Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Piękny gest Prezydenta RP.
Autor Wiadomość
Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 03 Maj 2009 07:25   Piękny gest Prezydenta RP.

Gratuluję z całego serca Pani Edycie odznaczenia wręczonego przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego. Gdyby Pani Edyta Geppert, za każdą dobrą myśl i wspaniałe doznania jakie budzą we mnie Jej piosenki (mam pewność, że i u innych na tym forum), otrzymywała maleńki kwiatuszek, to przez całe życie mogła by iść przez świat po dywanie z kwiatów. Bardzo się cieszę, że wreszcie któryś z polityków zauważył, że dla wielu ludzi w Polsce poza kiełbasą i mercedesami i giełdą, ważne są również inne wartości. Dostrzeżenie Osoby, która przez całe swoje dorosłe życie sprawia, że Jej śpiew oddala znudzenie, jeśli jest się bogatym i lżej znosi nędzę, gdy jest się biednym to dla mnie piękna chwila. Jeszcze raz szczere gratulacje dla Pani Edyty.

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 03 Maj 2009 07:25   Order Odrodzenia Polski dla Pani Edyty!

Podczas uroczystości z okazji 218. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja na Zamku Królewskim w Warszawie, prezydent Lech Kaczyński wręczył odznaczenia państwowe i nominacje generalskie.

Uwaga:
"Orderami Odrodzenia Polski liczną grupę adwokatów broniących opozycjonistów w stanie wojennym, działaczy opozycji (w tym wydawców podziemnych pism i współpracowników KOR) oraz artystów - Jana Pietrzaka, Edytę Geppert i Stanisława Sojkę."

Tu linki:
http://wiadomosci.onet.pl/1963505,11,item.html

http://wyborcza.pl/1,7524...Odrodzenia.html

http://wiadomosci.gazeta....eneralskie.html

Podobno transmisja z całej uroczystości była rano, niestety się nie załapałam :(

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 03 Maj 2009 07:35   

Klaudio, byłaś kilka sekund szybsza. Adminie sorki, ale gdy klikałem w klawisz wyślij, wpisu Klaudii jeszcze nie było. Kilkanaście sekund z wręczenia odznaczeń jest w dzisiejszym Teleexpressie (1:24 min). Miłego oglądania. Pozdrawiam Gabriel

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 03 Maj 2009 07:56   

A więc tu link do dzisiejszego Teleekspresu :)

http://www.tvp.info/telee...o/03052009-1700

I zdjęcie (jak się kliknie to się powiększy) :) - znalezione przez Paulkę :D

http://www.tvn24.pl/11480...rt,galeria.html

P. Kaszubowski 

Wysłany: 04 Maj 2009 07:10   

Panie Pawle, dziękuję za ten wpis. Wiele on znaczy... na tym forum
Pani Edycie Geppert z serca gratuluję

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 04 Maj 2009 09:20   

P. Kaszubowski napisał/a:
dziękuję za ten wpis. Wiele on znaczy... na tym forum

Przedstawię przyczynę mojej obecności na tym forum i dlaczego z przyjemnością tu zaglądam i czasami coś skrobnę.
Po pierwsze od początku zaistnienia Edyty Geppert w mojej świadomości jako Artysty, była to zawsze obecność pełna pięknych chwil, niezapomnianych wzruszeń i doznań. Czasami przechodziła mi myśl przez głowę, by przez radio, wytwórnie płytową itd. podziękować jej za to, że jest. Ale jak to w życiu, tak się zbierałem i przymierzałem przez „parę latek”, aż Pani Edyta wzięła to w swoje ręce i poprzez koncert w mojej miejscowości dokonała rzeczy niemożliwej. Zmusiła, a w zasadzie przy pomocy swego głosu spowodowała że ośmieliłem się publicznie wyrazić jakąś tam, subiektywną opinie o obiektywnie wspaniałym Artyście. To jest takie moje osobiste dziękuję dla tej Osoby, może czasami trochę przydługie i egzaltowane, ale dopóki forumowicze jakoś to znoszą, Admin toleruje, to co mi tam.
Po drugie. Bardzo mnie cieszą wszelkie oznaki pozytywnych działań i zdarzeń, które Panią Edytę ostatnio spotykają. Daj ich Boże jak najwięcej. Jeżeli ktoś w Polsce zasługuję na odrobinę życzliwej i w pełni zasłużonej uwagi za talent, dorobek, ciężką pracę, za wysiłek związany z pokonywaniem tysięcy kilometrów by spotkać się ze słuchaczami na recitalach, to jest to na pewno Pani Edyta Geppert. I jeszcze moja pewność, że żadne wyróżnienia, „łaska pańska”, zachwyty i peany na Jej Cześ jak zwał, tak zwał, nie zmienią jej podejścia do tego co robi. Pozdrawiam Forumowiczów. Gabriel.

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 05 Maj 2009 10:33   

I jeszcze TU zdjęcie :)

Mihał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 08 Maj 2009 10:15   

Cieszę się strasznie i bardzo serdecznie gratuluję Pani Edycie przyznania tak ważnego i słusznego wyróżnienia. Niewątpliwie Pani Edyta Geppert jest godna najwyższych nagród i wyróżnień, bo Jej osobowość zasługuje od co najmniej 25 lat na największe laury. Byłbym nieoryginalny gdybym zaczął wymieniać, że za wielki talent, wykonywany repertuar, jedynie właściwą skromność, etc.
Od chwili objęcia urzędu Prezydenta RP przez L. Kaczyńskiego po raz pierwszy zgodziłem się w pełni z jego decyzją w kwestii nagrodzenia Pani Edyty.
Serdecznie pozdrawiam Pana Pawła Gabriela, który pięknie rozpoczął wątek.
Michał.

Mihał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 08 Maj 2009 10:40   

Dzięki Bogu, że pocałował Ją tylko w rękę ten ... i dzięki Pani Edytce za tę zawsze daleko idącą ostrożność i skromność.

Odpowiedz do tematu