Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Radio Plus
Autor Wiadomość
Gwiazdka

Wysłany: 10 Gru 2011 03:16   Radio Plus

Dzisiejsze przedpołudnie upłynęło w miłym towarzystwie Edyty Geppert, Piotra Loretza i prowadzącej rozmowę w Radiu Plus Anny Popek. Dawno nie było tak przyjemnego spotkania na antenie - na luzie, spokojnie, a poruszane tematy tak różnorodne - od najnowszych wydarzeń związanych z wydaną świąteczną płytą po zabawne wspomnienia z czasów początków kariery, a nawet ze szkoły podstawowej;-)))
I tak się zastanawiam i skłaniam ku refleksji, że chyba większą wartość mają rzadkie spotkania z Edytą Geppert w mediach, ale za to na odpowiednim poziomie, niż częste - ale szybko, krótko i bez pomysłu ze strony prowadzących. I mimo gorączki chyba nie bredzę...-)))
W razie czego służę nagraniem ;-)

niki 

Wysłany: 10 Gru 2011 04:33   

Audycja rzeczywiście świetna i na poziomie. Tego po prostu trzeba posłuchać :)
(Gdyby ktoś chciał, również posiadam mp3 :) .

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 12 Gru 2011 03:22   

Wysłuchanie ponad godzinnej audycji Anny Popek z Edytą Geppert i Piotrem Loretzem, emitowanej w Radiu Plus, było dla mnie wielką przyjemnością.
    W mojej skromnej opinii gospodyni programu doskonale wywiązała się ze swej roli a słyszalna już od pierwszych sekund wielka serdeczność stworzyła doskonałą atmosferę do szczerej rozmowy.
    Wątek młodziutkiej licealistki Edyty Geppert śpiewającej francuskie piosenki, nie do pobicia, i świadczy bardzo pochlebnie o guście ówczesnego grona pedagogicznego. Wielki szacunek dla tych wszystkich, którzy bez medialnych zaklęć i namawiania (a może właśnie dzięki temu) zorientowali się jaki głos mają okazję słuchać.
    I jeszcze absolutna bomba, czyli fragment rozmowy pod koniec audycji gdzie Edyta Geppert mówi o roli Piotra Loretza w jej artystyczno-zawodowych projektach - cyt:
    P.L. – … Ja się przygotowuję do napisania książki.
    A.P. – I będzie o Edycie … trochę.
    P.L. – Wyłącznie.
    Panie Piotrze. Kilkadziesiąt tysięcy ludzi słyszało obietnicę. Ja już rezerwuje w swojej biblioteczce dwa miejsca:
    pod G jak Geppert i
    L – jak Loretz.

Pozdrawiam ciepło.
    Gabriel

P.S. Podziękowania dla Gwiazdki i Niki za MP3

Odpowiedz do tematu