Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Teatr Rozrywki w Chorzowie :)
Autor Wiadomość
Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 09 Paź 2008 10:34   Teatr Rozrywki w Chorzowie :)

8 grudnia, w poniedziałek o godz. 19:00, w Teatrze Rozrywki w Chorzowie odbędzie się koncert Pani Edytki. Bilety w cenie 80 zł. Rezerwacja pod nr tel (32) 346 19 34.
I z rezerwacją radzę się spieszyć, bo dobrych miejsc już nie ma.. Dziś dzwoniłam i mam miejsca chyba w 9 rzędzie.. no ale są :)
http://www.teatr-rozrywki...php?m=12&r=2008
A informacji sama nie znalazłam - tylko podaję :wink:
Buźka wszystkim!

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 09 Paź 2008 11:04   

Klaudia,ja znam te salę - to są BARDZO DOBRE miejsca ;) tym, którzy mają bilety w pierwszych trzech rzędach to ja raczej współczuję... Scena jest bardzo wysoko, a pierwszy rząd kolanami podpiera deski, które hen w górze kończą się sceną... ;)

KataK69

Wysłany: 10 Gru 2008 05:05   

Dobrze wiecie, że na koncertach pojawiam się rzadko ... ostatnio ... kilka miesięcy temu. W relacjach tych nie jestem najlepsza i ... nie przedstawię Wam kolejności prezentowanych utworów, albowiem błądzę w tym wszystkim niczym dziecko we mgle.
Jestem jak zwykle nieporadna.

Z najprawdziwszą nieporadnością , której świadoma jestem jak nigdy dotąd powiem Wam (w sekrecie), że... zgubiłam się...
„Lęk się rodzi,
Świat truchleje
Zgubiliśmy się”...

"Pięknie" - dobiegł moich uszu ten szept. Mógłby być moim własnym.
Waszym...

Był to ostatni utwór prezentowany tego wieczoru....Świąteczny, nastrojowy, refleksyjny....

Wskażcie mi drogę...

Gwiazdka

Wysłany: 10 Gru 2008 09:43   

Mnie po tym wieczorze też wyjątkowo trudno pozbierać myśli... Jak usłyszałam słowa "I kiedy WRACA znów, brak jej słów..." - już wiedziałam, że to tym razem piosenka o mnie...
Kasia zmobilizowała mnie, żeby coś z siebie wykrzesać... ;)

Mówiąc krótko - był to najpiękniejszy koncert, jaki widziałam tej jesieni. Po prostu. Te zupełnie nowe gesty, zaśpiewy, ta potężna energia płynąca ze sceny... Piękny spektakl świateł scenicznych, prawdziwy fortepian na scenie... I te szepty w ciszy i ciemnościach dobiegające z widowni "ależ to piękne"...

WRÓCIŁAM...
ŻYJĘ...

DZIĘKUJĘ...

Klaudia 
uparcie i skrycie..

Wysłany: 10 Gru 2008 10:14   

A tak się właśnie zastanawiałam, czy tylko mnie się wydawał ten koncert taki.. inny? wyjątkowy? Pani Edyta była tego wieczoru po prostu wulkanem emocji i energii..
Czyli nie jestem odosobniona..

"Co układało się nie tak
Nagle mija a nie wiemy jak..

..Jak to dobrze że to tak"

Paweł Gabriel 
Gabriel

Wysłany: 11 Gru 2008 12:01   

Cóż Szczęściary. Miałyście kolejny piękny wieczór i cudowny koncert. Mocno zazdroszczę „Zgubiliśmy się” i „prawdziwego” fortepianu akompaniującego Pani Edycie. Mam nadzieję że kiedyś Nasza Gwiazda nagra płytkę z wykonywanymi przez siebie utworami, szczególnie tymi nigdzie nie zarejestrowanymi, pojawiającymi się (i to rzadko) tylko na koncertach i recitalach. Marzy mi się sytuacja jak z bootlegami z koncertów Pearl Jam, gdzie każdy występ to oficjalna płytka, może z nie najlepszą jakością i oprawą (okładka płyty to czysta asceza) ale za to z niepowtarzalnym nastrojem i powerem. Może coś na oficjalnej stronie Pani Edyty do ściągnięcia (oczywiście nie za darmo). Z drugiej strony widzę (uszami) że Pani Edyta i Pan Piotr to perfekcjoniści w swoich wydawniczych projektach i na kompromisy jakościowe nagrania na pewno się nie zgodzą, ale pomarzyć można. Pozdrawiam żeńską część forum. Do miłego.

Filia 

Wysłany: 12 Gru 2008 07:04   

Tak wam zazdroszczę... Mieszkam w Katowicach, czyli bardzo nie daleko miejsca koncertu. Nie dane mi jednak było oglądac Pani Edyty na żywo. Pozostaje mi tylko czekac na następną szanse. Na występ gdzieś w pobliżu.

Dziękuję wam bardzo za tę relacje... Łza się w oku kręci...

Pozdrawiam...

Kayo 
Kocham Cę Życie

Wysłany: 19 Gru 2008 07:01   

Żal mi... Po prostu żal. :(

Odpowiedz do tematu