Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wrocław, 8 marca 2014
Autor Wiadomość
alexc10 
Nietutejsza

Wysłany: 20 Lut 2014 10:30   Wrocław, 8 marca 2014

http://pik.wroclaw.pl/Edy...tal-w13413.html

To z kim się widzimy? ;) :*

kulfon26 

Wysłany: 21 Lut 2014 09:12   

Ach Olu ja dopiero co byłam na Walentynkowym koncercie w Kielcach ale wydaje mi się że to było wieki temu... Więc nie wyobrażam sobie innego Dnia kobiet jak z Edytką i Wami kobietki:-))
Mam tęsknotę mieć za dotyk mam oddychać snem... I tak do 8 marca...
To były wspaniałe Walentynki a dzień kobiet zapowiada się równie wspaniałe. Echhhh tęsknię i kocham kocham kocham....

alexc10 
Nietutejsza

Wysłany: 21 Lut 2014 10:25   

No my to się jeszcze w drodze wygadamy o koncercie Walentynkowym, bo tak przez telefon to średnio ;) Ja już się strasznie cieszę, że spędzę urodziny i za razem dzień kobiet z p. Edytą i z wami :*

kulfon26 

Wysłany: 23 Lut 2014 06:32   

No kochana to taka 18 chyba Ci się nie śniła nawet!!!
A ja tęsknie OKROPNIE.... echhh

alexc10 
Nietutejsza

Wysłany: 23 Lut 2014 06:51   

No zawsze marzyłam o tym, żeby taka była, ale myślałam : "Pewnie nie będzie koncertu akurat w moje urodziny" albo "Nie będę mogła jechać"...No ale spełniło się i jedziemy :* <3 Już nie mogę się doczekać! :)

kulfon26 

Wysłany: 23 Lut 2014 07:48   

No nie wiem dlaczego ale nasze posty zaczynamy od "no" a to chyba nie brzmi zafajnie :-p musimy się opamiętać!

alexc10 
Nietutejsza

Wysłany: 23 Lut 2014 10:00   

hehe :D Masz rację :)

kulfon26 

Wysłany: 02 Mar 2014 01:26   

jeszcze 6 dni:-) ach!!!<3 <3 <3 i wroclove :-)

Anna'94 

Wysłany: 05 Mar 2014 11:24   

Ej, baby, to nie fejsbuk, nie róbta aż takiego spamu jak robimy tam, hm? Wypadałoby chociaż udawać, że reprezentujemy jakiś sensowny poziom umysłowy. ;)
3 dni :mrgreen: a wroclove - zawsze.

alexc10 
Nietutejsza

Wysłany: 05 Mar 2014 03:29   

Oj tam facebook, czy nie facebook pozachwycać się można wrocławskim koncertem :* ;)

kulfon26 

Wysłany: 06 Mar 2014 07:00   

Do Anna94 ojtam ojtam :-)
Jeszcze 2 dni :-) <3 <3 <3 tesknieeeee......<3

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 12 Mar 2014 12:10   

Długo zastanawiałam się, jak opisać ten koncert. W głowie cały czas rozbrzmiewają dźwięki dwóch,
a właściwie trzech kompletnie niespodziewanych piosenek. Jak zabrać się, za wyrażenie tej mieszaniny emocji, którą wywołały? Dlatego ograniczę się jedynie do opisania tylko tych dwóch pieśni, ze względu na ich niezwykłość nie tylko wykonania, ale w ogóle obecności w recitalu.

Każda z nas ma swoje ulubione utwory, marzy o usłyszeniu ich na żywo... Marzy, ale nie oczekuje ich spełnienia, nawet się tego nie spodziewa... bo to przekracza realność. Takim marzeniem jest piosenka Nie żałuję. To, co zdawało się nierealnym ziściło się - owszem wiedziałam, że kiedyś była częścią recitalu, ale to była tylko świadomość. Zwyczajna świadomość, nad którą się nie zastanawiamy - jak zdajemy sobie sprawę z istnienia hmm... Choćby zjawiska tęczy - zachwyca nas, fascynuje kolorami, ale nawet nie przyjdzie nam do głowy, że można by jej dotknąć... Po kilku taktach wstępu rozpoznałam, ale nie wierzyłam… aż do pierwszych słów że nie dałaś mi mamo…. Została wyśpiewana spokojnie powoli, naznaczając każde słowo. Było to prawdziwe wyznanie dojrzałej kobiety z doświadczeniami. Deklaracja pogodzenia z losem, pomimo smutku i goryczy w głosie. Trudno nazwać i opisać uczucia, gdy piosenka sprawia ból, a za razem wprowadza w tak ogromny zachwyt.

Gdy Pani Edyta cichła i my cichliśmy, pielęgnując echo słów... A to, co pozostało było czystym oczekiwaniem. Każda przerwa na brawa zaczęła rodzić zagadki o kolejny utwór. Tego wieczora mogło zdarzyć się wszystko…

I zdarzyło się.

Na bis, na pożegnanie Pani Edyta zaśpiewała najpierw Nie jest źle, a następnie Szukaj mnie (sic!!!). Była to całkowita premiera, ten utwór nigdy jeszcze nie pojawił się na scenie! O ile przy poprzedniej piosence, była choćby świadomość, to ta nawet nie mieściła się w sferze marzeń. Szczerze przyznam, że nie podejrzewałam, iż Szukaj mnie może tak doskonale pasować do recitalu! Postrzegana przez pryzmat filmu Kogel-mogel, była troszkę lekceważona przeze mnie. Kolokwialnie, rzecz ujmując: szczęka oparła mi się na butach :mrgreen: Szukaj mnie było cudowną nutą optymizmu na zakończenie. Zaśpiewana z nadzieją i nawet nie przesadzę chyba, jeśli napiszę, że z radością. Pani Edyta nie pozostawiła nas w poczuciu bezradności, ale z wiarą na lepsze jutro. Uśmiech z jakim przyznawała się do zagubienia, obudził zaufanie. Wyszliśmy z koncertu zupełnie ukojeni, szczęśliwi - i dzięki Bogu.

Ten koncert był pełen barw - jak tęcza. Dzięki Pani mogłam jej dotknąć... i będę podążać Pani śladem.

kulfon26 

Wysłany: 16 Mar 2014 09:03   

Jezu jak ja Ci zazdroszczę tej lekkości pisania o doznaniach nie do opisania <3 -pięknie!
A ja tęsknię <3 <3 <3

Odpowiedz do tematu