Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Powitanie
Autor Wiadomość
DarGoth 

Wysłany: 03 Lis 2011 05:48   

Jestem krótko i zdązyłam ileś tam postów wkleić a nie przedstawiłam się. Często wchodziłam na forum jako gość tylko czytając. Wcześniej miałam profil,którego nawet loginu nie pamiętam. Pani Geppert słucham odkąd tylko pamiętam i jestem fanką Closterkeller.Nie jestem rozmowna więc to na tyle.

niki 

Wysłany: 03 Lis 2011 06:22   

Ja też powinnam była się najpierw przedstawić :) Mam na imię Monika. Jestem fanką Pani Edyty od niedawna, ale z pełną świadomością stwierdzam, że jestem oczarowana zarówno Jej głosem, jak i osobowością. Słuchanie Pani Edyty jest dla mnie niezwykłym doznaniem estetycznym i czymś magicznym na tle życia codziennego. Cieszę się, że mogę dołączyć do fanów najwspanialszej Artystki na świecie :) Witam wszystkich serdecznie ;)

DarGoth 

Wysłany: 03 Lis 2011 06:56   

Od niedawna tzn od kiedy???

niki 

Wysłany: 03 Lis 2011 07:44   

To znaczy wiadomo, że słyszałam piosenki Pani Edyty już wcześniej, ale nie słuchałam ich w takiej ilości i nie wsłuchiwałam się w nie tak jak teraz, czyli w sumie od miesiąca - dlatego napisałam, że od niedawna.

alexc10 
Nietutejsza

Wysłany: 23 Sty 2012 10:12   

Witam was serdecznie. Ja zalogowałam się już jakiś czas temu ale oficjalnie się nie witałam :) Od 4 lat słucham Pani Edyty i absolutnie ją uwielbiam całym sercem :) Sama śpiewam i wiem jak to jest " wejść na estradę w świateł blask, groźnej widowni spojrzeć w twarz" :D Mam nadzieję, że będę mogła z wami popisać ;)

pozdrawiam, Ola

admin 
Site Admin

Wysłany: 24 Sty 2012 05:35   

Witamy na Forum :)
admin

MarusiaBohunowa 
druhna

Wysłany: 26 Sty 2012 12:19   

Jako że jestem tu nowo przybyła pragnę wszystkich powitać :)
No to może na dobry początek coś o mnie:
Mam na imię Małgorzata, na dzień dzisiejszy uczę się w klasie I (profil biol-chem) IV LO im. KEN w Elblągu. Ogólnie muzykę kocham jako taką, ale piosenki p. Edyty znalazły się w gronie tych wykonawców których słucham cały czas (oczywiście z krótkimi przerwami, żeby sobie nie osłuchać zbytnio piosenek) a zaczęłam już nie pamiętam kiedy... na pewno ze 3 lata temu... A reszta wyjdzie w tzw praniu :D
Pozdrawiam :*

Gwiazdka

Wysłany: 26 Sty 2012 12:30   

witaj ;-)

Gosia1230 

Wysłany: 27 Sty 2012 06:14   

Witam moją imienniczkę ;-) )).

Księżyc 
Księżyc

Wysłany: 03 Lis 2012 12:19   

Chciałbym powitać wszystkich Sympatyków sztuki pani Edyty Geppert. Chętnie dowiem się od Was wszystkiego, co dotyczy Pani Edyty, jak również chętnie posłużę swoją wiedzą o działalności Artystki. Od wielu lat jestem czytelnikiem tego Forum i bardzo sobie cenię niektóre wypowiedzi osób, które nie są już uczestnikami Forum. Ich wypowiedzi i opowieści uważam za bardzo cenne, choć równie cenne są aktualne relacje z koncertów Pani Edyty. Tymczasem przesyłam serdeczne pozdrowienia i zapraszam do dyskusji także ze mną. Księżyc.

TomekPopek21

Wysłany: 07 Lis 2012 11:08   

Witam i ja wszystkich forumowiczów

mdwe 

Wysłany: 07 Lis 2012 06:40   

Ja również chciałabym się przywitać :) Mam na imię Marta :)

Pozdrawiam i do poczytania :!:

Gwiazdka

Wysłany: 07 Lis 2012 06:46   

Witajcie na pokładzie ;-) ))
Pozdrowionka;-)

mdwe 

Wysłany: 07 Lis 2012 06:51   

:) )))

Anna'94 

Wysłany: 11 Mar 2013 10:22   

Witam wszystkich. :grin:
Jestem - przyznaję - mocno świeża w temacie, ale mam pełne przekonanie, że fascynacja twórczością Pani Edyty nie jest czymś, co ot tak sobie przychodzi i mija, więc postanowiłam dołączyć do jakże zacnego grona Forumowiczów. Imię mam podane w nicku. Nie sądzę, bym miała udzielać się szczególnie często, staram się raczej odzywać wtedy, gdy mam coś sensownego do dodania. :wink:
To chyba tyle na początek.

mdwe 

Wysłany: 11 Mar 2013 10:33   

Cześć Ania :)
Pani Edyta na pewno nie przychodzi ot tak i nie przemija :) Gdy raz zapadnie w duszę, zostaje na długie lata.
A to, że zabierasz głos, kiedy masz coś sensownego do dodania, to jest tylko i wyłącznie zaletą. Dzisiaj dużo słyszymy szumu, a mało konkretnych i sensownych wypowiedzi. Nie są w cenie, niestety... Dlatego też jak już się pojawiają, to są niezwykle cenne.
Tak więc czekamy na posty ;)

Fado 

Wysłany: 11 Mar 2013 11:06   

Witaj, Aniu :wink:

Majka 

Wysłany: 13 Mar 2013 11:52   

Witaj Aniu. Cieszę się, że do nas dołączyłaś i ze swej strony też mogę Cię zapewnić, że prawdziwe zauroczenie twórczością Pani Edyty nie mija z upływem czasu. Jest wiele powodów, dla których tak się dzieje, ale mówiąc najkrócej te piosenki fascynują, bo są szlachetne, pełne życiowej mądrości i każdy może odnaleźć w nich cząstkę siebie. Do tego są one zinterpretowane w ten jeden właściwy sobie sposób, z wielką wrażliwością i zrozumieniem, co sprawia, że emanują ogromną prawdziwością i nie ma obawy by kiedyś nam się znudziły. A Pani Edyta - nie używając jakichś przesadnie wielkich słów, przyciąga swoją innością i klasą, którą prezentuje zarówno na scenie jak i poza nią.

PrzemekPyza 

Wysłany: 09 Maj 2013 03:25   

Witam i ja wszystkich forumowiczów.

PiotrNowikson

Wysłany: 14 Maj 2013 08:59   

Saluto wszystkim !!!

Odpowiedz do tematu