Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Powitanie
Autor Wiadomość
Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 23 Sie 2008 08:48   

oj tak, tak.. a jakıe to pıekne sny! az nıe chce sıe budzıc :) ale energıa jest na caly dzıen! :)

Netusia 
Szukaj mnie.

Wysłany: 27 Sie 2008 08:03   

Witam.Jestem dumna,że dołączyłam do tak wspaniałego forum jakim jest właśnie to forum.P.Edyty.Której jestem wierną fanką od 15lat.Jest to poprostu perfekcyjna kobieta i artystka .Pełna ciepła,i dobrej iskierki w serduszku.Moje życie to muzyka z nią wiąże przyszłość.Niedługo ide na.Akademie.Muzxczną.Piosenki p.Edyty sprawiają,że poprostu jestem robą.Pozdrawiam wszystkich na forum:)

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 27 Sie 2008 09:35   

I ja również pozdrawiam i witam serdecznie na forum :)
Bo Pani Edytka to Anioł...

Netusia 
Szukaj mnie.

Wysłany: 28 Sie 2008 09:42   

No szczery anioł ze szczerym sercem:)

ula 
Ty cieniem złotym...

Wysłany: 29 Sie 2008 04:12   

Hej Netusia ! Fajnie, że jesteś z nami :grin:

Netusia 
Szukaj mnie.

Wysłany: 29 Sie 2008 04:41   

Mi tesz bardzo miło.Bo to wspaniałe forum naszej p.Edytki:).

Mona 
Mona

Wysłany: 17 Wrz 2008 11:35   

Witajcie!!! Mam na imię Monika. Czytam to forum już od 3 lat, lecz dopiero teraz odważyłam się coś napisać. Jestem zafascynowana twórczością Pani Edyty jak i samą Panią Edytą już od 12 lat. Pierwszy raz zobaczyłam Panią Edytę w tv, gdy miałam 10 lat i od razy ją pokochałam. Ujeła mnie jej charyzma, piękny głos, genialna interpretacja tekstu, jest w Niej coś niezwykłego,coś czego nie odnajduje u żadnego innego wykonawcy. Jak Pani Edyta śpiewa piosenkę to żyje tę piosenką i to jest takie cudowne. Piękne jest także to, że przy całej swej wielkości Pani Edyta jest taka skromna. Pomimo, że nigdy nie widziałam Pani Edyty na żywo to jest Ona dla mnie bardzo bliską osobą wiem, że na zawsze zostanie w moim sercu. KOCHAM PANIĄ EDYTĘ ZA WSZYSTKO.
Czuję także więż z wszystkimi wielbicielami Pani Edyty a zwłaszcza z tego forum, w koncu łączy nas uwielbienie dla TEJ WIELKIEJ WSPANIAŁEJ ARTYSTKI. Pozdrawiam

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 18 Wrz 2008 09:35   

serdecznie witamy i pozdrawiamy! :)

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 18 Wrz 2008 10:39   

witam serdecznie i ciepło pozdrawiam! :)

ula 
Ty cieniem złotym...

Wysłany: 18 Wrz 2008 11:47   

Cześć Monika :grin: Pozdrawiam

mesia_love 
'wierzę piosence...'

Wysłany: 18 Wrz 2008 12:19   

Witaj Moniko! Czujemy chyba dokładnie tak samo, bo ja też od lat jestem zakochana w piosenkach Pani Edyty. To dzięki nim jestem wychowana na wrażliwą osobę i za to będę naszej Pani wdzięczna na zawsze. Pozdrawiam Cię bardzo ciepło :)

Mona 
Mona

Wysłany: 18 Wrz 2008 07:07   

Dziękuje za powitanie. Jest mi bardzo miło.

Dariunia 
Jestem za inna

Wysłany: 22 Wrz 2008 08:48   

Witajcie,prezentacja niesamowita...czeka :wink: :wink: my na płytę

Netusia 
Szukaj mnie.

