Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
NOWA PłYTA!!!
Autor Wiadomość
Mihał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 15 Paź 2010 09:13   

Każdy z Państwa znalazł w tych dwóch piosenkach coś pięknego dla siebie. Mnie Edyta Geppert i te dwa teksty - Agnieszki Osieckiej i Jadwigi Has, kojarzą się z nieco większą ekspresją wykonania. Znam je z koncertów równie dobrze, a może nawet lepiej, niż z płyt. Słuchając najnowszej płyty i tych właśnie utworów, nie przeszywa mnie nawet cień "dreszczu emocji". Kiedy wracam do poprzednich wykonań, taki dreszcz - mimo znacznego upływu czasu - ciągle jest. Nie wiem, czym to wytłumaczyć, ale może przez te pierwsze lata tak ukształtował mi się w psychice odbiór piosenek Pani Edyty, a nie inaczej. Nie ulega wątpliwości, że Pani Edyta jest dziś inna, niż była kilka, kilkanaście, czy nawet te 25 lat temu. Jest ciągle bardzo dobra, niedościgniona wręcz w tym, co śpiewa i jak śpiewa. Zresztą był też czas, kiedy w Jej recitalu nie podobały mi się w ogóle piosenki z nurtu tzw. kabaretowego. Teraz mi się podobają. Nie tylko kobieta zmienną jest, ale chyba każdy człowiek.
Wspaniale, że Państwu ten album przypadł do gustu i znaczy dla Was wiele. Dla mnie też w szerokim zakresie, bo są bardzo mądre teksty m. in. wspaniałej pani Grażyny Szałkowskiej, równie wspaniale i mądrze wykonane, choć nowe i wcześniej niesprawdzone na scenie przez Panią Edytę. :wink:

Mihał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 21 Lis 2010 12:06   

Szanowni!
Czy komuś z Was wiadomo, kiedy Agencja Artystyczna EDYTA wyda płytę oznaczoną numerem wydawniczym AAE004? Czekam z utęsknieniem na uwiecznienie wspaniałego repertuaru Pani Edyty, który nie znalazł się w dotychczasowej dyskografii.

Odpowiedz do tematu