Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
RMF CLASSIC w najbliższą niedzielę!!!! ;-))))
Autor Wiadomość
Gwiazdka

Wysłany: 28 Kwi 2010 10:04   RMF CLASSIC w najbliższą niedzielę!!!! ;-))))

W RMF Classic, w niedzielę, 2 maja, w paśmie programowym "Bliskie spotkania" gościem Michała Łanuszki będzie Pani Edyta ;-) )))
http://www.rmfclassic.pl/...otkania,29.html

Niedziela, w godzinach 9-13.00 - Bliskie Spotkanie z Prawdziwą Gwiazdą ;-) )

Gosia1230 

Wysłany: 28 Kwi 2010 11:07   

A czy do kogoś będzie można się uśmiechnąć, żeby to nagrał, bo ja niestety będę na I Komunii... ?

Gwiazdka

Wysłany: 29 Kwi 2010 08:05   

na pewno ;-)

Gosia1230 

Wysłany: 29 Kwi 2010 03:52   

No to fajnie ;) .

Gwiazdka

Wysłany: 02 Maj 2010 11:34   

Od dwóch i pół godziny trwają Bliskie Spotkania z Panią Edytą ;-) )
Jakie to urocze niedzielne przedpołudnie ;-) ))
A póki co, to JUŻ postuluję - EDYTA GEPPERT NA MINISTRA EDUKACJI!!!! ;-) ))

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 02 Maj 2010 11:41   

A ja postuluję na MINISTRA KULTURY!!!
Jestem już za stara, do podstawówki mnie już nie przyjmą drugi raz, więc co mi po Ministrze Edukacji? ;) EDYTA GEPPERT NA MINISTRA KULTURY :D Trzeba wreszcie zrobić porządek ;)

Gwiazdka

Wysłany: 02 Maj 2010 11:43   

To jak zacznie od dzieciaków, to potem tylko kontynuacja dobrych nawyków ;-) ))))

marta 
marta.grabowy

Wysłany: 02 Maj 2010 12:52   

tak na MINISTRA KULTURY :P P moja szkoła zarządza minister kultury wiec fajnie :P P
och takie popołudnie mogłoby być codziennie :) Szkoda ze już się skończyło ...

Gwiazdka

Wysłany: 02 Maj 2010 04:36   

Tradycyjnie - kto chce, niech woła na maila... ;-)

Gosia1230 

Wysłany: 02 Maj 2010 09:00   

Cudowny wywiad!!
Oj tak, Pani Minister Kultury Edyta Geppert!!!
Czyż to niecudownie brzmi? ;) .

Dziękuję Pani Edytko, za ten wywiad.
A Gwiazdce za to, że mi go wysłała :) .

Kayo 
Kocham Cę Życie

Wysłany: 04 Maj 2010 12:47   

Gwiazdko nie mam Twojego maila! Też chciałabym posłuchać... Proszę...

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 04 Maj 2010 05:38   

Dziękuję Gwiazdko za udostępnienie mp-trójek. Fantastycznie się słuchało zarówno wywiadu, jak i oprawy muzycznej. Takiej dawki Edyty Geppert w komercyjnych mediach (trudno RMF CLASSIC nazwać niszową) jeszcze nie pamiętam. Wszystkie wątki pojawiające się w pytaniach i poruszane przez Panią Edytę w odpowiedziach, to praktycznie prawie całe spektrum dotyczące życia zawodowego, jak i tego zahaczającego o sferą filozoficzno-egzystencjalną. Bardzo podobała mi się odpowiedź na ostanie pytanie, to najtrudniejsze, o szczęście, bo jest to też odpowiedź, dlaczego ludzie uwielbiają chodzić na koncerty Edyty Geppert. A w tym rozważaniu o szczęściu, przynajmniej w moim przypadku jest też element metafizyczny bądź duchowy, zresztą niech każdy dopowie sobie sam, co mu w duszy siedzi. Mianowicie w czasie koncertów Edyty Geppert moje Anioły Stróże mają odrobinę czasu na odsapnięcie. Wiedzą, że poza pięknem i szczęściem nic mi nie zagrozi, żadnych numerów z mojej strony. Siedzą spokojne, zasłuchane. I choć nie mam na to materialnych dowodów, podejrzewam, ale są tylko moje domysły, że więcej tych boskich istot ma przerwę w rutynowej działalności. Zresztą jakiś materialny ślad tego o czym piszę, można znaleźć twarzach, radosnych, uśmiechniętych, tych ze zdjęcia w albumie, choćby z Lublina.
Pozdrawiam serdecznie.
Ostatnio zmieniony przez Paweł Gabriel 04 Maj 2010 08:36, w całości zmieniany 1 raz  

marta 
marta.grabowy

Wysłany: 04 Maj 2010 07:56   

Ale idealnie Pan to ujął :) powiem ze jeśli o mnie chodzi tralil Pan w sedno :) )
Wywiad , jeszcze raz powiem idealny ,tak idealny ze nie potrafię opisać innymi słowami, ogólnie jeśli o mnie chodzi , nie ma takich slow ,które wyrażałyby to co czuje gdy słyszę głos,piosenkę czy jedno głupie słowo ,z ust p.Edyty to jest po prostu nie do opisania...

