Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
NOWA PłYTA!!!
Autor Wiadomość
Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 16 Sty 2008 11:09   NOWA PłYTA!!!

Pani Edytko!!!

Jest Pani wspaniała!!! Umieram z ciekawości co do tej nowej, wyczekiwanej przez nas płyty i trzymam mocno kciuki, by ukazała się jak najszybciej, a i żeby było mnóstwo szczodrych sponsorów. Strasznie się cieszę!!!

Pozdrawiam,

Michał.

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 17 Sty 2008 04:23   

Taaaak! Ja również się ogrrromnie cieszę na taką wiadomość! To będzie mój pierwszy raz kiedy będę mogła kupić płytę zaraz po jej premierze :smile:
Mnie też już ciekawość zżera co może się na niej znaleźć..
Na pewno będzie przecudowna jak dotychczasowe :*
Również pozdrawiam :smile:

Pani Edytko dziękuję :*

Katia 

Wysłany: 23 Sty 2008 02:01   

Ach! Cóż za wspaniała wiadomość :D
Jeśli w lutym zacznie się praca nad płytą, to tak mniej więcej kiedy może ona się ukazać? Nie znam się na tym za bardzo... Jeszcze w tym roku czy następnym?

Właściwie to nie ma znaczenia. Na owoce twórczości pani Edyty Geppert warto zawsze czekać ^^ Ale małe obstawianie miesiąca ukazania nowej płyty możemy zrobić ;)

ula 
Ty cieniem złotym...

Wysłany: 23 Sty 2008 09:04   

Hmmm, ja też nie wiem ile czasu teoretycznie może zająć wydanie płyty...Ale patrząc na ostatnią płytę " Śpiewam życie " , to praca nad nią (proszę o poprawki jeśli się mylę ) ;) była chyba rozpoczęta i ukończona w jednym roku ,więc może nowej płyty doczekamy się już w tym roku ... :wink:

Dariunia 
Jestem za inna

Wysłany: 29 Sty 2008 06:34   

Nie moge sie doczekac nowej płyty,z dnia na dzień czekam ale przyjdzie czas i wszyscy będziemy zadowoleni i szczęśliwi:D

Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 17 Lut 2008 07:47   

Nieoficjalnie wiem, że może być w recitalu, a być może na nowej płycie, więcej wierszy (tekstów) autorstwa poetki Grażyny Szałkowskiej. Nie wiem tego od E.G., ani od P.L., dlatego nic więcej nie potrafię powiedzieć. Czekam, jak my wszyscy, z niecierpliwością wielką na nowa płytę Pani Edyty.

Kayo 
Kocham Cę Życie

Wysłany: 18 Lut 2008 06:03   

Jak my wszyscy Michał... Ja uparcie szukam różnych wypowiedzi Pani Edyty lub Pana Piotra w których mówiła/mówił o planach muzycznych...Nie mam jednak ile w tych wypowiedziach było intencji a ile planów... W każdym razie już w dniu premiery pomknę do sklepu :)

stornia 

Wysłany: 18 Lut 2008 08:35   

Zawsze możemy sobie umilić czekanie poezją. Tu macie wiersze Grażyny Szałkowskiej:
http://www.wzlotki.webpark.pl/index.htm

Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 21 Lut 2008 11:14   

Przepiękne wiersze poetki - Pani Grażyny Szałkowskiej można nabyć również wprost od autorki w postaci tomików na stronie Allegro: http://www.allegro.pl/sea...ting_interval=7

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 03 Mar 2008 08:32   

W gazetach już piszą o nowej płycie :smile:
Tu jeden taki artykuł:

"Geppert i Krajewski"
Na nowej płycie artystce towarzyszyć będzie 60 muzyków

Edyta Geppert pracowała ostatnie trzy tygodnie w Krakowie, w studiu Nieustraszeni Łowcy Dźwięków Dariusza Greli, nagrywając piosenki na swą najnowszą płytę - z muzyką w całości skomponowaną przez Seweryna Krajewskiego. Teksty będą autorstwa m.in. Agnieszki Osieckiej, Jadwigi Has, Wojciech Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego.
Płyta z 14 piosenkami, w tym 9 premierowymi (pozostałe miała w repertuarze wcześniej) ukaże się w maju, czyli w 25-lecie ukończenia przez artystkę Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. To tam jednym z pedagogów Edyty Geppert był aktor Piotr Loretz, który został jej mężem i menedżerem.
Na płycie będzie jej towarzyszyć aż 60 muzyków. Wcześniej w warszawskim Studio im. Lutosławskiego nagrań dokonała 56-osobowa orkiestra, której brzmienia wzbogacili soliści instrumentaliści: Jacek Królik - gitara, Robert Kubiszyn - gitara basowa, Cezary Konrad - perkusja oraz pianista Krzysztof Herdzin, zarazem aranżer całości materiału. Z Krzysztofem Herdzinem pracowała już Edyta Geppert przy poprzednich albumach, m.in. z zespołem Kroke. On natomiast zasłynął m.in. jako orkiestrator i aranżer nagrodzonej Oscarem muzyki filmowej Jana A. P. Kaczmarka do filmu "Marzyciel".
Płyta, podobnie jak poprzednie, ukaże się nakładem powołanej przez Piotra Loretza Agencji Artystycznej EDYTA.

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 04 Mar 2008 11:39   

Klaudusia gdzie to znalazłaś? W jakiej gazecie? Podaj bo pewnie nie tylko ja chciałabym mieć ten artykuł w swoich zbiorach.

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 04 Mar 2008 02:10   

To jest wczorajszy "Dziennik Polski"

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 04 Mar 2008 10:08   

Dziennik Polski

Tu jest w wersji elektronicznej, z internetowego wydania gazety :)

ula 
Ty cieniem złotym...

Wysłany: 05 Mar 2008 08:18   

To cudowna wiadomość ! :) Płyta już tuż, tuż :) Dzięki dzięwczyny !!!! :*

Katia 

Wysłany: 15 Mar 2008 02:37   

Cudownie :D Muzyka Krajewskiego, teksty Osieckiej, wykonanie pani Geppert- to będzie arcydzieło, mówię Wam. Obawiam się, że teraz zamiast na matury to będę czekać na płytkę.

Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 15 Mar 2008 05:37   

Mają być m. in. 4 teksty Agnieszki Osieckiej i 5 tekstów Grażyny Szałkowskiej, a ponadto Jadwigi Has i Andrzeja Poniedzielskiego. Pozdrawiam. Czekamy na płytę!

olga 

Wysłany: 16 Mar 2008 09:19   

Fantastycznie. Już nie mogę się doczekać płyty :mrgreen:

Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 17 Kwi 2008 12:56   

Jak wynika z oficjalnych informacji, premiera albumu - Edyta Geppert & Krzysztof Herdzin "Nic nie muszę - 25-Lecie", będzie miała miejsce w dniu 6 września br.

Źródło: http://www.emimusic.pl/.

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 17 Kwi 2008 11:04   

czy tylko mi ta strona nie chce wejść?

Maciek Kostek

Wysłany: 18 Kwi 2008 03:14   

"Nic nie muszę- 25-lecie" jest już w ofercie Merlina, w sprzedaży od 8 września.

Odpowiedz do tematu