Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
NOWA PłYTA!!!
Autor Wiadomość
Kinia 

Wysłany: 25 Wrz 2008 08:18   

Gwiazdka napisał/a:
Jeszcze nie wiem, która piosenka na mnie zrobiła największe wrażenie... Ale jestem ogromnie szczęśliwa, że powstała taka produkcja!! W oceanie chłamu i miernoty wciskanemu nam co dnia, nagle mamy PIOSENKI - z mądrymi tekstami, ze wspaniałą muzyką, genialnymi aranżacjami Krzysia Herdzina... no toż to cudo!!!!

a że tak powiem...zgadzam się w całej rozciągłości... :D

mnie - od pierwszego przesłuchania - najbardziej spodobały się "Łzy księżyca"

Gwiazdka

Wysłany: 25 Wrz 2008 08:25   

Melisssa napisał/a:
Renatko...Wrocław, też na szczęście ma to...SZCZĘŚCIE OGROMNE.....:):):)

Zatem pozdrawiam serdecznie Wrocław :) :))) - też położony na Szczęśliwej Mapie Świata :)

Mnie tak od pierwszego strzału ujęły aranżacje "Miasteczka..." - to przecież też nasza wyczekana, wytęskniona piosenka - i "Jak to jest z moim śpiewaniem" ...
I bardzo się cieszę z powrotu po latach "Kiedy mnie już nie będzie" ... W takiej oprawie i w TAKIM wykonaniu... :)

ula 
Ty cieniem złotym...

Wysłany: 25 Wrz 2008 08:35   

Widzę, że co niektórzy tutaj się pospieszyli... :neutral:
Premiera dopiero jutro.

Gwiazdka

Wysłany: 25 Wrz 2008 08:44   

Ula, nie miej nam tego za złe :)
Tyle się na tę płytę czekało - i już jest - i już można się nią tak bardzo cieszyć...
Choć rozumiem doskonale, że jeszcze nie wszyscy mają tę możliwość...
Pozdrawiam serdecznie!!!!
Ostatnio zmieniony przez Gwiazdka 25 Wrz 2008 08:59, w całości zmieniany 1 raz  

Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 25 Wrz 2008 08:48   

W moich okolicach albumu dziś jeszcze nie było, a nie miałem szans, by pojechać do centrum. Im więcej jednak czytam Waszych wypowiedzi, tym większy apetyt szykuje mi się na jutrzejsze słuchanie!!!

Miłego wieczoru z nową płytą Pani Edyty i pozdrowienia dla Was.

Michał.

Dariunia 
Jestem za inna

Wysłany: 25 Wrz 2008 09:15   

Witam,ja wogóle nie mogę dostać płyty w moim mieście,zlikwidowali sklep muzyczny i nie wiem gdzie się znajduje o ile sie znajduję....zazdroszczę Wam :neutral:

ula 
Ty cieniem złotym...

Wysłany: 25 Wrz 2008 09:39   

Gwiazdka napisał/a:
Ula, nie miej nam tego za złe :)
Tyle się na tę płytę czekało - i już jest - i już można się nią tak bardzo cieszyć...
Choć rozumiem doskonale, że jeszcze nie wszyscy mają tę możliwość...
Pozdrawiam serdecznie!!!!

Przepraszam Was wszystkich :oops:

Gwiazdka

Wysłany: 25 Wrz 2008 09:46   

No problem :) :)

Netusia 
Szukaj mnie.

Wysłany: 25 Wrz 2008 09:53   

Ja jutro jade do miasta po płyte.
Bo jutro w tym sklepie ma się ona pojawić.
Ale dla naszego anioła warto naprawde warto:):).

Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 25 Wrz 2008 11:19   

Nie martwcie się, przecież nakład jest tak duży, że wystarczy na wiele miesięcy. W Warszawie, poza centrum, nie można było dziś dostać tej płyty. Byłem w Empiku, w niby najbardziej cywilizowanej warszawskiej dzielnicy Ursynów (niedaleko mojego domu) - albumu nie było. Ma być dopiero jutro i już! Gosi drogiej dziękuję za sms-a w sprawie informacji o "byciu" tej płyty w Złotych Tarasach. Niestety, obowiązki nie pozwoliły mi tam dotrzeć.

Choć niektórzy z Was mieszkają daleko od centrów miast, sklepów muzycznych, to warto i tak czekać na ten szczęśliwy moment zakupu tego, na co tak długo się czeka. To nie jest ważne, kto pierwszy napisze tu swoją recenzję i o swoich odczuciach. Pani Edyta czyta wnikliwie Forum. Nie jest więc ważne kiedy, czy dzień, czy w dniu, czy po premierze. Ważne, że Ją kochamy i wspieramy choćby dzięki temu Forum.
Nie martwcie się Sympatycy z tych bardzo odległych miejsc, bo na pewno kupicie ten wyczekiwany album już dziś lub w najbliższych dniach.

Pozdrawiam ciepło Koleżanki i Kolegów, ale i Przyjaciół, których mam kilkoro w tym Gronie.

Netusia 
Szukaj mnie.

