Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: admin
15 Lis 2008 03:45
Zmiana
Autor Wiadomość
Michał 
Michał

Wysłany: 23 Sty 2009 07:53   

Witam,
Czytałem to Forum, bo znam dobrze i bardzo cenię Edytę Geppert. Nie trzeba jednak wrzucać "do kosza" ludzi za odmienne poglądy, jeśli z tymi poglądami wiąże się troska o dobre imię artysty. Pan Michał Ziarno (mój imiennik) zabiegał o to. Czasem może kogoś obraził na tej stronie, ale zawsze po tym napisał słowo "przepraszam". Nieważne kiedy i w jakich okolicznościach.
Czytając to Forum myślę, że pan Ziarno zrezygnował z powodu ataków na jego osobę. Czytając wpisy i komentarze innych osób, nie sposób pokusić się o stwierdzenie, że trwa na tym forum WIELKA RYWALIZACJA odnośnie wiedzy o p. Geppert i prześciganie się w recenzjach koncertów.

Ten Michał Ziarno kiedyś tu, na forum, dał dość wyraźnie zrozumienia, że najważniejsza jest sztuka, a nie jakieś tam egzaltowane westchnienia ledwie dorosłych fanek ... Egzaltacji na tym forum jednak nie brakuje - to fakt.

Na zakończenie, to chyba nie wypada roztrząsać słów i podsumowywać wartościowego człowieka, który współtworzył tę stronę i forum od początku.
Jak obserwuję Forum, to Wy kiedyś tu przyszłyście i rozwijałyście własne wątki, niekiedy wiele intryg. Michał był długo przed Wami i wypadałoby każdej/mu z Was napisać do niego "przepraszam".
Zalecam na przyszłość trochę więcej pokory.

Michał Zalewski, Kraków.

P.S. Podziwiam i pozdrawiam Małgorzatę.

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 23 Sty 2009 09:46   

Robiłem, co mogłem by sprowokować pojawienie się pewnej osoby z powrotem na forum. Pewne świadome z mojej strony zabiegi, ktoś mógłby powiedzieć prowokacje, nie przynosiły pożądanego skutku, aż do pojawienia się wpisu pani Małgorzaty. Kombinowałem i kombinowałem, przepraszam, że poprzez Pani Osobę, by Pan Michał wrócił, nawet rozzłoszczony. W swoim życiu artystycznym Pani Edyta Geppert i Pan Piotr Loretz radzili sobie doskonale bez obrońcy takiego jak ja, w stosunku do Pana Michała Ziarno (kogokolwiek na tym forum), też nie mam zapędów prokuratorskich. Zresztą nie ma o czym mówić, to on jest prawnikiem, nie ja. To co, żegnajcie. Mam nadzieję na jakąś dyskusję, ale już poza tym wątkiem. Gabriel.

Małgorzata 
nietutejsza

Wysłany: 24 Sty 2009 10:33   

Pani Michale, rywalizacja jest i będzie. Fanclub (nawet jeśli nieformalny i tak nie nazwany dosłownie) to specyficzna społeczność, gdzie zawsze wkrada sie mniejsza lub większa zazdrość o Artystę.
To forum jest jeszcze dość spokojne, bo nie ma tutaj bezpośredniego kontaktu z p. Edytą (p. Edyta się nie wpisuje, nie umawia na spotkania po koncertach - jeśli takie są to krótkie i spontaniczne). Dopiero tam, gdzie istnieją dość bliskie relacje z artystami, zaczynają się wojny, anonimy, przepychanki (wśród dorosłych ludzi!). Ja zawsze podkreślam, iż takie znajomości są dla mądrych ludzi.
A skąd pewność, że p. Edyta i p. Piotr chcą się obronić przed Michałem?:)

Michał 
Michał

Wysłany: 24 Sty 2009 08:44   

Wątek usunięcia profilu p. Ziarno zaintrygował mnie do tego stopnia, że postanowiłem skontaktować się z nim, co nie jest trudne, bo dane można znaleźć w internecie na jego stronie. Rozmawialiśmy przez telefon dość długo - bardzo fajny człowiek, absolutnie zero zawiści, czy zazdrości o p. Edytę. Same dobre słowa usłyszałem o p. Edycie, ale mniej dobre o forum. Popieram go, że forum powinno być bogate merytorycznie, a nie "wyziewać jakimiś westchnieniami licealistek i studentek". Chodzi o prawdziwą dyskusję o p. Edycie i jej działalności artystycznej, a nie o dyskusję o czyichś przeżyciach, żeby nie użyć tu gorszących słów. Pan Michał Ziarno raczej na forum nie powróci, jednakże poprosił mnie o przekazanie wiadomości, że w sprawie jego wiedzy o p. Edycie można się z nim kontaktować na adres: kancelaria.michalziarno@interia.eu. Prosił także o kontakt do p. Małgorzaty.

Małgorzata 
nietutejsza

Wysłany: 24 Sty 2009 09:52   

Agnieszko jasne, że piosenkę można przegapić, ale już 3-godzinną audycję trudniej, a powtarzaną audycję codziennie przez pięć dni jeszcze trudniej. Nie zrozumcie mnie źle, nie forsuję tutaj swojego pomysłu na siłę, jest to tylko propozycja. A przykład konkursu na Muzykomaniaka Roku i zwycięstwo Ireny Jarockiej przewagą 28% (1%= ok 400 smsów) przekonało mnie, że takie audycje są potrzebne. I nie tylko o piosenki chodzi, ale również o gości, dzięki którym poznalibyśmy lepiej p. Edytę. Warto byłoby zaprosić np. Grażynę Szałkowską (niech świat się dowie, że jest osoba, która świetnie pisze i to nie od dziś) i połączyć rozmowę z promocją Jej strony internetowej, może pan Herdzin by coś powiedział albo udałoby sie wyciągnąć Seweryna Krajewskiego z lasu ( co jest prawie niemożliwe, ale dla p. Edyty może osiągalne). No i oczywiście Fani, którzy towarzyszą Artystce od kilku czy kilkunastu lat, przecież to kopalnia wiedzy! To tak na szybko.
Można to oczywiście połączyć z promocją nowego singla na Listach Przebojów.
Panie Michale podaję swój namiar - malgorzatazmarlak@poczta.fm. Swoją drogą też skontaktuję się z Michałem Z.
Pozdrawiam Wszystkich!

Mihał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 28 Sty 2009 04:35   

Nie jestem żadnym bohaterem tego Forum, a więc nie wiem dlaczego trwają tu o mnie w nieskończoność takie rozmaite dyskusje...???

Dziękuję za wszystkie dobre i złe opinie o mnie. Mnie jednak interesuje Edyta Geppert i Jej sztuka, a więc pozwólcie, że pozostanę w bliskości ze sztuką Artystki, jednakże poza Forum. Może jestem faktycznie nazbyt szczery, a taka szczerość nie służy takiemu akurat publicznemu Forum.

Potwierdzam, iż wszelkie pytania do mnie odnośnie Edyty Geppert można kierować na adresy wskazane na stronie www.kancelariamichalziarno.com. O ile posiadam w miarę właściwą wiedzę, to na pewno odpowiem. Nie jestem jednak ekspertem i za takiego się nie uważam, ani nie uważałem.

Nie wysyłam nikomu również żadnych zdjęć Artystki, a zatem z góry bardzo proszę, aby mnie nie proszono o nie.

P.S. Błąd ort. w moim imieniu wymusiły chyba wymogi ponownej rejestracji na Forum.

Michał Ziarno.

Odpowiedz do tematu