Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
NOWA TRYBUNA OPOLSKA !!!
Autor Wiadomość
Gwiazdka

Wysłany: 05 Wrz 2009 10:35   NOWA TRYBUNA OPOLSKA !!!

W dzisiejszym wydaniu Nowej Trybuny Opolskiej - obszerny wywiad z Panią Edytą.
Na
tej stronie można zamówić internetowe wydanie gazety - kilka minut zabawy i mamy wywiad na swoim kompie ;-)
Miłego czytania!!

PS. Jakby były jakieś problemy, to wołać ;-)

Gwiazdka

Wysłany: 16 Wrz 2009 12:13   

ten sam wywiad , inna fotka ;-)

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 16 Wrz 2009 08:28   

Wywiad jak wszystko co dotyczy Edyty Geppert jest dla mnie jak zawsze za krótki, za szybko się kończy. Jak tylko człowiek odrobinę poczyta, trochę z Nią pobędzie, musi kończyć, a chciałby więcej. Przydałby się jakiś wywiad-rzeka, bo parę rzeczy chciałbym o Niej wiedzieć. Może sama Edyta Geppert kiedyś tego zapragnie. Pierwszy stanę w kolejce po zakup i autograf. I myślę, mam taką nadzieję, że taka książka powstanie, za rok, dziesięć lat.
I jeszcze na koniec nowy-stary cytat z wywiadu „Nie należę do żadnej drużyny, nie bywam tam, gdzie aktualnie wypada, sama wybieram sobie zarówno przyjaciół, jak i współpracowników. Mówię to, co myślę. Za ten luksus żadna cena nie wydaje mi się zbyt wysoka”.
Pani Edyto.
Gdyby choć ociupinkę zmieniła Pani swoje zasady, powiedziała jedno zdanie komentujące aktualną rzeczywistość, tak jak oczekują i chcą wielcy tego świata, skinęła łaskawie, może nawet nie głową, a małym palcem lewej stopy, to stałby się cud i wybuchła wielka euforia. A wokół Pani domu Starszy i Młodszy Loretz musieli by stawiać pola minowe i kopać głębokie rowy i fosy, by to całe towarzystwo wzajemnej medialno-dziennikarskiej adoracji nie zamęczyło Pani milionami wspaniałych ofert i propozycji. Mylę się?
A zdjęcie jest urocze. I spojrzenie. Cholera, że też nie jestem jakimś polonistą albo innym poetą, o bym coś sensownego o tym spojrzeniu napisał. Pozdrawiam Wszystkich Gabriel.

Mihał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 20 Wrz 2009 01:27   

...

Odpowiedz do tematu