Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
!!! FILHARMONIA NARODOWA !!! 27 października
Autor Wiadomość
Groszek 

Wysłany: 28 Paź 2012 11:29   

Piosenka w latach 90’ była zapowiadana jako staro-irlandzka ballada a Dulemba ma na imię Włodzimierz. Napisał kilka ładnych tekstów najpopularniejszy chyba do muzyki filmowej (nie pamiętam już tytułu) ale muzyka Jana Kantego Pawluśkiewicza, powstała z tego piosenka to: „Zbudzisz się przy mnie” lub krótko „Czas”

Majka 

Wysłany: 30 Paź 2012 03:49   

Przed chwilą w Muzycznej Jedynce Maria Szabłowska wspomniała o sobotnim koncercie w Filharmonii Narodowej mówiąc, że to naprawdę niesamowite, kiedy zaledwie dwoje Artystów (nawet mimo niesprzyjającej aury) było w stanie zapełnić salę Koncertową FN. Wspomniała też o wręczeniu złotej płyty, owacjach na stojąco i stwierdziła, że koncert był wielkim sukcesem Edyty Geppert i Krzysztofa Herdzina.

Przy okazji - znalazłam też bardzo ciekawą informację związaną poniekąd z tematem. Pozostaje tylko serdecznie pogratulować! :)

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 30 Paź 2012 06:45   

Majka napisał/a:
Przed chwilą w Muzycznej Jedynce Maria Szabłowska wspomniała o sobotnim koncercie w Filharmonii Narodowej mówiąc, że to naprawdę niesamowite, kiedy zaledwie dwoje Artystów (nawet mimo niesprzyjającej aury) było w stanie zapełnić salę Koncertową FN.

Aura w tym dniu faktycznie była podła, skrajnie nieodpowiednia do wyjścia na zewnątrz budynku. Podążając na koncert za dnia, a szczególnie podczas powrotu w nocy zdany byłem na wyłącznie na wskazania wyświetlane na swoim GPS-się. Gdyby nie on pewnie nadal kręcił bym się po ulicach i placach warszawskich jak Clark Griswold na rondzie w Londynie w świetnej komedii „W krzywym zwierciadle: Europejskie wakacje”. O jakimkolwiek oznakowaniu poziomym lub pionowym można było tylko pomarzyć; wszystko zasypane i zasłonięte przez mokry śnieg. Tym bardziej mój niekłamany podziw budził (przy tak wstrętnej pogodzie) udział grupki osób niepełnosprawnych. Odstali swoje po koncercie w miejscu gdzie Edyta Geppert rozdawał autografy, w blisko dwugodzinnej warcie, żadnego biadolenia i narzekania. Szacuneczek Drodzy Państwo. Dlaczego byli? To wiedziałem od samego początku, wystarczy posłuchać pierwszych wersów „Pocieszanki”. Jedna z Pań z białą laska w ręku żartowała mówiąc do Edyty Geppert odbierając podpisaną płytkę: szkoda że ten autograf nie jest pisany alfabetem Braille'a. Mocna rzecz.
    A Krzysztofowi Herdzinowi gratuluję. Dobrze się dzieje, że to co my na forum wiemy od dawna, a Piotr Loretz setki razy mówił ze sceny w czasie koncertów prezentując Pana Krzysztofa znalazło oficjalne potwierdzenie.
Pozdrawiam Gabriel.

alexc10 
Nietutejsza

Wysłany: 30 Paź 2012 07:05   

Na miejscu Pani Edyty nawet nie wiedziałabym co mam odpowiedzieć tej niewidomej Pani... kurczę ja jestem zdrowa i odczułam stanie w półtoragodzinnej kolejce po autograf a co mają powiedzieć ci ludzie?

Odpowiedz do tematu