Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nasza Galeria
Autor Wiadomość
Gosia
[Usunięty]

Wysłany: 12 Lut 2007 01:40   Nasza Galeria

Zakładam wątek, (nie wiem czy w odpowiednim miejscu, nie wiem, gdzie go zakwalifikować), bo jako jedna z pierwszych zaczęłam umieszczać fotki w galerii...
Fajne to było, ale do czasu... Bo jak patrzę na niektóre niezbyt dobre jakościowo, to po prostu jest mi głupio, gdyż to my po części tworzymy tę Stronę, która jest wizytówką Pani Edyty...
Doszłam do wniosku, że Administratorzy powinni usunąć nienadajace sie nasze fotki, nie wiem, wszystkie czy część, niech zadecydują.
Przepraszam, ale takie jest moje zdanie.

Kinia 

Wysłany: 12 Lut 2007 01:44   

To ja, jeśli mogę prosić o usunięcie mojego czarno-białego, to bardzo proszę :oops:

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 12 Lut 2007 01:50   

Ja również tak uważam. To miejsce mamy tworzyć my, możemy zamieszczać tam co chcemy, ale z rozsądkiem. Ta strona należy do Pani Edyty Geppert. Ciągle mówimy, że jest wspaniała, kochana i piękna (bo taka jest) więc Ją taką pokażmy. Ludzie wchodzący na stronę chcą Panią Edytę poznać, a co widzą? Jedną ze ścian w salonie Michała, albo Panią Edytę rozmazaną... Nie chcemy z Gosią nikogo urazić, ale ludzie spójrzcie jak teraz ta galeria wygląda...
Myślę, że Pani Administrator powinna usunąć te zdjęcia, które uważa za nieładne... Nikt nie powinien mieć o to pretensji, ze Jego zdjęcie zostało usunięte, mógł się wcześniej zastanowić co wrzuca.
Pierwsze z Gosią zamieściłyśmy tam zdjęcia, "przełamałyśmy lody", okazuje sie że rozpętałysmy prawdziwą burzę... Dlatego chcemy to zakończyć...
W galerii powinny się pojawiać zdjęcia na których przede wszystkim Pani Edyta wyszła ładnie, bo to Ona jest tutaj najważniejsza.

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 12 Lut 2007 01:58   

Przepraszam jeśli kogoś uraziłam, nie chciałam... Może za bardzo się uniosłam... Przepraszam.

Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 12 Lut 2007 10:16   

Witam.

Przyznam, że miałem się nie odzywać i nie prowadzić "jałowej" dyskusji w zakresie powyższego wątku. Przyzwyczaiłem się dawno temu do faktu, że moja obecność na tym Forum wielu osobom nie odpowiada.

Istotnie, współtworzymy wszyscy tę stronę, która jest niewątpliwie wizytówką Artystki. Po co więc te "uszczypliwe", zakrawające nierzadko na złośliwość, albo i zawiść komentarze?!

Skoro tak Wam zależy na tym, żeby Forum przyjemnie się czytało, to propnuję kilka razy przed wybraniem opcji "wyślij" przemyśleć to, co się pisze, w jakim celu i komu to ma służyć.

Przypominam, że jest to Forum Pani Edyty Geppert, a nie prywatne Forum użytkowników, dlatego tym bardziej jako jego goście, powinniśmy dbać o dobrą atmosferę.

Niestety, dwa z zamieszczonych przeze mnie zdjęć nie są dobrej jakości - były wykonane tradycyjną techniką i w oryginale posiadają zbyt dużą rozdzielczość. Przed zamieszczeniem wymagały zmniejszenia, a to pogorszyło ich jakość. Wiążą się jednak z osobą Artystki, a komentowanie tekstami w stylu "kogo to obchodzi...?" etc. wydaje się być nie na miejscu. Dbajmy o pewien poziom, wzajemny szacunek i kulturę słowa.

Pozdarawiam,

Gosia
[Usunięty]

Wysłany: 12 Lut 2007 06:15   

Michale, czy Ty wszystko musisz odbierać jako atak na Ciebie??
Rozpoczęłam wątek, bo ja poniekąd rozpoczęłam wklejanie tam zdjęć i może gdyby nie mój ruch, do tej pory nic by tam nie było.
A jesteśmy ludźmi dorosłymi i możemy chyba porozmawiać o tym, co nam się tutaj podoba a co nie.
Ja uważam, że wiele z tych zdjeć to nasze najcenniejsze pamiątki, bez względu na ich jakość, ale bardziej do użytku własnego niż do rozpowszechniania, gdy nie są najlepsze jakościowo.
Takie jest moje zdanie.
Nie uważam też, by moje były rewelacyjne, gdyż sama nie posiadam super sprzętu, nie mnie decydować co ma tutaj być, a co nie, i tak samo mogą zniknąć stad moje foty, jak i cały ten wątek, jeśli tak zadecydują Ci, którzy tworzą tę Stronę.
Pozdrawiam.

