Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Niesłyszane...
Autor Wiadomość
Gosia
[Usunięty]

Wysłany: 10 Lut 2007 12:24   Niesłyszane...

Znacie takie, wiecie, że istnieją, a nie mieliście okazji posłuchać na koncercie?
Mnie nurtuje "Sarajewo" , nie słyszałam... Podobno piękna piosenka...
Znam i pamiętam z koncertów wiele starszych utworów, jak "Ballada o malinach", "Wstań i zawrzyj chatę", "Modlitwę" czy "Polskie życie", a będąc w zeszłym roku na wielu koncertach, ten z "Sarajewem" mi umknął... A to pech!

Zaczęłam, bo jakoś tu pusto było... Proszę o wsparcie, by mi raźniej było!! :wink:

Kinia 

Wysłany: 10 Lut 2007 12:27   

Ale chodzi tylko o te niesłyszane na koncertach, czy niesłyszane w ogóle? Bo jeśli o to pierwsze, to ja raczej nie mam się co odzywać, bo prościej będzie wymienić, co słyszałam...

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 10 Lut 2007 12:39   

A ja wielu piosenek nie słyszałam... Mogłabym mówić i mówić.... Ale najbardziej to mi "Wojtusia..." żal.....

Gosia
[Usunięty]

Wysłany: 10 Lut 2007 12:52   

Ja nawet nie uwzględniam tutaj takich "Wojtusiów" śpiewanych na specjalne okazje i okoliczności, być może raz jedyny...
Ale takie utwory, co są w repertuarze, chociażby "Miasteczko Pana Andersena" wykonywane przez Panią Edytę często, a ja je słyszałam zaledwie raz, rok temu w BOK-u...

Kinia 

Wysłany: 10 Lut 2007 12:58   

Tak jak Ty z Miasteczkiem, to ja mam z Poetami, których słyszałam tylko w Rampie. A tak po cichutku ciągle czekam na Polskie życie. Ale ponoć na to jest szansa :)

Gosia
[Usunięty]

Wysłany: 10 Lut 2007 01:09   

Widzisz Kinia, a ja "Poetów" często mam okazję posłuchać!!
Czekam na "Miasteczko...", a Ty na "Poetów", he he...

Kinia 

Wysłany: 10 Lut 2007 01:13   

A bo to jest tak, że Miasteczka nasłuchałam się w okresie, kiedy Ty nie chodziłaś na koncerty, a kiedy ja nie chodzę, to Tobie się trafiają Poeci....Ale tych Poetów z Rampy, mimo, że słyszanych tylko raz, to chyba do końca życia nie zapomnę...

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 10 Lut 2007 01:15   

A ja Poetów na żywo dwa razy słyszałam :lol:
A ja tęsknię za Chackełe...... No bo to w Romie słyszałam... piekne... ale na płycie tego nie ma.... :cry:

Kinia 

Wysłany: 10 Lut 2007 01:17   

Ale radiowa Jedynka wyemitowała, więc nie jest nieosiągalne

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 10 Lut 2007 01:17   

Oj, tak... Chackełe jest śliczne :) A jeszcze kiedyś z Kroke byłło "Dona, dona..." to też było fajne!! :) ))) Dwa razy to słyszałam, ale to bliżej premiery tego recitalu, a ostatni w styczniu 2005.[/scroll]

Gosia
[Usunięty]

Wysłany: 10 Lut 2007 01:42   

No tak, u mnie następne w kolejce stoi "Dona, dona"... :cry:

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 10 Lut 2007 01:45   

Dona dona w ogóle nie słyszałam
:cry:

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 10 Lut 2007 01:48   

Śliczna piosenkeczka, tekst jest dostępny na stronce, a teraz został ten utwór zastąpiony w recitalu "Śpiewam życie" przez "Chwalcie potęgę pieniądza", w nowej wersji "Śpiewam życie" nie słyszalam tej piosenki, a szkoda....

Melisssa 
...nie przypadkiem...

Wysłany: 10 Lut 2007 02:58   

Ja niestety nie słyszałam wielu piosenek...myslę, że jeszcze mi się uda....:) Ale Poetów to mogłabym słuchać cały czas.... :)

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 10 Lut 2007 03:51   

A zna ktoś polski tekst piosenki: "Cigany cigany"?? Bardzo ją lubię, ale nie wiem o czym jest..

Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 10 Lut 2007 04:24   

Gosia napisał/a:
Mnie nurtuje "Sarajewo" , nie słyszałam... Podobno piękna piosenka...

Bardzo piękna piosenka, wykonana wspólnie z Jaromirem Nohavicą. Nie tylko piękna piosenka, ale wspaniały Duet artystyczny.

Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 10 Lut 2007 04:26   

Gosia napisał/a:
chociażby "Miasteczko Pana Andersena" wykonywane przez Panią Edytę często, a ja je słyszałam zaledwie raz, rok temu w BOK-u...

Gosiu.
recital w BOK-u zakończył się piosenką "Och życie, kocham cię nad życie". Nie było tam trzech ostatnich piosenek: "Nie jest źle", "Śpiewka o pękniętym sercu" i "Miasteczko pana Andersena". Właściwie to nie wiem, dlaczego ich wtedy nie było, bo bywały wcześniej, np. w "Hybrydach" (styczeń 2005) i w "RAMPIE" (zaledwie miesiąc po recitalu w BOK'u).

Gosia
[Usunięty]

Wysłany: 10 Lut 2007 04:32   

Nie upieram się, bo nie jestem pewna. Może to nie był BOK, ważne, że raz słyszałam na żywo "Miasteczko Pana Andersena"!
A mam je nagrane jedynie z koncertu z Osieka, z TV Puls.

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 10 Lut 2007 06:53   

Ja do "Miasteczka..." mam wyjątkowe szczęście ;) Akurat jak zaczęłam chodzić na koncerty, to pojawiło się w repertuarze :smile:

Kinia 

Wysłany: 10 Lut 2007 08:42   

A tak sobie patrzę na ten podpis Marty...Gosia, słyszałyście kiedyś Sopockie bolero na żywo?

Odpowiedz do tematu