Forum www.egeppert.com
Forum www.egeppert.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Strona główna www.egeppert.com  

Archiwum 1 od 21.05.2003 do 03.11.2005    Archiwum 2 od 05.11.2005 do 08.02.2007 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pozdrowienia
Autor Wiadomość
Maciek Kostek

Wysłany: 05 Kwi 2008 01:29   Pozdrowienia

Kochani,
jak to miło być znowu z Wami !
Pozdrawiam
Maciek (nadal "Kocham_Edytę_!!!, ale tamten nick był chyba zbyt pretensjonalny :) ))

Maciek Kostek

Wysłany: 05 Kwi 2008 04:09   

Słuchajcie, to śpiewa Edyta Geppert ?
Może ktoś ze starszych stażem Forumowiczów pamięta tę piosenkę ?
posłuchajcie
http://panthera25.wrzuta....anie_czasu_1983

Marta (Nemo) 
...nie, nie żałuję...

Wysłany: 05 Kwi 2008 09:46   

Macieeeeeeeek, cześć :) :) :)

Tak, to jest piosenka naszej Artystki :) nagrana podobno gdzieś w maju albo czerwcu 1983, z zespołem Point. Słyszałam, że nagrała wtedy tę jedna piosenkę, ale pewności nie mam ;)

O tej właśnie piosence było sporo gadania jeszcze na starym forum ;) ja to słyszałam ze dwa razy w Trójce jako zagadkę muzyczną "Kto to śpiewa??".

O, tu coś było, ale chyba nie tylko ;)
Ostatnio zmieniony przez Marta (Nemo) 05 Kwi 2008 09:52, w całości zmieniany 1 raz  

Gwiazdka

Wysłany: 05 Kwi 2008 09:50   

No Macieeeek, objawiłeś się w końcu!!
A my tu przez półtora roku zachodzimy w głowę, czy towarzystwo bandy rozpasanych fanek po koncercie w Romie tak Ci dało w kość, że uciekłeś od nas daleko, daleko...:)
Witaj ponownie!

Michał Ziarno
[Usunięty]

Wysłany: 05 Kwi 2008 02:32   

Maćku, pozdrawiam serdecznie i miło Cię znowu tu czytać!

ula 
Ty cieniem złotym...

Wysłany: 05 Kwi 2008 04:42   

Maciek ja też ośmielę się Ciebie przywitać, mimo iż się nie znamy w ogóle... bo ja raczej z tych nowicjuszy - fanów jestem:))))
A tą piosenką o której mowa powyżej jestem bardzo , bardzo , bardzo zaskoczona!:)
Myślałam, że już nieco wiem o pracy artystycznej Pani Edyty, a tutaj taka niespodzianka !:) Utwór z 1983 ! z grupą Point! Nigdy o tym nie słyszałam i nie mogę uwierzyć ! Ale super ! :) ))) Dzięki!

ula 
Ty cieniem złotym...

Wysłany: 05 Kwi 2008 07:47   

W zasadzie można chyba powiedzieć, że ten utwór był prawdziwym debiutem Pani Edyty, co ?:)))

Słuchajcie, może przesadzam,ale czuję się tak, jakby mi dopiero dzisiaj ktoś uświadomił,że to ziemia krąży wokół słońca,a nie odwrotnie:)) Jestem w szoku nadal:)Ale bardzo fajnie się słucha tego utworu :) )))

Maciek Kostek

Wysłany: 06 Kwi 2008 01:54   

Dzięki Ulo , że się "ośmieliłaś", także Cię witam (spotkanie dwojga dyplomatów po prostu).
Dopiero niedawno odkryłem tę WRZUTĘ i widzę, że można tam znaleźć wiele perełek, nie tylko z repertuaru Pani Edyty. Wchodźcie, ludzie, na tę stronę i szukajcie, na pewno znajdziecie.
Marta, wcześniejszej dyskusji o tej piosence nie czytałem, w ogóle wydawało mi się, że oficjalne "zaistnienie" Pani Edyty nastąpiło na PPA a potem od razu Opole, nigdy nie wspominała o współpracy z jakimkolwiek zespołem rockowym, piosenka typowa dla tamtego okresu, z "duszą", rozumiem skąd u EG te rockowe ciągotki.
Pozdrawiam Gwiazdkę, Martę, Ulę, Michała, Kasię i Resztę.
P.S. Gwiazdko, owszem, przerażony byłem, ale nie do tego stopnia :)

Gwiazdka

Wysłany: 06 Kwi 2008 10:53   

ula napisał/a:
W zasadzie można chyba powiedzieć, że ten utwór był prawdziwym debiutem Pani Edyty, co ?:)))

Wśród utworów nagranych przed oficjalnym debiutem Pani Edyty znajdują się jeszcze piosenki z filmów o Panie Kleksie, też jeszcze z czasów szkoły muzycznej:) Te przynajmniej są dostępne na płytach winylowych z lat 80. i kasetach, oraz na wydanych wiele lat później płytach CD ze ścieżką dźwiękową do filmu; można to upolować na Allegro...
Pozdrawiam!

ula 
Ty cieniem złotym...

Wysłany: 06 Kwi 2008 02:10   

Wracając do piosenki "Przelewanie czasu"... znalazłam informację, że utwór jako ostatni(18sty) wraz z innymi utworami takich grup jak np. : Maanam, Roxa, Oddział zamknięty, Poerox ...znajdował się na płycie " Savitor - Tonpress 83-87".
Płyta ta najprawdopodobniej była dodatkiem do magazynu muzyczno-rozrywkowego " Non stop" (dodatek do "Tygodnika demokratycznego" ).

Dariunia 
Jestem za inna

Wysłany: 10 Kwi 2008 03:48   

Witam wszystkich.Troche mnie omineły tematy,już zadawałam pytanie czy ktos ma piosenki''poesie'' i inne..

Odpowiedz do tematu