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 08 Mar 2009 03:36   Tylko dla dziewczyn.

Zastanawiałem się, które tulipany zerwać dla Was Dziewczyny, ale nie mam konceptu, więc cała łąka do wyboru. Dużo szczęścia i uśmiechu od poranka, aż po zmierzch życzy Gabriel.
http://www.tapeta-kolorow...anow-rzedy.jpeg
Ostatnio zmieniony przez Paweł Gabriel 08 Mar 2017 11:22, w całości zmieniany 1 raz  

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 18 Kwi 2009 04:12   

Piękne zdjęcia w galerii. Gwiazdka, Matra i Pan Michał, aż przyjemnie tu zajrzeć. Już wiem jak wyglądał Wasz bukiet róż. Matematyka mi się tylko nie zgadza. Klaudia mówiła coś o 25 różach, ja naliczyłem 35. Ale ja nie o tym. Tak popatrzyłem sobie na zdjęcie, na którym Pani Edyta trzyma złoto za „Nic nie muszę”, i zastanawiam się. Niech mi ktoś powie, spróbuje wytłumaczyć, dlaczego krążek „Śpiewam życie” tego należnego, oczywistego itd. itp. złota jeszcze nie ma. Mnie już mózg się zawiesił od tego kombinowania i nic nie wymyśliłem. Pozdrawiam żeńską i męska część forum. Gabriel.

Mihał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 19 Kwi 2009 12:08   

Dodam z przyjemnością następne zdjęcia do Gelerii.
Ostatnio zmieniony przez Mihał Ziarno 19 Wrz 2009 08:36, w całości zmieniany 1 raz  

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 21 Lip 2009 09:47   

Po ilości odsłon widać, że już stali bywalcy forum oglądali nową porcję zdjęć zamieszczonych w Albumie przez Gwiazdkę. Jeżeli nie, to polecam. Jedno piękniejsze od drugiego. I te z instrumentami, i te przy mikrofonie. Dużo dobrej energii i pozytywnych uczuć bije z nich na odległość. Na chandry, frasunki i smuteczki doskonałe lekarstwo – uśmiech murowany. Jeszcze raz gorąco polecam. Gabriel.

Kayo 
Kocham Cę Życie

Wysłany: 21 Lip 2009 11:29   

Masz rację... Mnie szczególnie przypadło do serce to przy perkusji, aż się marzy, żeby posłuchać...

Mihał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 19 Wrz 2009 08:26   

Witam Was serdecznie.

Pozwoliłem sobie - tak dla Pani Edyty, dla siebie i dla Was dodać trochę zdjęć pochodzących z pierwszego spektaklu telewizyjnego (recitalu) Pani Edyty "Mój Teatr". Nie są to, niestety doskonałe zdjęcia (1985 rok), ale być może nie każdy z Was ten spektakl widział i podziwiał. Dla tych, którzy nie widzieli i widzieli, choć mają ewentualnie tylko nagranie audio, chciałem choć w części pokazać Panią Edytę z tego programu. Mam nadzieję, że mi się to udało, i że nie robię publikacją tych zdjęć nikomu przykrości.

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 08 Mar 2011 07:02   

Z pozdrowieniami: http://www.tapeta-bukieci...elony-lisc.jpeg
Ostatnio zmieniony przez Paweł Gabriel 08 Mar 2017 11:24, w całości zmieniany 3 razy  

Mary Lou 

Wysłany: 08 Mar 2011 07:11   

Dziękuję w imieniu swoim i wszystkich Pań z forum.

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 08 Mar 2014 06:33   

Dla wszystkich Kobiet z forum od Gabriela.

http://www.na-pulpit.com/...ze-wazonie.jpeg

Kwiatki wstawiłem do wazonu żeby dłużej postały.
Ostatnio zmieniony przez Paweł Gabriel 08 Mar 2017 11:20, w całości zmieniany 2 razy  

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 08 Mar 2015 10:31   

Z wiosennymi pozdrowieniami od Gabriela.

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 08 Mar 2016 05:14   

Z najlepszymi życzeniami od Gabriela.

Dla Blondynek i Rudych - te na lewo od ścieżki. Dla Szatynek i Brunetek - te po prawej.
http://www.tapeta-kolorow...a-tulipany.jpeg

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 08 Mar 2017 11:42   

Dla wszystkich Dziewcząt z najlepszymi pozdrowieniami.

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 08 Mar 2018 11:14   

Dla wszystkich Kobiet najlepsze życzenia z odrobiną wiosny od Gabriela.

Odpowiedz do tematu