Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wideoteka Dorosłego Człowieka ;-))))
Autor Wiadomość
Gwiazdka

Wysłany: 14 Kwi 2011 09:46   Wideoteka Dorosłego Człowieka ;-))))

7 maja w programie Wideoteka Dorosłego Człowieka gościem będzie Pani Edyta;-)))) Na pewno będą jakieś niespodzianki;-)))))

Kayo 
Kocham Cę Życie

Wysłany: 15 Kwi 2011 07:59   

?
Masz jakieś informacje? :P

Gwiazdka

Wysłany: 15 Kwi 2011 09:02   

...no to by nie było niespodzianek;-)))
program z natury rzeczy sięga do lamusów i starych archiwów, więc należy się spodziewać, że wycieczka w czasie się odbędzie;-))))
Jakoś wytrzymamy te trzy tygodnie...;-))))

Kayo 
Kocham Cę Życie

Wysłany: 16 Kwi 2011 09:08   

Ja też będę miała problem z cierpliwością, ale cierpliwość ponoć uszlachetnia :) . Ostatnio, może pod wpływem wielu przeżyć duchowych wróciłam do pisania. Nie jest to jeszcze "to" pisanie, ale zawsze coś.
Strasznie jestem ciekawa co będzie w WDC

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 07 Maj 2011 09:47   

Program z wieloma, przynajmniej dla mnie niespodziankami. Wreszcie mogłem zobaczyć całą rodzinkę Pani Edyty w komplecie. Co prawda młodzież w nosidełku nie była za bardzo chętna żeby pozować do kamery, bardziej interesowała się czerwoną słuchawką klasycznego telefonu. Tak właśnie szanowni młodzi forumowicze wyglądały ówczesne telefony komórkowe. Strasznie szkoda że program był taki króciutki bo prowadzący naprawdę wykonali świetną robotę przeszukując telewizyjne archiwa. Obok piosenek Edyty Geppert, śpiewający i występujący w Opolu, i nie tylko, Piotr Loretz. Dużo ciekawych obserwacji i konkluzji wypływających z opisu tamtej rzeczywistości. I jedna najważniejsza. Chcesz coś zrobić dobrze i mieć wpływ na efekt końcowy. Nie ma rady. Dobra muzyka i tekst. OK. Wyśmienity muzyk lub muzycy towarzyszący Artystce. No pewnie. Sama Edyta Geppert. To wzorzec. Lećmy dalej. I tu wkracza Pan Piotr. Scenariusz i reżyserka. Menadżerka, Akuszerka i Opiekun. Sceneria, odsłuchy, kabelki i światełka. Stroje i napoje . Jak się okazuje wszystko musi być. By był efekt. Widziałem kilka razy. Cudownie.
A spotkania po koncertach. To inna bajka. Fantastyczni rozmówcy, słucha się ich z wielką przyjemnością. Pamiętam po koncercie w Pile. To wszystko minęło cholernie szybko. Człowiek by przysiadł na godzinkę lub dwie. Chwilę porozmawiać. Z drugiej strony zdrowy rozsądek. Opanuj się chłopie. To półtora godziny harówy, maksymalnego napięcia i koncentracji, żeby wszystko zagrało, a Oni muszą odpocząć, coś zjeść, w końcu pomyśleć o następnym dniu. Zresztą przed koncertem też parę wspaniałych momentów. Kilka znanych mi ników z forum, osoby które pierwszy raz w życiu widzę w realu, po kilkunastu sekundach siedzimy przy stoliku w hotelowej kawiarni Co robimy, Jak to co? Podkręcamy atmosferę przed recitalem.
Pozdrawiam Gabriel.

Gwiazdka

Wysłany: 13 Maj 2011 09:05   

Gdyby ktoś chciał obejrzeć program jeszcze raz, to w najbliższym czasie okazje ma dwie: w niedzielę 15-go, bladym świtem o 03:50 (Sztuka wymaga poświęceń...;-)) - lub o bardziej ludzkiej porze, we wtorek 17-go o 16:30 ;) ) na TV Polonia;-)

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 15 Maj 2011 03:33   

Dla niektórych bladym świtem, a dla innych późną nocną porą;-) A na serio to warto, warto i jeszcze raz: warto obejrzeć program. Dla "perełek" z przeszłości, ale i rzeczowej, konkretnej rozmowy przedstawiającej realia przeszłości i współczesności.
A co do "młodzieży" zainteresowanej namiętnie czerwoną słuchawką telefonu, to ja się wcale a wcale i nic a nic nie dziwię - sama o takiej marzyłam. Do dziś, gdzieś u rodziców w szafce leży czerwony telefon z tarczą do wykręcania numerów - symbol tysiąca prawdziwych, nieodbytych rozmów i miliona fikcyjnych odbytych rozmów.

ps.
Rada dla młodego pokolenia w sprawach damsko - męskich: "dużo pewniejsza od pogody jest na przykład filatelistyka". ;-)

Kayo 
Kocham Cę Życie

Wysłany: 20 Maj 2011 09:21   

WDC można było zobaczyć w środę 18.05 porą popołudniową. Sympatycznie spotkanie. :)

Gwiazdka

Wysłany: 08 Sie 2011 09:48   

Kolejna powtórka interesującego nas programu - TV Polonia, bladym świtem za tydzień - http://www.teleman.pl/tv/...-Geppert-228419

alexc10 
Nietutejsza

Wysłany: 24 Lut 2012 04:31   

Ma ktoś może ten materiał? albo może ktoś wie gdzie to zaleźć ? bardzo ważne !!

Odpowiedz do tematu