Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Warszawa, 14 i 15 stycznia 2016 PLATYNOWA PŁYTA
Autor Wiadomość
alexc10 
Nietutejsza

Wysłany: 19 Sty 2016 11:26   Warszawa, 14 i 15 stycznia 2016 PLATYNOWA PŁYTA

Spokój....ciemność..pierwsze takty "Źródła". Z głębokiego mroku wyłania się szczupła sylwetka i burza blond loków. Tak rozpoczęła się bajka, do której zaprosiła swoich widzów w ubiegły czwartek Pani Edyta. Mistrzyni zmiany nastroju. Artystka o niepojętym talencie aktorskim i interpretatorskim, które wraz z aksamitnym głosem tworzą fantastyczną całość, którą ciężko opisać słowami.
Artystka wraz z towarzyszącym zespołem Vasie zabrała słuchaczy do świata znakomitych tekstów i muzyki. W pamięci utkwiło mi to, jak wspaniale zabrzmiała podczas koncertu piosenka pt "Los". Pani Edyta wykonała ją jak zawsze kapitalnie, wirując pod koniec w takt muzyki. Nie od dzisiaj wiadomo, że Pani Edyta wspaniale czuje się w cygańskich rytmach, które podczas recitalu wyczarowali Panowie z zespołu Vasie. Niski głos Artystki fenomenalnie komponuje się z dźwiękiem gitar i akordeonu.
Recital połączony był z wręczeniem Pani Edycie ogromnego wyróżnienia, jakim jest PLATYNOWA PŁYTA za album "Nic nie muszę". Moim zdaniem, to świetny dowód na to, że nie trzeba wywoływać skandali, ani wymyślać coraz to nowych kreacji, żeby mieć wierną publiczność i wykonywać swój zawód z taką pasją, z jaką robi to od 31 lat Pani Edyta.

Pani Edyto, dziękuję za wzruszenia i energię, którą daje Pani całą sobą.

To się sprzedaje, Pani Geppert! :) :wink:

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 20 Sty 2016 06:25   

Gratuluję Edycie Geppert platyny za płytę "Nic nie muszę".
    Cóż dodać? Chyba wypada zacytować samą Artystkę, która prosto i trafnie, a jednocześnie najpiękniej wyraziła w kilku słowach kredo swego scenicznego bytu, a w konsekwencji przesłanie towarzyszące powstaniu tej płyty. W końcówce rozmowy z panią Martą Perchuć-Burzyńską z TVP Kultura, nagranej tuż po recitalu i wręczeniu Platynowej Płyty w "Teatrze 6 piętro", pada fantastyczne zdanie:

- nie lubię ograniczeń, żyję tak jak chcę i robię to co chcę, nie naruszając przestrzeni innych ludzi i uczuć innych ludzi.

Dla mnie szeregowego odbiorcy i zwykłego konsumenta oferty kulturalnej to niezwykła rzadkość, a zarazem wielka wartość, gdy Artysta bierze pod uwagę, że granicą wolnej i nieskrępowanej wypowiedzi jest wrażliwość drugiego człowieka z jego uwarunkowaniami kulturowymi lub światopoglądowymi.

Oli, Gwiazdce i innym uczestniczkom gratuluję możliwości zobaczenia koncertu. Wiem, że było super.
Pozdrawiam z Ostrołęki.

Odpowiedz do tematu