Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Teatr Muzyczny ROMA - rok temu!
Autor Wiadomość
Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 03 Paź 2007 11:03   Teatr Muzyczny ROMA - rok temu!

Jak najbardziej pasuje tutaj :mrgreen:

Pozwólcie zatem....

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 03 Paź 2007 11:05   

[Dzisiaj 22:03] Marta (Nemo): a dziś rok od koncertu w Romie.... Paulka mi przypomniała-dzięki! Ech..................... Pamiętacie jak to było???????????
[Dzisiaj 22:51] Kinia: no pytanie! TEJ Anatewki to ja do końca życia nie zapomnę......................
[Dzisiaj 22:55] Gwiazdka: Pamiętamy!!!!!! Pierwszy mó j koncert z Kroke... Niesamowite wrażenie na mnie zrobił! Pozdrawiam wszystkich, którzy tam byli!!!!
[Dzisiaj 22:56] Gwiazdka: Na mnie Meshuge największe wrażenie zrobiło - te czerwone płomienie i ten śpiew pełen ekspresji... Ciary na plecach!!
[Dzisiaj 23:00] Gwiazdka: A, no i pozdrawiam wszystkich nowo poznanych tamtego wiecoru - Kasiu, do Ciebie mówię :)
[Dzisiaj 23:02] Marta (Nemo): A właściwie dlaczego ja tematu nie założyłam?
[Dzisiaj 23:03] Gwiazdka: a kto Cię tam wie :) A, no i Kinię pozdrawiam i Paulkę i - kogo tam jeszcze poznałam wtedy?

Gwiazdka

Wysłany: 03 Paź 2007 11:11   

to już rok?? Niesamowite.
Ale jak wiele się przez ten rok wydarzyło...

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 03 Paź 2007 11:19   

A pomyśleć, że po wyjściu z pierwszego recitalu "Śpiewam zycie" ja się zastanawiałam, czy jeszcze kiedykolwiek w życiu usłyszę to cuda!!!!! A jednak ;) a potem była właśnie Roma, a potem.... każde "Śpiewam życie" to jak gwiazdka z nieba!!

A, owszem.... na mnie też "Meshuge" zrobiło największe wrażenie na pierwszym kocnercie (i robi do tej pory), tym bardziej, że w wersji "live" słyszałam ją po raz pierwszy w życiu!

Kinia 

Wysłany: 03 Paź 2007 11:19   

oj działo się, działo przez ten rok

koncert koncertem, ale takie spotkanie na chodniku to ja bym baaaaaardzo chętnie powtórzyła

Gwiazdka

Wysłany: 03 Paź 2007 11:22   

mówisz o bitej godzinie na chodniku pod teatrem?? W deszczu, banda fanek (i Maciek patrzący na nas ze zgrozą) gadających jedna przez drugą??
No było tak, było... Ale koncert był tak cudny, że trzeba było wrażenia wymienić :)

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 03 Paź 2007 11:24   

O, patrz, a ja o tym zapomniałam.... spotkania chodnikowe są faaaaaaaaajne! Tradycyjnie, pod parasolką ;) Pamiętacie, jak wtedy lało? Czy mnie się już coś miesza?

Gwiazdka

Wysłany: 03 Paź 2007 11:25   

A lało, lało!
Ale to było chyba największe do tej pory spotkanie forumowiczów na koncercie... Tylko Melissski nie było :(
Ostatnio zmieniony przez Gwiazdka 03 Paź 2007 11:27, w całości zmieniany 2 razy  

KataK69

Wysłany: 03 Paź 2007 11:26   

Nie lało;-)

Kinia 

Wysłany: 03 Paź 2007 11:26   

tak tak, Gwiazdka, dokładnie o tym :)

a mnie też się zdaje, że lało to gdzie indziej i całkiem niedawno ;)

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 03 Paź 2007 11:30   

Lało PRZED koncertem, po już uprzejme przestać padać...

No bo spotkanie chodnikowe to nie bylo co, i aura musi je uświetnić ;) jak nie leje, to zimno albo śnieg ;) nie może być byle jak ;p

Kayo 
Kocham Cę Życie

Wysłany: 04 Paź 2007 10:20   

Fajnie poczytać wWasze historie i troszkę pozazdrościć, cóż, nie wszyytko jest w naszym zasięgu :)

Melisssa 
...nie przypadkiem...

Wysłany: 04 Paź 2007 11:58   

A no nie było Mielissski....nad czym - pamiętam dobrze - ubolewała bardzo....Na szczęście los po troszku wynagradzał potem tę nieobecność......:):) Ale dzięki Wam mogłam poczuć choć troszkę czar tamtej chwili....:)

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 24 Sty 2008 02:32   

A ja pamiętam jak wtedy miałam serce pod gardłem, bo w Warszawie utknęliśmy w gigantycznym korku. Za 15 minut koncert ma się zacząć, a ja stoję przy halach Banacha i nie widzę nawet Pałacu Kultury. A lało wtedy okropnie!!! Tylko wyglądałam przez okno, i ciągle pytałam Łukasza i jego tatę czy daleko jeszcze. Myśleli, że zaraz zawału dostanę albo wyskoczę i zacznę biec do tej Romy. Co bym chyba zrobiła, gdybym wtedy wiedziała gdzie jest. Za 8 minut 19.00 a ja w korku w centrum stoję! Wyobraźcie sobie moje przerażenie wtedy! Mój pierwszy koncert i miałabym nie dotrzeć z powodu jakiegoś korka?! DO teatru wpadliśmy w ostatniej chwili, ale za to miejsca najlepsze! A koncert jaki!!! :)

Nie wiem czy po koncercie lało czy nie bo byłam w takim szoku, że nie zwracałam na takie szczegóły uwagi.

Paulka162 
Cień księżyca

Wysłany: 05 Paź 2008 09:44   

Przypadkiem znalazłam ten temat. A skoro już jest to przypomnę, że minęła w piątek druga rocznica! Dla mnie dzień bardzo szczególny. Na zawsze w pamięci utkwi mi dzień 3 października. Moje własne małe-wielkie Święto.
Z przerażeniem spojrzałam na datę tego tematu, jak szybko ten czas mija! Niedawno obchodziłyśmy rok, a teraz już dwa.

Odpowiedz do tematu