Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Stalowa Wola, 19 maja 2012
Autor Wiadomość
Gwiazdka

Wysłany: 21 Maj 2012 06:04   Stalowa Wola, 19 maja 2012

Koncert zasługuje na wielką wzmiankę w kronikach wszelakich, z racji tej, że NIE PADAŁO. Pierwszy plener od lat w sprzyjających warunkach pogodowych - i nawet zimno nie było przesadnie, zimowa kurtka wystarczyła ;-) ))
A druga bardzo ważna okoliczność - recital przeszedł sporą przemianę i ... jest zaskakujący;-))) co Wam będę psuć zabawę i zdradzać tajemnice, zobaczcie sami;-))) nic więcej nie powiem;-)
Publiczność zachwycona niezmiernie, mimo że w większości na widowni obowiązywały miejsca stojące - nikt nie odszedł, dopóki koncert się nie skończył, burze oklasków żegnały Panią Edytę i ... potem znów trzeba było swoje odstać, w długiej kolejce po autografy... Ale jakoś nikt nie narzekał, przecież każde spotkanie z Edytą Geppert - to ŚWIĘTO... ;-) ))

Nnno, przełamana niechlubna tradycja paskudnej pogody na plenery;-))) oby taka się utrzymała, bo kolejny - już niebawem przecież...;-)))
Więc - do zobaczenia;-)))

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 21 Maj 2012 09:09   

Plenery niewątpliwie mają swój pewien urok, ale budzą niepokój: nigdy nie wiadomo co pogoda nam przyniesie. Tym razem, rzeczywiście niebo było łaskawe, nawet tak bardzo nie wiało. Całe szczęście bo zapomniałam parasola, karimaty, termosika - czyli podstawowego wyposażenia koncertowego;)
Muszę przyznać, że bardziej zmarzłam w sali w Sandomierzu niż wczoraj.
Trzeba trzymać kciuki za Przysuchę, może za dwa tygodnie będzie jeszcze cieplej.

Mówisz, że nie zdradzamy repertuarowej tajemnicy? ;> Zatem cicho sza! Ciekawe czy stali bywalcy sami się zorientują, że coś jest "nie tak" ;) )) Ja jestem bardzo kontenta z nowego układu ;-) )))

Sezon letnio-koncertowy został otwarty ;-) ))

Odpowiedz do tematu