Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
meshuge
Autor Wiadomość
tomasz_76@wp.pl 

Wysłany: 27 Sty 2011 07:07   meshuge

Witam
Mam pytanie gdzie mogę znależć zapis koncertu z Opola gdzie Edyta Gepert wykonywała utwór meshuge z zespołem Kroke

Czarownica

Wysłany: 11 Lut 2011 10:04   

Edyta Geppert nie śpiewała z KROKE w Opolu piosenki "Meshuge".

tomasz_76@wp.pl 

Wysłany: 12 Lut 2011 11:34   

Witam
A mógłbym spytać gdzie ? i gdzie mozna odnaleźć nagranie

pozdrawaim

Gwiazdka

Wysłany: 12 Lut 2011 11:48   

Być może chodziło Ci o nagranie Meshuge z programu "Przebojowa Noc"... Krążyło jakiś czas temu po youtubie, ale akurat w tym nagraniu w ogóle nie słychać altówki, więc - no wielka szkoda;-)

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 12 Lut 2011 08:19   

Myślę, że wiem Panie Tomaszu, co Panu chodzi po głowie z tym Meshuge. Te początkowe niespełna 4 sekundy Kroke z potężnymi bębnami Grochota miażdżą wręcz słuchacza potworną dynamiką, a potem jeszcze Edyta Geppert odpala swój atomowy wokal. Nie wiem czy jest ktoś w Polsce, kto by to porządnie na świat obrazu przetworzył, nagrał i wyprodukował. Edyty Geppert z Kroke na żywo nie widziałem, za to znam jej recital z Krzysztofem Herdzinem. Jest to na scenie taka osobowość, że wszystkie obrazy i dźwięki upakowane w telewizyjny ekran, nawet gdy był tak wielki jak drzwi od stodoły, bledną i matowieją, a dźwięk. Szkoda gadać. Nikt i nic tu nie poradzi. Trzeba „czepić się pazurem” jak robią dziewczyn z forum i jeździć na koncerty. Sam sprawdziłem to trzykrotnie i niech mi Pan wierzy, wiem co mówię. Co z tego że płyty cudowne i uwielbiam ich słuchać. Interakcji wykonawca -widz nic nie zastąpi. Sorki że trochę przydługo, ale jestem na świeżo po obejrzeniu programu z Edytą Geppert w TVN-nie i migawek ze styczniowego koncert w Kongresowej. I wyć mi się chce bo mnie tam nie było. A że po dwudziestej, będę wył cicho.
Pozdrawiam Gabriel.

Czarownica

Wysłany: 12 Lut 2011 11:26   

Cytat:
Sorki że trochę przydługo
Przydługo i egzaltowanie, ale w sumie fajnie tu piszesz, ale ta wypowiedz nie ma nic wspolnego z Opolem. Pierwszy raz Meshuge slyszalam w Rampie w 2004. Edyta Geppert miala wtedy dlugie wlosy - mlodziej wygladala. Zrobila show ta piosenka. KROKE sa the best zwlaszcza, jak grają z EG. Pozdro :)

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 13 Lut 2011 09:07   

Chodziło mi raczej o drugi wpis Pana Tomasz ten z 11:34. Wybacz mi Osobniku o wdzięcznym niku Czarownica, że nie nawiązałem w swoim egzaltowanym poście do Opola. Faktycznie noszę okulary z małym plusem i mogłem tego nie zauważyć. Ale ponownie analizując ten wpis pod lupą, nazwy tej miejscowości tez nie dostrzegłem. I bardzo mi głupio z tego powodu. A co do egzaltacji to powiem krótko. TAK !!! Edyta Geppert, Kroke, Krzysztof Herdzin + Tomasz Grochot to egzaltacja, i to poczwórna.

PS. Co do Meshuge i Opola warto poczytać ten wątek w zakładce koncerty.

godis 
Małgonia

Wysłany: 19 Paź 2011 09:15   

było kiedyś na youtube to chyba z 'żydowskiej nocy'
mniej więcej tak to sie nazywało ale nie można już tego obejrzeć :(

Odpowiedz do tematu