Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Łódź
Autor Wiadomość
Maciek Kostek

Wysłany: 05 Lis 2008 08:52   Łódź

Kochani, czy znacie szczegóły dot. koncertu EG w Łodzi 6 grudnia ? Odwiedziłem przed chwilą stronę Krzysia Herdzina a tam TAKA NIESPODZIANKA !
Wy już odliczacie dni, więc może wiecie coś więcej ?
Ja jestem średnio rozgarnięty jak widać, poza tym jakoś łodzkie afisze nie krzyczą o tym koncercie.
Pozdrawiam

Kinia 

Wysłany: 05 Lis 2008 09:10   

Filharmonia, koncert jubileuszowy, 6.12 o 18, bilety po 80 i 90 zł

Kinia 

Wysłany: 16 Lis 2008 11:25   

miasto oplakatowano :D

Maciek Kostek

Wysłany: 17 Lis 2008 12:33   

Tak, Kiniu
miasto faktycznie tonie w zapowiedziach :)
Mój bilet już się grzeje.
Swoją drogą pani w kasie w Filharmonii powiedziała, że to ma być jakiś specjalny koncert z towarzyszeniem Studia Buffo, sam jestem ciekawy co to za niespodzianka.
Czy ktoś z Was wybiera się na koncert ?
Jednej Takiej, bliskiej mi Forumowiczki nie będzie, ale z ogromną przyjemnością spotkam się z innymi Koleżankami i Kolegami.
Pozdrawiam MK

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 07 Gru 2008 03:02   

Postanowiłam zrobić sobie prezent Mikołajkowy :) Koncert był cudowny. Zaczął się bardzo subtelnie. Pani Edytka wyjątkowo delikatnie zaśpiewała Pocieszankę. Muszę przyznać, że choć ta piosenka nie jest moją ulubioną to tym razem zrobiła na mnie ogromne wrażenie. A potem wybuch energii i Moje królestwo. Repertuar pierwszej części tradycyjny. Jak w Lubinie i tutaj po części kabaretowej była „Sentymentu mgła”. Zaczęłam się zastanawiać, w takim razie, jaki utwór będzie na zakończenie: czy „Poeci”, „Miasteczko Pana Andersena” – bo przecież zima już i klimatem pasuje, czy może tylko „Nic nie muszę”. Po „Ciałku” i gromkich brawach Krzysztof Herdzin zasiadł ponownie do fortepianu na bis i zaczął grać wstęp. „Tylko, czego to wstęp?” – przebiegło przez myśl zarówno mi, widowni jak i sądząc po minie Pani Edytce :) Po drobnych wątpliwościach wyjaśniło się, że to oczywiście „Och życie kocham Cię nad życie” z przepiękną rozpoczynającą improwizacją.
Jednak jeden bis publiczności nie wystarczył. Po zaśpiewaniu „Nic nie muszę” Pani Edyta powiedziała, że w związku z tym, że jest to koncert nadzwyczajny, jest grudzień, zbliżają się święta, zaśpiewa na „do widzenia” piosenkę świąteczną. Niespodzianka! Już po pierwszych nutkach poznałam, że to „Zgubiliśmy się” – nie wiem, dlaczego mi nie przyszło to do głowy wcześniej. Schwyciła za serce „..świeć gwiazdo tym jaśniej im ciemniej…”. Tym utworem wprowadziła nas w okres Świąt Bożego Narodzenia i zrobiła mi prawdziwy Mikołajkowy prezent.
Dziękuję

Agnieszka eF 
z duszą na ramieniu.

Wysłany: 07 Gru 2008 07:25   

no to ja mam cichutką nadzieję, że w Warszawie też będzie "Zgubiliśmy się"... :) )

bog 

Wysłany: 10 Sty 2009 02:19   

Niektórzy w Łodzi bardzo źle znosili fakt, że 6.12 był koncert, a oni nie mogli znaleźć się w Filharmonii. :cry:
Jak to możliwe, że nieco ponad 2 tyg. przed samym koncertem nie było już biletów!!!! Pamiętam, że 3 czy 4 lata temu można było wybrać sobie miejsce, a tu nagle okazuje się cała Ldz zaczęła doceniać talent p. Geppert.
<A Pani w kasie, kiedy byłam bliska płaczu i łkając pytałam się czy może znajdą się jeszcze jakieś w CIKu, albo w Strefie, powiedziała, że to cudownie, że już ich nie ma, bo będzie pełna widownia. Ludzie nie mają serca>

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 11 Sty 2009 05:27   

Bilety na koncert Pani Edyty rozchodzą się jak "świeże bułeczki" i trzeba szybko rezerwować miejsca. Mogła spróbować jeszcze na parę minut przed samym koncertem, ponieważ czasami zdarza się że ktoś kto ma odebrać bilet nie może w ostatniej chwili dojechać.

Odpowiedz do tematu