Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Czat na WP
Autor Wiadomość
Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 21 Wrz 2008 07:19   Czat na WP

TU jest odnośnik, w którym można zadać pytanie na czacie Pani Edytce. :)

Netusia 
Szukaj mnie.

Wysłany: 23 Wrz 2008 08:48   

Już nie mogę się doczekać czatu z p.Edytką.
A premiery płyty która już przecież w piątek.To tym bardziej:):).

ula 
Ty cieniem złotym...

Wysłany: 25 Wrz 2008 02:30   

Zapis wideo :mrgreen:
Osobiście dziękuję i pozdrawiam!

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 25 Wrz 2008 02:32   

Pani Edytko jak miło było Panią znów zobaczyć i usłyszeć! :) :*
Dziękuję!

olga 

Wysłany: 25 Wrz 2008 09:20   

Ja również dziękuję :grin:

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 25 Wrz 2008 09:59   

cudownie było Panią zobaczyć! :) dziękuję. :*

Netusia 
Szukaj mnie.

Wysłany: 25 Wrz 2008 10:43   

Ja również ślicznie dziękuje.
I pozdrawiam:):).

Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 26 Wrz 2008 12:02   

Rozmowa z Gościem była wspaniała i na zupełnym, dobrze rozumianym luzie, choć Pani Edyta nie kryła, że czuje się przed kamerą "nienaturalnie".
Nie zauważyłem tego - każde słowo, każdy ruch, każdy gest, były jak najbardziej na miejscu. Niekiedy pytania respondentów były nieco infantylne, ale sądzę, że wynikały z braku podstawowej wiedzy o Artystce. Np. ktoś zapytał na koniec, ile lat Pani jest na scenie? No, śmieszne pytanie... Pani Edyta nie przypomniała sobie chyba przed tym występem na czacie przed kamerami ( w związku z Jej wyznaniem) choćby o "Godzinie Szczerości" z Niną Terentiew ponad 20 lat temu. To musiało być bardzo stresujące, bo i takie były czasy, i niektóre pytania były nieco - delikatnie mówiąc - niezręczne. Pani Edyta jednak świetnie sobie z nimi poradziła, choć w głosie wyczuwało się ten drobny lęk. Często i chętnie wracam do tego nagrania z lat, kiedy Pani Edyta zaczynała grać swoją wielką rolę, której kwestia trwa do dziś i oby przez wiele długich lat w przyszłości.

Netusia 
Szukaj mnie.

Wysłany: 26 Wrz 2008 12:10   

Z tym pytaniem oto ile p.Edytka jest na scenie to rzeczywiście było troche śmieszne.Ale p.Edytka,odpowiadała bez krępacji.
Rzeczywiście p.Edytka odpowiadała na pytania na pełnym luzie.
Było poprostu pięknie:):).

Netusia 
Szukaj mnie.

Wysłany: 26 Wrz 2008 05:16   

Fajnie by było gdyby taki czat z p.Edytką.
Był częściej:):).

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 22 Sty 2009 03:09   

Z wielką przyjemnością obejrzałem po raz kolejny zapis video spotkania Pani Edyty z internautami w siedzibie portalu Wirtualna Polska. Przyjemnością, bo ucząc się powoli Edyty Geppert miałem super okazję poprzez ekran monitora i komputerowe głośniki posłuchać jej głosu, oraz odpowiedzi na szereg pytań zadawanych przez wielbicieli jej talentu. W sumie blisko 26 minut możliwości przyglądania się, a właściwie podglądania Pani Edyty w czasie video-czatu, obiektyw kamery nawet na sekundę na spuścił z niej oka. Wśród zadających pytania pojawiły się znajome Nick-i które, gdy zapoznawałem się z materiałem filmowym po raz pierwszy, nowicjuszowi na forum, nic nie mówiły. Wśród wielu momentów, które zapamiętałem z tej rozmowy do moich ulubionych należą te dotyczące wskazówek przy pisaniu piosenek zadane przez prowadzącą ok. 13:45 minuty. Już samo przedstawienie tajemniczo i groźnie brzmiącego pseudonimu autora pytania wywołało u Artystki zauważalną reakcję, a już reszta wypowiedzi to zupełny czad. Zresztą nieoczekiwanych a mogłoby się wydawać oczywistych odpowiedzi jest mnóstwo, a odjazdowych min i minek jest cała masa, praktycznie nie do wychwycenia na żadnym z koncertów. Dalej już nic piszę, bo kontynuowanie tego wątku przez faceta z moją „falą” rodzi pytanie o kondycję mojego zdrowia psychicznego ( a propos, czy jest na forum jakiś lekarz?). A mówiąc poważnie to jasny i czytelny przekaz dla mnie. Żadnej polityki, gotowych recept, podchodów i zachodów, umizgów do wielkich tego świata, błagania kogokolwiek o cokolwiek. Jestem jaka jestem, chcesz to przyjdź i posłuchaj, zapraszam. Nie, to przynajmniej nie przeszkadzaj. Dla mnie to kwintesencja Artysty. Pozdrowienia.

Odpowiedz do tematu