Wysłany: 23 Wrz 2008 04:30   

Witam cię tagże Moniko.
Ja mam tak samo p.Edytka sprawia,że jescze na świecie jest dobro i wrażliwość.Chociażby właśnie w muzyce.Poprostu piękność ponad wszystko.
Ja tą pięknością jestem zafascynowana już od 15lat.
I tak już napewno pozostanie do końca życia.Bo dla p.Edytki warto.:):).

dandi 

Wysłany: 07 Paź 2008 01:28   

Właśnie się zarejestrowałem i postanowiłem się przywitać :) Mam na imię Daniel. Wcześniej tylko przeglądałem to forum, ale w końcu postanowiłem dołączyć i jest mi bardzo miło :) . Mam zamiar częściej tu zaglądać.
Pozdrawiam :grin:

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 07 Paź 2008 02:19   

witam :)

Netusia 
Szukaj mnie.

Wysłany: 07 Paź 2008 07:11   

Także witam:):).

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 21 Paź 2008 05:42   

Witam wszystkich. Do dołączenia do Waszego grona skłoniła mnie króciutka rozmowa przeprowadzona z Panią Edytą w czasie podpisywania płytek CD podczas pobytu w Świdwinie na początku października br. Mam 24 letnią córkę i nie byłem pewien, czy osobnik z prawie 50-ką na karku coś pożytecznego i sensownego wniesie w to miłe grono. Czytając jednak Wasze posty przekonałem się, że zjawisko jakim jest Edyta Geppert wywołuje jednakowe emocje, zarówno u bardzo młodych osób, jak i tych z bagażem "paru" latek na karku. Dodatkowym argumentem były ciepłe i przyjazne komentarze moich pierwszych prób zaistnienia na forum.
Od blisko 40 lat interesuje się muzyką. Od 25 lat w tym zainteresowaniu towarzyszy mi twórczość Pani Edyty Geppert. Pewnie się zdziwicie, ale słucham praktycznie wszystkich rodzajów muzyki, od metalu do jazzu i klasyki, od Metalliki po Roya Orbisona. W tym korcu z klejnotami i zwykłymi błyskotkami znajduje się bezcenna perła z inicjałami EG. Rozwiewam od razu wszelkie wątpliwości. Zawsze ceniłem, cenię i będę cenił jej twórczość. I ostrzegam Was drodzy Forumowicze, ten stan nigdy nie przechodzi. Czasami splot różnych okoliczności sprawia, że jest on lekko przytłumiony przez troski codziennego życia, by nagle i niespodziewanie pojawić się ze zdwojoną siłą. Przyczyną może być krótka informacja w mediach lub Internecie o koncercie, nowej płycie. Niekiedy jest to nieoczekiwany wstrząs, wspaniałe i metafizyczne przeżycie, wywołany interpretacją „Zamiast” dla Papieża Jana Pawła II w Watykanie podczas pamiętnego koncertu. Dzięki Bogu, że nigdy na tyle nie zmądrzałem by odkrywać wysublimowane wartości w najświeższej produkcji showbiznesu, oraz nie zgłupiałem też na tyle, by przestać odczuwać klasyczne piękno płynące obcowania ze sztuką, między innymi Edyty Geppert. I chcę podkreślić całą mocą i szczerością że słowa „twórczość” i „sztuka” nie jest w przypadku tej artystki żadnym nadużyciem czy zbytkiem łaski. Kończąc zacytuję słowa Piotra Loretza: „A Edyta, niech śpiewa co chce”.
Ostatnio zmieniony przez Paweł Gabriel 22 Paź 2008 04:17, w całości zmieniany 1 raz  

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 21 Paź 2008 07:13   

bardzo dobrze, że Pan tu zagościł. :)
pozdrawiam!

Gosia
[Usunięty]

Wysłany: 22 Paź 2008 07:35   

Tak jak "ten stan nigdy nie przechodzi" tak też ciężko TU nie zaglądać :wink: !
Też się cieszę, że Pan do nas dołączył i pozdrawiam :)

Odpowiedz do tematu