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 04 Maj 2010 08:44   

Paweł Gabriel napisał/a:
Mianowicie w czasie koncertów Edyty Geppert moje Anioły Stróże mają odrobinę czasu na odsapnięcie. Wiedzą, że poza pięknem i szczęściem nic mi nie zagrozi, żadnych numerów z mojej strony.

Panie Gabrielu, Pana Anioły Stróże mają szczęście, niestety Moje, nawet w tak szczególnych momentach muszą czuwać. Ale ja jestem specjalną Jednostką :mrgreen: , i nawet w trakcie koncertu, kiedy siedzę sobie grzecznie zasłuchana w fotelu potrafię sobie krzywdę zrobić... :roll: :roll:

Gwiazdka

Wysłany: 04 Maj 2010 08:50   

Cieszę się, że mogłam pomóc ;-) Wywiad inny niż... wszystkie dotychczasowe?? Magia krakowskiego Kazimierza działa ;-) )

Istotnie, rozgłośnia RMF Classic naprawdę bardzo rzetelnie pełni rolę Patrona Medialnego koncertu w Operze Krakowskiej - oprócz tego wywiadu emituje codziennie zapowiedzi koncertu - bardzo ciepło, w sposób pozbawiony dziennikarskiej rutyny, za każdym razem dodając coś miłego na temat Pani Edyty, samego wydarzenia czy muzyków biorących w nim udział. Naprawdę, wprowadzają piękną atmosferę Święta - i Oczekiwania na ten Koncert ;-)

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 04 Maj 2010 09:34   

Gwiazdka napisał/a:
Naprawdę, wprowadzają piękną atmosferę Święta - i Oczekiwania na ten Koncert

Hmm, Kraków, Filharmonia, Kroke, K. Herdzin i Ona. Od samego wyliczania dostaje gęsiej skóry.
Niestety u mnie w Firmie szara rzeczywistość. Lewe skrzydło na prawe, albo odwrotnie. Ale ktoś musi czuwać itd., itp.
Pozdrawiam Gabriel.

P.S.Ta cudowna koncertowa rzeczywistość, z którą stykam się podczas recitalów Edyty Geppert jest dla mnie trochę niepojęta. Tylko Ona i Pianista. Na krótko Pan Piotr. I nic mi nie brakuje.
Ostatnio zmieniony przez Paweł Gabriel 05 Maj 2010 07:38, w całości zmieniany 1 raz  

Gwiazdka

Wysłany: 04 Maj 2010 09:58   

Opera, Gabrielu, Opera Krakowska - nie mylić z Filharmonią Krakowską, która gościła w swych progach Edytę Geppert trzykrotnie (ostatni raz w grudniu 2001), natomiast Opera Krakowska to nowy, najnowocześniejszy w mieście obiekt koncertowy - w grudniu minął rok od oddania go do użytku; ale PRAWDZIWY CHRZEST i inauguracja obiektu jako ŚWIĄTYNI SZTUKI nastąpi w najbliższy poniedziałek ;-)

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 05 Maj 2010 07:57   

Gwiazdko,
To z tego żalu, że nie mogę tam być, wszystko mi się miesza.
Z drugiej strony dobrze się dzieje, że te nowe tynki zostaną zaimpregnowane czymś ze wszech miar pozytywnym i bardzo pięknym. Bo gdzie, jak nie w operze. Bo kto, jak nie Edyta Geppert.
Pozdrawiam.

marta 
marta.grabowy

Wysłany: 05 Maj 2010 01:47   

No dokładnie nikt inny nie zrobiłby tego lepiej. Juz nie mogę się doczkac to jest ,aż nie do pojęcia ze będę świadkiem TAKIEGO koncertu ,mimo ze każdy wie ze to będzie idealny koncert na pewno nikt nie oczekuje tego co zobaczymy ,bo to wszystko co się szykuje, ludzie z którymi p.Edyta wystąpi dodają jeszcze większej magii niż podczas wszystkich innych recitali. Na pewno i tak zostaniemy zaskoczeni tym co się tam wydarzy.

Gwiazdka

Wysłany: 16 Sie 2010 09:46   

Nieoceniony RMF Classic w wakacyjnym paśmie programowym "RMF Classic na bis" przypomniał dziś wieczorkiem rozmowę z Panią Edytą;-) Kurcze, no uwielbiam tę rozgłośnię; deszcz za oknem, ponura burza na horyzoncie - i nagle dobrze znajomy głos z głośnika;-))) radio pełne niespodzianek - i to takich ;-) ) przypomniał mi się ten klimat przyjemnej rozmowy;-)) i postulat "Edyta Geppert na ministra edukacji" ;-) ))

Odpowiedz do tematu