Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
TERAZ POLSKA ;-))))
Autor Wiadomość
Gwiazdka

Wysłany: 07 Cze 2011 02:39   TERAZ POLSKA ;-))))

Edyta Geppert wraz z zespołem Kroke i Krzysiem Herdzinem uświetnili 21. Galę wręczenia statuetek Teraz Polska;-)))))
Zaczęli mocnym uderzeniem - opowieścią o Anatewce, którą każdy ma. W sobie, w sercu... każdy inną i każdy SWOJĄ. Krainę, która żyje już tylko w pamięci. I na przekór cicho płynącym łzom - Pani Edyta zawirowała w tańcu, energetycznym, wesołym, przy śpiewie Kukusia w tle;-)))
Finezyjnym przerywnikiem pomiędzy nagradzaniem kolejnych laureatów okazała się piosenka "To się nie sprzeda..." ;-) )))) Wszak na tej sali wszystko pięknie się sprzedaje... ;-)
Na zakończenie Gali zaplanowano minirecital Edyty Geppert. Ale zanim to nastąpiło, niespodziewanie zaproszono Ją na scenę... i... kompletnie zaskoczonej wręczono...
Honorową Statuetkę i dyplom Godła Teraz Polska za olbrzymi wkład w kulturę muzyczną kraju!!!!!!
Bo jest Najlepszą Marką w Polsce;-))))))
Dodam, że nagrodę w tej kategorii wręczano pierwszy raz - i pierwszą laureatką została Edyta Geppert ;-) ))) Interpretatorka Ludzkich Marzeń, jak to pięknie została zapowiedziana;-))))
No bo któż - jak nie Ona...;-)
Mamy Artystkę, która jest Najlepszym Polskim "PRODUKTEM"...;-)))))) HURRRAAAA!!!!! ;-) )))
Ostatnio zmieniony przez Gwiazdka 11 Cze 2011 12:17, w całości zmieniany 2 razy  

Gwiazdka

Wysłany: 07 Cze 2011 09:26   

Ufff, odespałam z lekka te emocje, chociaż - nocka z głowy z wrażenia;-)) ale mogę wreszcie coś dopisać na temat samego występu i prezentowanych utworów.
Publiczność bardzo ciepło przyjmowała każde pojawienie się Pani Edyty na scenie; szmerek zadowolenia, uśmiechy na twarzach, potężne brawa;-))
Artyści zaprezentowali kilka utworów z programu "Śpiewam życie", również prezentowany zimą w Kongresowej Hymn Przewodni Edyty Geppert - "Nic nie muszę" (ach, jak oni to pięknie wykonują!!:-) i na zakończenie... "Ciałko" !!!! I tu mnie wbiło w ziemię dokumentnie. Matko, jak to pięknie wykonali!!!! Z bluesa zrobił się uroczy swing, maestro Herdzin tak pięknie "pociągnął z klawisza", Kroke tak pięknie włączyło się w akompaniament... Jak oni to robią???? Dostają materiał w dniu koncertu, mają 10 minut próby na przygotowanie utworu - po czym wychodzą na scenę i grają tak pięknie, jakby całe życie miało od tego zależeć... Bezbłędnie, z perfekcyjnym wyczuciem, na bieżąco malują dźwiękami takie obrazy, że człowiek siedzi, słucha i tylko się modli, aby to trwało jak najdłużej...
Niesamowici Artyści!! Edyta "Teraz Polska" Geppert, Krzysztof "Czarodziej Klawiatury" Herdzin i Kroke "Najlepszy Krakowski Zespół Eksportowy"...

Stanisław 
Stanisław

Wysłany: 08 Cze 2011 06:32   

Gwiazdko!Ależ Ci zazdroszczę! :) )Pisz dużo o wrażeniach!:)) Wiesz może kiedy relacja w tvp?Pozdrawiam

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 09 Cze 2011 06:49   

Dziękuję Gwiazdko za te przemiłe nowiny.
Gratuluję Pani Edycie zaszczytnego wyróżnienia i nadania godła promocyjnego Teraz Polska, tym bardziej, że otrzymanego w obecności muzyków z KROKE i Krzysztofa Herdzina. Generalnie Ci wspaniali Twórcy, każdy z osobna mógłby „łyknąć” większość dostępnych w Polsce wyróżnień, gdyby ktoś ich dorobek sensownie ocenił, pomierzył i poważył. Z drugiej strony nie mam żadnego dyskomfortu, że wszelkie media jak cenną miksturę dawkują informację o ich artystycznym życiu. Wiem że są, występują, jak mogę to jestem na koncertach, zbieram krążki z ich muzyką.
A Edyta Geppert . Jej przyznałbym nagrodę nawet w dziedzinie medycyny naturalnej. Jej recital jak łyk wody ze źródła, gasi pragnienie, chłodzi (jak trzeba rozgrzewa), uwrażliwia smak, a przede wszystkim wypłukuje ślady po medialnej melasie, która człowiek chcąc, nie chcąc, wchłania codziennie w zatrważających dawkach. Zresztą gdyby dobrze przycisnąć organizatorów koncertu w Ciechocinku, to na pewno potwierdziliby moją roboczą hipotezę na temat wszystkich przesłanek towarzyszących zaproszeniu Edyty Geppert z recitalem do tego miasta-uzdrowiska. :wink: Tylko o tym cichosza. Fiskus tylko czeka, by dołożyć Panie Edycie podatek, również ten od usług medycznych.
Pozdrawiam przedwakacyjnie.

Majka 

Wysłany: 11 Cze 2011 06:41   

Na stronie Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego zostało zamieszczone ponad godzinne video z Gali „Teraz Polska”. Czytając wcześniej relację Gwiazdki z tego wydarzenia z bijącym sercem zabrałam się do oglądania, lecz niestety... cały występ Edyty Geppert i towarzyszących jej muzyków został wycięty(!). Na pocieszenie polecam krótki fragment zaczynający się od 1:07:40.

W TVP1 - 13.06.2011 r. o godz. 23:20 ma być nadana relacja z Gali, jednak sądząc po czasie trwania programu, na pewno nie będzie w nim tego, co każdy z nas chciałby zobaczyć. Póki co pozostaje radość z uhonorowania Edyty Geppert tym prestiżowym i zupełnie nietypowym jak dla artysty wyróżnieniem oraz 2 piękne zdjęcia Artystki zamieszczone w galerii. Gdyby ktoś z Was wypatrzył zapowiedź występu Edyty Geppert (wciąż mam nadzieję, że TVP kiedyś go jednak pokaże) to niech woła!!!!!!!

Pozdrawiam.

Gwiazdka

Wysłany: 11 Cze 2011 10:20   

Nie będzie występu Pani Edyty w relacji telewizyjnej. No - niestety. Musicie uwierzyć na słowo, że było PIĘĘĘKNIE...;-)))

marta 
marta.grabowy

Wysłany: 12 Cze 2011 11:15   

Do głowy by mi nie wpadło ze mogło być inaczej. Straszna szkoda że nie będzie można tego zobaczyć w końcu nawet tę samą piosenkę można oglądać bey końca jeśli wykonuje ją Pani Edyta...

Odpowiedz do tematu