Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Gala ;-)))))
Autor Wiadomość
Gwiazdka

Wysłany: 22 Sie 2011 01:13   Gala ;-)))))

Jupiiii ;-) ))) lećcie do kiosku i kupujcie Galę, podpowiem, że strona 50 ;-) ))
I przeżyjecie zaskoczenie ;-) ))
Jaaaki fajny prezent na moje 25 "urodziny"... ;-) ))
Miłych wrażeń!! ;-) )

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 23 Sie 2011 07:26   

Bezwzględnie kupić i przeczytać. A obejrzeć, po prostu MUS! Zdjęcia Andrzeja Świetlika wspaniałe. Mnie najbardziej podoba się to à la Abbey Road z lazurową torebką.
Powakacyjnie pozdrawiam. Gabriel

Majka 

Wysłany: 23 Sie 2011 11:55   

Kiedy wczoraj wieczorem zobaczyłam dodaną przez Gwiazdkę wiadomość w pierwszej chwili pomyślałam o niedawnej Gali „Teraz Polska” i dopiero po przeczytaniu postu okazało się, że to zupełnie coś innego. Tak więc nazajutrz, zaraz po pracy w trzecim kolejnym kiosku nabyłam pożądany egzemplarz dwutygodnika „Gala”. Cały wywiad przeczytałam jednym tchem i po dojściu do ostatniej kropki poczułam mały żal, że to już koniec rozmowy. Na pociechę pozostały zdjęcia, na których jawi się zupełnie inny, nowy wizerunek Artystki. To zdjęcie à la „Abbey Road” to chyba było zrobione w pobliżu Sali Kongresowej, gdzie nie tak dawno miał miejsce niezapomniany koncert z Kroke.
Z całej rozmowy najbardziej poruszył mnie fragment, w którym Edyta Geppert mówi o szczęściu jakie czerpie ze śpiewania, o bliskości nieba, której doświadcza podczas spotkania z publicznością. Pewnie nic oryginalnego nie odkryję, gdy powiem, że to działa w obie strony. Wystarczy choć raz zetknięć się bezpośrednio ze światem wyczarowanym talentem Artystki, by poczuć dokładnie to samo...
Zupełnie nieoczekiwany i niezwykły wywiad – musowo przeczytać trzeba. Oby więcej takich niespodzianek :)
Pozdrawiam, Majka

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 24 Sie 2011 10:23   

Zdjęcie a la Abbey Road zostało zrobione na Placu Trzech Krzyży w Warszawie. W tle Kościół św. Aleksandra.
Pozdrawiam :)

Majka 

Wysłany: 25 Sie 2011 07:04   

Słabo znam Warszawę i tak na pierwszy rzut oka skojarzyło mi się z Kongresową, więc dzięki Paulka za sprostowanie. Bardzo podoba się też zdjęcie na tle soczystej zieleni z czarnym psem z boku ale już nie będę zgadywać gdzie zostało zrobione.
Pozdrawiam :)

Gwiazdka

Wysłany: 30 Sie 2011 01:27   

Tutaj jest wywiad, fotki z ostatniego numeru Gali, oraz kilka z innych okazji;-)
http://www.gala.pl/gwiazd...-tajemnice.html

Kayo 
Kocham Cę Życie

Wysłany: 30 Sie 2011 10:12   

Dzięki za link z wywiadem, niestety nie udało mi się kupić Gali. :( Dzięki Tobie miałam szansę przeczytać wywiad.
(Też lubię stan "nic nie muszę", miałam tak przez 2 miesiące, teraz wracają obowiązki i z "nic nie muszę" powstaje myśl: "wszystko mogę, nic nie muszę")

Odpowiedz do tematu