Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Piosenki Mąż ideał - POLSKIE ŻYCIE - Poszukuje!!!
Autor Wiadomość
franzmauler

Wysłany: 15 Mar 2008 08:46   Piosenki Mąż ideał - POLSKIE ŻYCIE - Poszukuje!!!

Z kąd można dostać, zamówić, ściągnąć, piosenki Mąż ideał oraz POLSKIE ŻYCIE, bardzo mi się podobają na koncertach a nie mogę sobie ich w domku posłuchać, może ktoś z was ma ???

Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 17 Mar 2008 10:02   

Piosenka "Mąż ideał" nie została dotąd wydana na żadnej płycie. Niewykluczone, że jeśli pani Edyta wyda od dawna zapowiadaną płytę z piosenkami kabaretowymi, to może znajdzie się i ten utwór.

Jeśli chodzi o "Polskie życie", to dotychczas piosenka nie została nagrana na żadnym z albumów z Artystki. Proponuję jednak poczekać do maja, do planowanej premiery najnowszej płyty Pani Edyty, na której mają znaleźć się najprawdopodobniej m. in. cztery teksty A. Osieckiej z muz. S. Krajewskiego. Może wśród tej "czwórki" znajdzie się "Polskie życie"? Tego nie wiem na pewno, ale oczekiwany, kolejny album Pani Edyty już niedługo, więc sami sprawdzimy "zawartość", a nazwiska autorów i 56 - osobowa orkiestra już same imponują.

panika

Wysłany: 08 Kwi 2008 11:56   

Witam, mam ogromną prośbę - pytanie, czy piosenka "mąż ideał", to ta, w której jest mowa o mężu, który nigdy nie ma czasu? bardzo zależy mi na odpowiedzi, z góry dziękuję i pozdrawiam

ula 
Ty cieniem złotym...

Wysłany: 09 Kwi 2008 12:08   

To może ja odpowiem:)))
Piosenka "Mąż ideał" faktycznie jest o mężu, który nigdy nie ma czasu dla swej żony, jest ciągle zajęty, zapracowany i na każde kwilenie żonki odpowiada" Nie mogę, bo nie mam czasu";)
Biedna ta żona, oj biedna ...:)

panika

Wysłany: 09 Kwi 2008 12:14   

bardzo dziękuję za tak szybką reakcję ! widziałam już w wielu postach poszukujących tej piosenki, moze Ty wiesz, gdzie ją znaleźć? raz jeszcze serdecznie dziekuję

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 09 Kwi 2008 12:34   

Jak już wcześniej pisał Pan Michał piosenka ta nie została ukazana na żadnej płycie, więc chyba raczej nie ma możliwości zdobycia jej w wykonaniu Pani Edytki.. a szkoda..
Pozdrawiam;)

ula 
Ty cieniem złotym...

Wysłany: 09 Kwi 2008 07:52   

Faktycznie, nie ma nigdzie tej piosenki.
Nie wiem, być może znajdzie się kiedyś w planach Pani Edyty płyta składającą się z tych bardziej kabaretowych piosenek i może "Mąż ideał" też się na niej znajdzie, ale na ten czas można ten utwór usłyszeć jedynie na recitalach (o ile przewiduje go program recitalu, oczywiście) :)

Odpowiedz do tematu