Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nasze pierwsze spotkanie...
Autor Wiadomość
Majka 

Wysłany: 18 Mar 2013 06:53   

Aniu bardzo sugestywnie opisałaś swoje wrażenia. Dzięki Tobie jeszcze raz przeżyłam tamten magiczny wrocławski koncert. Przyznam, że był to dla mnie najpiękniejszy imieninowy (i nie tylko) prezent, jaki kiedykolwiek otrzymałam. Cieszę się, że też tam byłaś i mogłaś odczuć na własnej skórze tą niesamowitą siłę z jaką Pani Edyta potrafi działać na emocje i wyobraźnię człowieka. Twoja relacja wyjaśniła też zagadkową dla mnie sprawę czerwonej róży, która nieoczekiwanie pojawiła się przy piosence "Na Krakowskim czy w Nohant". Dziękuję, że podzieliłaś się z nami swoją radością i życzę Ci jeszcze wielu takich cudownych koncertów. Sama nie mogę się już doczekać kolejnego.

P.S. W życiu nie ma przypadków :wink: Pozdrowienia dla babci :smile:

Anna'94 

Wysłany: 19 Mar 2013 07:25   

Ja też czekam niecierpliwie na kolejny; kuzyn nie wybaczył mi jeszcze, że mu ostatnio nic nie powiedziałam o koncercie, więc tym razem pewnie z nim się wybiorę.
Właśnie rozwiązała Pani zagadkę wszech czasów - za nic nie byłam w stanie sobie przypomnieć, przy którym utworze była róża. :grin:

Odpowiedz do tematu