Wysłany: 25 Wrz 2008 11:29   

To prawda co mówisz.
Liczy się,że jesteśmy na tym forum dla p.Edyty.
Liczy się przecież serce człowieka.
A nie wygląd.
A przedewszystkim liczy się to,że wspieramy p.Edyte.
Bo jesteśmy jej fanami.Niezależnie od wieku.Ważnd żebyśmy bxli poprostu sobą.
Tagże pozdrawiam:):).

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 25 Wrz 2008 11:52   

Ula, nie gniewaj się ;) niektóre EMPiKi się pospieszyły, a przeznaczenie dziwnie krętymi i ruchomymi ścieżkami chodzi....

Gatunek płyty mój ukochany, kiedy muzyka jest całością, a wokal ubiera w słowa historię, która płynie............................
Po pierwszym przesłuchaniu, to co zrobiło na mnie największe wrażenie "Do trzeciej z cnót" - absolutnie! To zawsze była "moja" piosenka ;) jak ja się cieszę, że znalazła się na płycie!! No i "Miasteczko..." z "Sentymentu mgłą".
Zagłębiam się powoli w całość, dobranoc :)

ula 
Ty cieniem złotym...

Wysłany: 26 Wrz 2008 07:25   

Marta (Nemo) napisał/a:
Ula, nie gniewaj się ;) niektóre EMPiKi się pospieszyły, a przeznaczenie dziwnie krętymi i ruchomymi ścieżkami chodzi....

Właśnie o ten brak konsekwencji niektórych salonów mam trochę żalu... :???: Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło... :wink: :smile: Jest cudnie!

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 26 Wrz 2008 01:31   

u mnie w Lubinie w Empiku nie ma płyty i nie wiadomo kiedy będzie... będę próbować w Legnicy... ;)

Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 26 Wrz 2008 04:22   

Przepiękny album, piosenki, aranżacje i wykonanie. Właśnie po raz drugi się delektuję...

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 26 Wrz 2008 05:07   

a ja wiem, że jest w Legnicy. wiem i tym się muszę napawać. albumu mieć nie będę na pewno do poniedziałku...

Maciek Kostek

Wysłany: 26 Wrz 2008 10:45   

Witajcie,
przybyłem, kupiłem, odpłynąłem...
Chyba najbardziej pozytywna, "wyluzowana" płyta w całym dorobku EG. Wszystko co związane z płytą jest takie, w dobrym tego słowa znaczeniu, "od niechcenia" i bez żadnego stresu, od okładki począwszy na tych wspaniałych piosenkach skończywszy. Słuchając płyty mam wrażenie, że Pani Edyta cały czas się uśmiecha i śpiewanie sprawia Jej autentyczną frajdę, sama wielokrotnie przyznawała, że nie lubi pracy w studiu, że trudno tam o prawdziwe emocje, tutaj tego "nie czuć".
Co do piosenek; moje faworytki to "Sentymentu mgła", "Łzy księżyca", "Życie nie stawia pytań" i bonusik jubileuszowy :) . Nie przemawiają do mnie natomiast nowe aranżacje "Nie żałuję" i "Kiedy mnie już nie będzie". Zdecydowanie wolę skromny akompaniament gitary czy pianina, który nie odwraca uwagi od TYCH TEKSTÓW.
No i książeczka dołączona do płyty, super ! Wszystko takie uśmiechnięte... To grupowe zdjęcie z podpisami "Piotrek", "Edyta", "Krzysio", uwielbiam :)
Wygląda na to, że Edyta Geppert jest chyba po raz pierwszy tak do końca szczęśliwa, spełniona i "świata się nie boi", zasłużyła sobie na "nic nie muszenie" po tych 25-latach.
Ja się cieszę razem z Nią.

Netusia 
Szukaj mnie.

Wysłany: 26 Wrz 2008 11:01   

Ja.Płyte będe miala jednak też w poniedziałek.Ale warto poczekać.I dłużej się delektować.Tą wartościową muzyką,płynącą prosto z serca:):).

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 27 Wrz 2008 01:35   

po między sprzątaniem, zawirowaniami z głośników dochodzą mnie dźwięki z nowej płyty. skacząc po torta, skoczyłam do empiku i JEST!!! :) cudnie, cudnie, cudnie!! przepiękny prezent przed urodzinowy :) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Pani Edytko, dziękuję! :****** :-) )))

ula 
Ty cieniem złotym...

Wysłany: 27 Wrz 2008 03:31   

Obiecałam sobie, że gdy tylko zdobędę płytę, postaram się wysłuchać jej spokojnie i bez emocji. Po pierwszym "zbaw mnie miłości, zbaw" przyłapałam się na tym, że leję łzy, a serce mi pęka ze wzruszenia ...
Pani Edyto, Panie Piotrze, Panie Krzysztofie - głęboki ukłan w Państwa stronę! Płyta jest piękna w każdym swym calu!
Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego albumu!
DZIĘKUJĘ!!!!

I jak ja mam żyć bez Pani śpiewu, jak ??? :grin:
Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu