Edytka "jest całkiem inna niż w telewizji: krótkie włosy, chuda i wysoka" (zastanawiam się kiedy ostatni raz widziały Panią Edytkę w TV ;) ). w szkole były lekcje, więc klasy mające na drugą zmianę uczyły się przy próbie. ojjjj, też bym tak chciała. po próbie Pani Edytka schodząc z auli do sekretariatu zmieszała się z tłumem uczniów. stąd to powiedzenie pań, że wgląda inaczej. :D
pierwszy raz widziałam i słyszałam taką reakcję publiczności. pierwszy też raz widziałam jak gąbka od mikrofonu potrafi być wykręcona i zmiętolona. :D kabaret przyprawił mnie o ból brzucha i płacz ze śmiechu. :)
tak, tak WSZYSTKO, co Pani Edytka dostała podpisała ;) hiii.
"Poeci" byli przecudowni. przeszywający wszerz i wzdłuż. jeszcze ten akompaniament. ta końcówka... 'nie przypadkiem jesteś TU Aniele.'
Dziękuję za przepiękny wieczór, koncert, za doznania...
dziękuję. :*

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 26 Paź 2008 05:31   

Dzięki dziewczyny za relacje :)
Jak to gąbka od mikrofonu? :mrgreen:
Klaudia co ma oznaczać wszystko??? :lol:
Ostatnio zmieniony przez Paulka162 26 Paź 2008 11:37, w całości zmieniany 2 razy  

Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 26 Paź 2008 05:51   

Relacja wspaniała! Dziękuję.
Ostatnio zmieniony przez Michał Ziarno 28 Paź 2008 11:14, w całości zmieniany 1 raz  

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 26 Paź 2008 06:00   

Cytat:
Jak to gąbka od mikrofonu?

przy anegdocie, którą opowiadał Pan Piotr, Pani Edytka gniotła gąbkę od mikrofonu, która zawsze leży na stoliku obok szklanki z wodą. ;)
WSZYSTKO, to znaczy najmniejsza rzecz na świecie :D (zdjęcie do portfela :) )

Gwiazdka

Wysłany: 26 Paź 2008 09:57   

Michał Ziarno napisał/a:
Mnie przyprawiają o złość takie infantylne stwierdzenia, że Pani Edyta uprawia jakiś kabaret.

A mnie przyprawiają o złość takie infantylne podsumowania czyichś wypowiedzi na forum.

Dzięki, dziewczynki! Miałyście naprawdę świetny wieczór :)
Przyznam się, że jeszcze nie byłam na koncercie Pani Edyty... w szkole :) ))
A właśnie, Klaudia - zastanawiałam się ostatnio, który to już Twój koncert :) Idziesz dziewczyno jak burza przez Polskę :) )) Gratuluję!!!
Pozdrawiam Was cieplutko:)

PS. Odnośnie podpisywania "wszystkiego" - przypomniała mi się historyjka, już być może tutaj przytaczana, gdy wiele lat temu jeden pan uparł się, żeby Pani Edyta dała mu autograf w dowodzie osobistym, jeszcze w czasach, gdy były one w formie książeczki, a nie plastiku. Wyczekał się w długiej kolejce, po czym Pani Edyta powiedziała, że nie może tego zrobić, bo to przecież dokument. No to gość ustawił się od nowa na końcu kolejki. I sytuacja się powtórzyła - znowu kładzie przed Pani Edytą otwarty dowód osobisty. Znowu ze śmiechem uprzejma odmowa. I znów poszedł na koniec kolejki!! Za trzecim razem uprosił swoje... :)

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 26 Paź 2008 01:32   

Gwiazdko, ja tej historii nie czytałam i jestem pod wrażeniem! :D pan był cierpliwy :D

u nas był problem, gdzie się Pani Edytka ma podpisać, ale podpis jest :D

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 26 Paź 2008 02:08   

hehe.. Gwiazdko świetna historia! :)
No tak jakoś wyszło, że już dwudziesty.. trudno sobie odmówić jak jest możliwość pojechania na koncert :) ))

A WSZYSTKO wyjaśniła Aga :grin:

A innej wypowiedzi nie skomentuję ;)

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 27 Paź 2008 02:33   

Szkoda, że nie mogę powiedzieć: I ja tam byłem … . Pani Paulinie i Agnieszce dziękuję za wesołą i szczerą relację, w której obok rozumu i erudycji, także serce dyktuje treść wypowiadanych słów. Pani Paulinie gratuluję wspaniałego jubileuszu, uczestnictwa w 20 koncercie Pani Edyty. Nie wiem jak wy, ale ja bardzo przeżyłem kontakt werbalny z Panią Edytą 3 października. Na te kilkadziesiąt sekund w czasie podpisywania płytek, miałem poukładane w miarę sensowne (tak się przynajmniej wydawało) pytania, które wcześniej przygotowałem i przemyślałem. Jak przyszło co do czego, to pamiętam tylko rekord świata w szamotaniu się z folią na CD, która za żadne skarby nie chciały zejść pod paznokciami. Pozdrawiam z deszczowego Świdwina.

