Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Zawady k/Częstochowy
Autor Wiadomość
Myszelka 

Wysłany: 13 Sty 2013 05:23   Zawady k/Częstochowy

Witam i bardzo się cieszę, że nareszcie niebawem koncert blisko Częstochowy, szkoda że nie w samej Cz-wie :-)

Mam pytanie do Gwiazdki i innych, czy ktoś z forumowiczów wybiera się na ten koncert?

Gwiazdko - zmieniłam nick, bo już tak dawno nie logowałam się tutaj, że aż zapomniałam danych do logowania (dawny nick chyba agnusp). Kiedyś spotkałysmy się w Krakowie przed koncertem w operze i później na koncercie :-)
Pozdrawiam serdecznie

Gwiazdka

Wysłany: 16 Sty 2013 08:35   

do zobaczenia;-))

niki 

Wysłany: 21 Sty 2013 08:26   

Rozmowa z Edytą Geppert po koncercie w Zawadach:

http://www.radiojura.com....ta-geppert.html

Majka 

Wysłany: 24 Sty 2013 11:43   

Tomek Kaczmarek - wystarczyły dwa koncerty by stać się sławnym. To się nazywa mieć szczęście, jednak czemu tu się dziwić skoro to „chłopiec z krain gwiezdnych”. Witamy na pokładzie :smile:

Całkiem zwyczajnie powiedziane: Każdy koncert jest dla mnie świętem… Dziękuję losowi, że śpiewam, że koncertuję… że mogę dawać radość ludziom… Też jesteśmy wdzięczni losowi.

alexc10 
Nietutejsza

Wysłany: 25 Sty 2013 12:03   

Super wywiad :) Miło się słucha pięknego i sympatycznego głosu :)

Rafal 

Wysłany: 27 Sty 2013 10:11   

wywiad i koncert był super!

Myszelka 

Wysłany: 07 Lut 2013 01:05   

Mnie niestety na tym koncercie nie było, z dojazdem kłopot. Widziałam, że bilety dużo wcześniej zostały wyprzedane, zresztą jak zwykle :-)
Czy można spodziewać się kiedyś koncertu w Częstochowie? Tak dawno w tym mieście nie było koncertu p. Edyty... A że w tym mieście w ogóle niewiele się dzieje, więc taki koncert byłby zbawienny ;-)

Majka 

Wysłany: 07 Lut 2013 04:49   

Częstochowa? Świetny pomysł, jeszcze ktoś jeden bardzo by się ucieszył. Bardzo! Stąd do Opola niedaleko, tam też wołali. A w Chorzowie już rok mija od ostatniego koncertu. Kraków płacze... z tęsknoty. Kto o Rzeszów pytał niedawno? Piękne miasto, ale przecież go nie zobaczę jak koncertu nie będzie. Busko-Zdrój się przypomina, z Sandomierza również piękne wspomnienia zostały - można powtórzyć. O Nowym Sączu nawet nie wspominam, tu niedługo centrum kultury na bank adaptują. A taaaaaka :grin: :grin: :grin: !!!! radość w Gdańsku była jak się dowiedzieli, że wizyta będzie, aż na południu Polski słychać było gromkie Hurrrraaaaa! (żeby tylko zdali sprawozdanie). W Cieszanowie też się cieszą ogromnie. Warszawa zobaczyła i już się niecierpliwi, ale tu prośby i petycje można wręczać osobiście. O! z Grudziądza wniosek właśnie wpłynął. I do Kutna pasowało by zajrzeć, a przy okazji Ostrołękę i Toruń odwiedzić. Na Olsztyn ktoś wielce się raduje. Wszyscy wypatrują z nadzieją - i w Opatowie, Kępnie lub jeszcze gdzieś... Po drodze jakiś materiał trzeba zarejestrować, w Łodzi już złoto pospiesznie gromadzą. A drogi znów zasypało, białego puchu obfitość straszna. Hmm... prawie cała mapa mi wyszła, nawet Aniołowi ciężko będzie tak od razu wszędzie dotrzeć. Trza czekać cierpliwie... i w kolejce

:smile: :o :???: :cry: :mrgreen: :cool: :grin: :shock: :lol: :neutral: :smile: :roll: :cool: :grin: :wink: :o :???: :cool: :smile: ...........

niki 

Wysłany: 07 Lut 2013 06:07   

Coś mi się wydaje, że ten ktoś jeden nie tylko by się ucieszył, ale i skakał z radości. :D Ustawiamy się więc w kolejce i czekamy. :) )

Myszelka 

Wysłany: 09 Mar 2014 10:59   

I znów spóźniłam się... A kolejny koncert po roku odbył się blisko Cz-wy. Może jednak istnieje szansa na koncert w Częstochowie...

Gwiazdka

Wysłany: 10 Mar 2014 11:13   

Ty to masz wyczucie ;-) )) akurat w przyszłym tygodniu będzie koncert Edyty Geppert w Częstochowie!!
Więcej szczegółów pod poniższym linkiem:
http://twoja-czestochowa....y-j%C4%99drusik
i tutaj: http://www.mdk.czest.pl/

Pozdrowionka!! ;-) )))

Myszelka 

Wysłany: 21 Mar 2014 10:56   

Dzięki Gwiazdko za wszystkie informacje tu i na mailu. Byłam :-) Po 4 latach znów, wspaniały koncert :-)
Pozdrawiam :-)

Odpowiedz do tematu