Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Warszawa, 1 grudnia 2013
Autor Wiadomość
alexc10 
Nietutejsza

Wysłany: 12 Lis 2013 06:10   Warszawa, 1 grudnia 2013

Koncert Pani Edyty, już 1 grudnia w Teatrze Rampa :) Kto się wybiera? :) Z kim się spotkam? ;) :wink:

kulfon26 

Wysłany: 13 Lis 2013 10:54   

Ja będę 5 rząd m 16 :-) już nie mogę się doczekać achh..

alexc10 
Nietutejsza

Wysłany: 14 Lis 2013 02:19   

Ja też 5 rząd! :) :) :) miejsce 10 :)

kulfon26 

Wysłany: 15 Lis 2013 09:44   

super

kulfon26 

Wysłany: 30 Lis 2013 12:32   

Jeszcze jedna noc jeszcze jeden dzień a zapłonie światło ktòre poprowadzi mnie... tak mi jakoś pasowało :-) :lol:

kulfon26 

Wysłany: 30 Lis 2013 10:43   

jeszcze 20 godzin achh....

kulfon26 

Wysłany: 01 Gru 2013 11:35   

Ja nie mam daru pisania pięknie jak wielu z Was ale mogę zapewnić że było mega (jak zawsze) . Emocje wzruszenia i ...Edi dziekuje <3

alexc10 
Nietutejsza

Wysłany: 02 Gru 2013 05:03   

No tak. Emocje nie do opisania. Pani Edyta to niekwestionowana gwiazda. Artystka o niezwykłej, wręcz niespotykanej wrażliwości. To co wczoraj Pani Edytka nam zaprezentowała..to coś czego nie można ubrać w odpowiednie słowa. Cygańskie ŚWIETNE piosenki, do tego każda piosenka z tzw. "stałego planu recitalu" zaśpiewana zupełnie inaczej. Scenografia z migającymi światełkami, do tego skrzyżowane inicjały EG ...bajkowo wręcz :) No i nasza Gwiazda wyglądała przepięknie i włożyła w ten występ wielkie pokłady energii. Już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania.

Dziękuję Pani Edytko za wszystko <3

Majka 

Wysłany: 05 Gru 2013 12:39   

Jeszcze nie opadły emocje po koncercie w Domu Muzyki i Tańca, a już możemy dzielić się nowymi wrażeniami. Koncert w Rampie był fantastyczny, choć nieco inny w odbiorze niż Zabrze. To bardzo intrygujące - mając świeżo w pamięci poprzedni recital, móc wyławiać różne drobne niuanse w interpretacji poszczególnych utworów. Jedno, co pozostaje niezmienne, to prawda i wyrazistość jaką Edyta Geppert prezentuje w każdym scenicznym wcieleniu. Piosenki liryczno-dramatyczne rozpoczynające recital są wykonywane z delikatnością, a zarazem wielką siłą. Z kolei część kabaretowa to najprawdziwszy teatr jednego aktora, Pani Edyta już samym tylko byciem na scenie skupia na sobie całą uwagę widowni. I wreszcie część oparta na barwnym, cygańskim folklorze, która zupełnie nieoczekiwanie i ku naszej radości została wpleciona w "tradycyjny" recital. Te piosenki są melodyjne, pełne radości życia, choć nie pozbawione nutki nostalgii, do tego zaśpiewane z takim "czymś" w głosie, czego zupełnie nie jestem w stanie określić. Innym ważnym elementem jest opanowany do perfekcji ruch sceniczny, czy jak to się tam fachowo nazywa :???: Ten pełen rozmachu spektakl cieszy wszystkie zmysły, słucha się go i ogląda jednym tchem. W Rampie nowym, prawdziwie bajkowym elementem - o czym już wspominała Ola - była scenografia w postaci małych światełek umieszczonych na czarnym tle kurtyny, co sprawiało wrażenie letniego, rozgwieżdżonego nieba i dodało wręcz nieograniczonej przestrzeni dla dziejących się na scenie wydarzeń. W całym przedsięwzięciu swoją rolę znakomicie zagrała też publiczność. Okrzyki, brawa, gorący aplauz, mnóstwo pozytywnej energii. I zbliża się finał. Na pociechę dostaliśmy jeszcze parę piosenek znanych z wcześniejszych koncertów z zamykającą całość wszędobylską i jakże uroczą "Sentymentu mgłą” :wink:

Wydarzenia rozgrywające się po koncercie również warte są krótkiej choćby wzmianki. Przy stoliku z płytami tłok, ktoś pyta gdzie może znaleźć "cygański" repertuar... i to jest bardzo dobre pytanie :mrgreen: Przy drugim stoliku kolejka po autografy. Podziękowania, życzenia, kwiaty, wiele ciepłych, serdecznych słów, wspólne zdjęcia, uściski. Gwoździem wieczoru :shock: stał się słynny już tort marchewkowy z polewą, na której zostało odwzorowane zdjęcie Pani Edyty. Mogę tylko sobie wyobrazić jak takie cudeńko mogłoby smakować, bo skosztować nie miałabym sumienia :wink: Ten koncert był jedną z takich chwil, których się nie zapomina i to zarówno dzięki artystycznym doznaniom, jak i spotkanym tam ludziom :smile:

Majka

kulfon26 

Wysłany: 05 Gru 2013 10:13   

Dziś już czwartek a ja nadal w niebie bujam się na obłokach achhhh...<3

Odpowiedz do tematu