Gosia
[Usunięty]

Wysłany: 27 Paź 2008 03:48   

Dzięki dziewczyny :)
Doszłam do wniosku, że trzeba niektóre posty czytywać w domu w samotności, a nie w pracy, bo ludzie dziwnie patrzą jak się człowiek śmieje w głos do komputera, to tak odnośnie tego rekordu świata :wink:
Pozdrawiam.

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 27 Paź 2008 04:07   

Paweł Gabriel napisał/a:
Pani Paulinie gratuluję wspaniałego jubileuszu, uczestnictwa w 20 koncercie Pani Edyty.

Klaudii. ;)

Paweł Gabriel napisał/a:
Nie wiem jak wy, ale ja bardzo przeżyłem kontakt werbalny z Panią Edytą 3 października. Na te kilkadziesiąt sekund w czasie podpisywania płytek, miałem poukładane w miarę sensowne (tak się przynajmniej wydawało) pytania, które wcześniej przygotowałem i przemyślałem. Jak przyszło co do czego, to pamiętam tylko rekord świata w szamotaniu się z folią na CD, która za żadne skarby nie chciały zejść pod paznokciami.

Nie tylko Pan tak ma... choć ja już folii nie ściągam, za to książeczki z plastikowego opakowania nie chą mi wyjść. ;) i choć to był mój 13 raz, to i tak nie powiedziałam tego, co chciałam. jak zawsze. ;)

pozdrawiam! :)

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 27 Paź 2008 04:39   

a czemu tak na "Pani" ? Do mnie wszyscy tu "Klaudia" mówią ;)

hehe.. Aguś i tak sumując wszystko powiedziałaś więcej niż ja :P

Gwiazdka

Wysłany: 27 Paź 2008 06:03   

Paweł Gabriel napisał/a:
Na te kilkadziesiąt sekund w czasie podpisywania płytek, miałem poukładane w miarę sensowne (tak się przynajmniej wydawało) pytania, które wcześniej przygotowałem i przemyślałem.

Skąd my to znamy... :) Co poniektóre nawet oddychać zapominały :) Prawda, Klaudusia????

A na te uparte folijki od płytek pomagają jedynie tipsy :) Szczerze polecam :) )) Hiiii... :) )))

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 27 Paź 2008 06:09   

Hihi :) ojjj no zapominało się oddychać, ale na szczęście byli tacy, którzy przypominali! :D
No i tę czynność życiową już mam w miarę opanowaną ;)
Pracuję jeszcze nad wydawaniem z siebie większej ilości dźwięków :P :)

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 27 Paź 2008 06:25   

Klauduś, czy Ty też zamierzasz śpiewać? ;> hiii :D

a ja próbuję opanować wymawianie tego, co mam powiedzieć...

TRENING CZYNI MISTRZA :D

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 27 Paź 2008 07:03   

haha :P nawet tak nie żartuj, nie mam zamiaru nikogo straszyć, nie jestem taka wredna :P ;)

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 27 Paź 2008 07:26   

ja nie żartuję. ;) :**

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 27 Paź 2008 08:52   

relacja z koncertu i zdjęcia z Turku.

może ja jeszcze dodam, że przed pierwszym bisem były owacje na stojąco, które trwały tak długo, że nagle usłyszeliśmy - ciche i skromne "a mogę jeszcze?" :)

na jednym zdjęciu nawet się Klaudusia załapała, która uporczywie podbierała ścianę, coby ta się nie przewróciła. :D i mój tato, który siedział w 12 rzędzie, pilnując miejsca Klaudusi. ;) ja się sprytnie ukryłam za jedną taką panią, która wraz z mężem podniosła widownię. :)

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 27 Paź 2008 09:49   

oj no bo ja musiałam widzieć! :) :P

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 27 Paź 2008 09:58   

ale ja przecież nic nie mówię. ;) gdybym ja nie widziała, to również bym wstała... a tak to pierwszy raz byłyśmy razem, a jednak osobno... ;) :***

Odpowiedz do tematu